Hadicové spony nakupujte v našem velkoobchodě

Exvalos spol.s r.o. Velkoobchod ložiska

Hadicové spony nakupujte v našem velkoobchodě

Hadicové spony mají široké možnosti využití – od stavebnictví až po chemický průmysl

Hadicové spony jsou nezbytné pro řadu průmyslových odvětví od automobilového až po strojírenský průmysl a velkou roli hrají i při údržbářských pracích. Jejich úkolem je odolávat velkému zatížení - jak mechanickému, tak i chemickému.

hadicové spony širokého využití

Hadicové spony i úchytky s gumovým povrchem

Výběr konkrétní hadicové spony se odvíjí od způsobu použití a zejména od nároků, které jsou na hadicové spony v konkrétních situacích kladeny. U nás ve společnosti Exvalos seženete všechny typy, od vysoko pevnostních až po šetrné fixační úchytky s gumovým povrchem. Hadicové spony od naší firmy mají velmi dobrý poměr ceny a kvality a žádané jsou i v zahraničí.

Hadicové spony – široký sortiment různých druhů


Hadicové spony – výběr různých typů

Hadicové spony nabízíme v různých typech a provedeních – z naší nabídky si jistě vyberete přesně takové, které budou odpovídat vašim požadavkům.

Hadicové spony mini slouží k dokonalému těsnění hadic malého průměru. Hadicové spony mini nejsou perforované, čímž se eliminuje riziko poškození hadic.

Další hadicové spony z naší nabídky jsou spony typu „Germany“, které mají využití v celé řadě průmyslových odvětví.

Seženete u nás také vysoko pevnostní spony, které mají robustní pásek a zaoblené hrany, což zajistí ochranu před poškozením hadice. Tyto hadicové spony mají speciálně navržený šroub se zabudovanou objímkou, která zlepšuje efektivitu spony. Využití mají v průmyslových odvětvích i ve stavebnictví a chemickém průmyslu.


Fixační úchytky pro hadice i kabely

Dalším produktem z naší nabídky jsou fixační úchytky, které mají měkký gumový povrch vhodný pro měkké hadice, které by jinak mohly být poškozeny. Fixační úchytky využijete pro upevnění a držení hadic, potrubí, kabelů či vedení.

E-shop s hadicovými sponami a dalšími produkty


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.exvalos.cz

Vydáno 25.11.2015
193 Zhlédnutí
Topováno 04.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Cromwell, Bahco, SKF, nářadí a stahováky

Cromwell, Bahco, SKF, nářadí a stahováky
Zajímáte se o nářadí a stahováky? Naše firma Vám nabídne kuličkové šrouby, gufera, klínové řemeny, nářadí, mazací lisy, mazničky, řemenice, řetězová kola. Dále zde najdete také hadicové spony, stahováky ložisek, lepidla, pouzdra KU KX, teploměry, endoskop, indukční ohřívač, termovizní kameru nebo ...

Ložiska pro běžné i speciální využití najdete u firmy EXVALOS

Ložiska pro běžné i speciální využití najdete u firmy EXVALOS
Kvalitní ložiska jsou nezbytná pro hladký a plynulý provoz strojů, uplatnění tak najdou ve strojírenství, těžkém průmyslu i jinde. Ložiska všeho druhu i související produkty prodává již od roku 1992 firma EXVALOS s.r.o..
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Exvalos spol.s r.o. Velkoobchod ložiska
WEBOVÁ STRÁNKA
Exvalos spol.s r.o.
www.exvalos.cz
Adresa

Adresa

Dobrovského 367
Lanškroun 563 01

exvalos@exvalos.cz
+420 465 323 140


Najdete nás také zde:

ARES
captcha