Strojní zařízení – od jednoúčelových strojů po automatizaci výroby

Kovovýroba, vývoj, konstrukce a dodávky jednoúčelových strojů, svařovacích přípravků, chapadel i celková automatizace výrobního procesu. To jsou hlavní oblasti specializace společnosti De & Co Hranice s.r.o., která na trhu působí již od roku 2008 a rozsah nabízených služeb a oblastí zájmu neustále rozšiřuje.

VF3SSYT, kovovýroba

Rozrůstající se oblasti zájmu společnosti De & Co Hranice s.r.o.

Společnost vznikla v roce 2008. V počátcích se zabývala jen konstrukční činností, plnila funkci konstrukční kanceláře. Mezi klienty byl však výrazný apel na rozšíření služeb o dodávku strojních zařízení. Během let 2009 a 2010 tak docházelo uvnitř firmy k postupnému přeorientování na poskytování konstrukčně-výrobních služeb do celé řady odvětví. Služby společnosti využívaly firmy z automobilového, zdravotnického i důlního průmyslu.
Od samého založení firmy se dařilo neustále navyšovat roční obraty, přibírat nové pracovníky. To vše i v době, obecně označované jako globální hospodářský útlum. Na přelomu roku 2014 a 2015 čekal společnost další významný mezník. Došlo k zahájení vlastní výroby strojů a kovovýroby. Dnes se stará o kompletní dodávku kvalitních strojních zařízení, od jednoúčelových strojů přes svařovací přípravky, ale také o kompletní automatizaci výrobního procesu. Od návrhu přes konstrukci prototypu, testování, uvedení do provozu až po pravidelný servis.

De & Co Hranice s.r.o. nabízí vývoj, konstrukci a dodávku strojních zařízení


Využití nejmodernějších přesných přístrojů a zařízení

Vyráběné stroje (ať už jde o jednoúčelové stroje, kovovýrobu či automatizaci výroby) vynikají svou precizností. Je to dáno také využíváním moderních nových a velmi přesných zařízení, kterými společnost disponuje. Nejde jen o použití samotných strojů (např. špičkového CNC obráběcího centra Haas), ale také o schopnost ovládat a využít plného potenciálu softwaru. Společnost používá program CREO 3.0 od společnosti PTC, a to jak pro samotnou konstrukci, tak pro výrobu.

Široký rozsah služeb – jednoúčelové stroje, kovovýroba, svařovací přípravky i automatizace


Výhody systémového propojení

Propojení softwaru s hardwarem, tedy ucelené programování, přináší neskutečné možnosti a výhody jak pro samotnou společnost, tak především pro klienty a koncové odběratele. Během projektování kovovýroby, jednoúčelových strojů i svařovacích přípravků lze velmi pružně reagovat na nutnou změnu, ať už v části projektové, tak přímo ve výrobě. Nutná obměna parametrů, která je v jiných systémech poměrně velkou překážkou, je tak zde vyřešena rychle a elegantně.


Automatizace výroby

Kromě kovovýroby, projektování jednoúčelových strojů či svařovacích přípravků se společnost De & Co Hranice s.r.o. zabývá automatizací výroby. Pyšní se řadou zkušených a odborně zaškolených konstruktérů i techniků, kteří využívají know-how firmy a aplikují jej v provozech, jejichž součástí jsou robotizovaná pracoviště i výrobní linky. Je třeba také zmínit vynikající spolupráci mezi samotnými techniky a kreativním týmem konstruktérů, díky čemuž zákazníci oceňují preciznost, krátké dodací termíny a ve výsledku i konkurenceschopnou cenu při zachování velmi vysoké kvality.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://deaco.cz

Vydáno 09.12.2015
164 Zhlédnutí
Topováno 20.09.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Robotizovaná smyčkovačka ROS3 pro výrobu rozbušek - konstrukce povýšená na umění

Robotizovaná smyčkovačka ROS3 pro výrobu rozbušek - konstrukce povýšená na umění
Určitě je vám jasné, že při výrobě rozbušek si nemůžete dovolit žádné chyby nepřesnosti. A právě robotizovaná smyčkovačka ROS3 zajistí, že se můžete spolehnout na absolutní bezchybnost své práce. To nejtěžší udělá za vás. S naprostou přesností.
PODSTRÁNKY

Jednoúčelové stroje

Jednoúčelové stroje
Jednoúčelové stroje, výroba, servis a spolupráce s firmou De & Co Hranice

Automatizace procesů výroby

Automatizace procesů výroby
Automatizace procesů výroby s použitím moderních technologií, snížení nákladů

Vlastní kovovýroba a CNC obrábění

Vlastní kovovýroba a CNC obrábění
Kovovýroba a CNC obrábění, kvalitní vybavení a moderní technologie
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA De & Co Hranice s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
De & Co Hranice s.r.o.
deaco.cz
Adresa

Adresa

Motošín 216
Hranice I - Město 753 01

deaco@deaco.cz
+420 581 604 644


Najdete nás také zde:

ARES
captcha