Srubové domy WALFER jsou určeny pro komfortní a ekologické bydlení

Vůně dřeva umí v člověku nabudit příjemnou a pohodovou atmosféru. Tu však nemusíte pociťovat pouze na chalupě nebo v lese. Užívejte si ji denně. Srubové domy WALFER vám dokáží nejen svou vůní, ale především svými vlastnostmi vytvořit pohodlný a kouzelný domov, na který budete pyšní. Srubové domy ocení především lidé, kteří chtějí žít ekologicky i v souhře s přírodou, ale zároveň mají zájem využívat veškeré možnosti moderní doby.

srubové domy s vůní dřeva

Srubové domy si zamiluje každý

Ať už patříte mezi ty, kteří se neobejdou bez luxusu a nejmodernějších technologií, nebo dáváte přednost jednoduchosti a přirozenosti, srubové domy splní vaše očekávání. Každý si z nich totiž může vykouzlit domov podle svých představ. Ekologicky či alternativně smýšlející lidé ocení především zdravotní nezávadnost, environmentální přínosy a značné šetření energiemi, materiálněji založené osoby nejspíš na dřevěných srubech nadchne nádech luxusu a originality. Srubové domy se dají upravit tak, aby vyhovovaly jakémukoli stylu života.


Dřevěná stavebnice, ve které je radost bydlet. To jsou srubové domy

Stavebnice ze dřeva nejsou pouze pro děti. Naopak – dá se v nich velmi komfortně bydlet. Srubové domy od společnosti WALFER jsou v podstatě velké, velmi přesné, odolné, těsné a precizně zpracované stavebnice z nejkvalitnějšího dřeva. Firma WALFER se na výrobu dřevostaveb z lepených lamel zaměřuje již řadu let a v této oblasti patří mezi špičky na evropském trhu. Díky tradičním metodám výroby a vysoké kvalitě materiálů jsou srubové domy WALFER vhodným řešením jak pro zachování zdraví lidí, tak i přírody.

Srubové domy nadchnou svou kvalitou


Na srubové domy nemusíte čekat léta

Strávit několik let stavbou domu je zdlouhavé a stresující. Srubové domy mají ale také tu výhodu, že jsou velmi rychle připraveny k bydlení. Vzhledem k tomu, že se jedná o stavebnici, většina práce se udělá v hale. Samotné sestavení na dané parcele už je otázka několika dní, maximálně týdnů. Společnost WALFER s vámi najde řešení pro jakýkoli pozemek, i pokud máte specifické představy či přání.


Dřevostavby mají řadu výhod

Firma WALFER se zabývá výrobou dřevostaveb od zahradních chatek a altánů až po velké rodinné domy. Všechny typy staveb však mají následující výhody:

- ekologické a zdravotně nezávadné bydlení
- odolné, přesné a velmi pevné stavby
- extrémně dlouhá životnost
- skvělé izolační vlastnosti
- minimum mokrých procesů – rychlost stavby
- výrazně menší spotřeba energií

Srubové domy a další dřevostavby od WALFERVydáno 14.12.2015
1172 Zhlédnutí
Topováno 14.08.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Do srubů a roubenek firmy Walfer doporučujeme kamna na dřevo

Do srubů a roubenek firmy Walfer doporučujeme kamna na dřevo
Krásná dřevěná roubenka na konci vesnice, někde u lesa. Nemusí to být zrovna na samotě, vždyť spoustu srubů a roubenek leží sice blízko přírody, ale také nedaleko civilizace, aby to pro všechny obyvatele takového domova bylo příjemnější. Firma WALFER spol. s.r.o. se zabývá výstavbou srubů, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA WALFER spol. s r.o. – Srubové domy
WEBOVÁ STRÁNKA
WALFER spol. s r.o. – Srubové domy
walfer.cz
Adresa

Adresa

č. 51
Halenkov 756 03

walfer@walfer.cz
+420 777 565 036


Najdete nás také zde:

ARES
captcha