Autosalon ŠKODA jako součást prostorů společnosti AUTONOVA

Chcete se podívat na všechny aktuální modely vozů ŠKODA? To bude již brzy možné v prostorách společnosti AUTONOVA BRNO s.r.o., která aktuálně provádí přestavbu a pracuje na novém uspořádání prostorů autosalonu. Nejnovějšími modely se budete kochat ve chvílích čekání na dokončení servisu či opravy ve stejnojmenném autoservisu společnosti, stejně tak můžete firmu navštívit přímo za účelem výběru, poradenství a případného nákupu vozu.

AUTONOVA BRNO s.r.o., autosalon

Vozy ŠKODA i motocykly KTM

Pokud navštívíte prostory firmy AUTONOVA BRNO s.r.o., budete mít jedinečnou příležitost vidět vedle sebe Škodu Fabii, Citigo, Rapid, Rapid Spaceback, Yeti, Superb i zbrusu nový Superb Combi. Jen těžko budete hledat vhodnější příležitost pro srovnání jednotlivých modelů vozů ŠKODA, přičemž se můžete zaměřit i na ty nejdrobnější detaily. Nejste-li si tedy jisti, po kterém modelu vlastně toužíte a který by mohl nejlépe odpovídat vašim požadavkům, návštěva autosalonu v Brně je ideálním řešením.

Společnost AUTONOVA BRNO s.r.o. je také autorizovaným prodejcem motocyklů KTM, vyhoví tak i těm, kteří dávají přednost motocyklům před automobily. KTM patří mezi světově uznávané výrobce motocyklů a vyhoví i těm nejnáročnějším klientům. Firma AUTONOVA navíc provádí záruční i pozáruční servis a nabízí prodej náhradních dílů a doplňků.

Prohlédněte si všechny vozy ŠKODA na provozovně firmy AUTONOVA v Brně


Prohlídka vozového parku při čekání na opravu

Autosalon ŠKODA a přehlídka vozů Fabia, Citigo, Yeti, Superb a dalších je určena také pro ty, kteří čekání na opravu vozu a chtějí tak volný čas využít plnohodnotně a snad i zábavně. AUTONOVA BRNO s.r.o. provádí autorizovaný servis vozů Volkswagen, Škoda i Seat. Úroveň poskytovaných služeb je velmi vysoká, společnost disponuje odborným školeným personálem, který své práci rozumí.

V řadách firmy AUTONOVA najdete zkušené mechaniky, autoelektrikáře, klempíře i lakýrníky. Odborný personál vám bude k dispozici také v místním pneuservisu a v případě potřeby zařídí i servis či opravu klimatizace. Čekání na provedení práce v autoservisu či pneuservisu si tak můžete zkrátit popíjením kávy a procházením mezi nejmodernějšími vozy ŠKODA.

Využijte profesionálních služeb autoservisu i pneuservisu


Od prohlídky až k samotnému nákupu

Vozy Škoda nejsou ve firmě AUTONOVA BRNO s.r.o. jen na krásu a dívání, jsou určeny také těm, kteří mají o koupi vážný zájem. Zaujal vás konkrétní typ auta, ať už to byla Fabia, Rapid nebo Superb? Využijte velkoplošné obrazovky s konfigurátorem a podívejte se, jak bude vypadat auto ve vaší zvolené kombinaci. Sami si vyberte typ interiéru, barvu laku i kola.

Pokud se vaše představy o ideálním vozu jen potvrdily, nezbývá nic jiného než s někým ze zaměstnanců vyrazit na testovací jízdu. A pokud vás samotná projížďka natolik zaujme, že budete toužit daný vůz vlastnit, AUTONOVA BRNO s.r.o. vám bude k dispozici i během samotného nákupu. Zajistí kompletní finanční poradenství, pojištění a odpoví na všechny dotazy, které budete mít.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.autonova.cz

Vydáno 08.12.2015
195 Zhlédnutí
Topováno 18.11.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Škoda Rapid Spaceback: Jednou ho vyzkoušíte a už v něm odjedete

Škoda Rapid Spaceback: Jednou ho vyzkoušíte a už v něm odjedete
Přemýšlíte o koupi nového vozu, nebo jste se rozhodli, že ten nový Rapid prostě chcete, jen nevíte, ve které variantě? Navštivte autorizovaného prodejce vozů Škoda Autonova Brno a budete mít jasno. Máme pro vás nejen všechny typy Škody Rapid včetně typu Škoda Rapid Spaceback, ale samozřejmě také ...

Představujeme nový automobil značky Škoda, který má název Karoq

Představujeme nový automobil značky Škoda, který má název Karoq
Máte rádi známou a proslulou českou značku Škoda? Pak se jistě také velice těšíte na nový model Škoda Karoq, který si nyní představíme. Jeho přezdívkou je: „Auto se šípem“. Jezdí velice rychle, ale především bezpečně.

Nová Škoda Kodiaq se postará o jízdu vašich snů

Nová Škoda Kodiaq se postará o jízdu vašich snů
Každý nový model vozidla přináší překvapení, které splňuje i ty nejnáročnější požadavky zákazníka. Škoda se rozhodla rovněž splnit přání mnoha zákazníků a přivézt na světlo světa svoje první SUV značky Škoda Kodiaq. Už podle názvu lze soudit, že jde o medvěda, který má sílu, nadzemské vlastnosti a ...

Motocyklová sezóna je tady a s ní i nový showroom KTM AUTONOVA

Motocyklová sezóna je tady a s ní i nový showroom KTM AUTONOVA
První polovina tohoto roku není významná jen pro motorkáře, kteří netrpělivě čekali na příznivé počasí pro krátké i dlouhé jízdy na motocyklu. Obzvláště důležitou, až přelomovou, se stala pro brněnského prodejce KTM AUTONOVA BRNO, který po letech kompromisů představil svůj nový showroom a s ním i ...

Jezděte každý rok novou Škodovkou díky operativnímu leasingu

Jezděte každý rok novou Škodovkou díky operativnímu leasingu
Potřebujete auto, ale chybí vám dostatek financí? Nebo prostě rádi zkoušíte nové věci a chcete se vozit v nejnovějším modelu na trhu? Pak je pro vás operativní leasing pro soukromníky od ŠkoFINU tím pravým řešením. Auto si můžete na čas pronajmout a až zatoužíte po jiném, jednoduše nám ho vrátíte.

Na autosalonu v Paříži byla představena nová Škoda Fabia. A je na co se dívat!

Na autosalonu v Paříži byla představena nová Škoda Fabia. A je na co se dívat!
V roce 2014 se již objevilo mnoho automobilových novinek. Na českém trhu půjde především o automobily Škoda Yeti nebo novou ŠKODA Fabia. V případě druhé jmenované krásky se fanoušci škodovek mohou těšit na kombinaci sportovnějších proporcí a stylovějšího designu. Nová Škoda Fabia se u prodejců ...
PODSTRÁNKY

Prodej vozů značky ŠKODA

Prodej vozů značky ŠKODA
Autorizovaný prodejce s kompletní nabídkou vozů ŠKODA s možností testovací jízdy v Brně

Záruční i pozáruční servis VW ŠKODA

Záruční i pozáruční servis VW ŠKODA
Autorizovaný záruční i pozáruční servis vozů VW ŠKODA, řešení v případě nehody či poškození vozidla

Operativní leasing a prodej ojetých vozů

Operativní leasing a prodej ojetých vozů
Operativní leasing ŠKODA Bez starostí, prodej ojetých ověřených vozů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AUTONOVA BRNO s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTONOVA BRNO s.r.o.
www.autonova.cz
Adresa

Adresa

Masná 418/20
Brno 602 00

jan.tuma@autonova.cz
+420 543 424 213


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha