Tumescentní liposukce – spolehlivý způsob tvarování postavy

Je pro vás tvarování postavy noční můrou? Vyzkoušeli jste už všechny možné cviky, ale výsledky stále nejsou dle vašich představ? Nebo na pravidelné chození do posilovny nemáte čas? Pak máte možnost vyzkoušet kouzlo tumescentní liposukce. Tato bezbolestná liposukční metoda vás možná mile překvapí. Navštivte společnost Plastika-estetika Zlín a domluvte se na pro vás nejvhodnějším vytvarování postavy.

Plastika-estetika Zlín, Tumescentní liposukce

Tvarování postavy namísto drsného hubnutí

Pokud nemáte čas nebo vůli na pravidelné cvičení a zdravou stravu, případně vám ani tato kombinace nepomáhá, mohla by pro vás být tumescentní liposukce příjemnou volbou. Tvarování postavy není jednoduchou záležitostí. Ba naopak se mnohdy jedná o proces ještě více náročný, než je samotné hubnutí. Pokud zvolíte spolehlivé a ověřené pracoviště, může tento plastický zákrok odstranit váš problém bez starostí, bez práce a bez čekání.

Plastika-estetika Zlín vám pomůže ke krásné postavě.


Co vlastně tumescentní liposukce je?

Existuje několik druhů liposukce. U takzvané tumescentní liposukce se jedná o bezbolestnou metodu permanentního odstranění podkožního tuku, a to především z těch oblastí, ze kterých se tuk odstraňuje i dietou a cvičením velmi těžko. Tumescentní liposukce je technika určená k trvalému tvarování postavy, v čemž zaručuje výsledky. Jejím cílem není vyřešit nadváhu. Touto metodou se dají tvarovat boky, hýždě, břicho, záda, ale i podbradek, kolena, stehna, paže či mužská hruď.


Výhody tumescentní liposukce

Tvarování postavy metodou tumescentní liposukce je pohodlné a rychlé. Pacient jde zpravidla domů ještě v den operace. Z řady výhod je možné jmenovat následující:
- tvarování postavy bez diet a cvičení
- trvalý efekt
- odstranění podkožního tuku i z problémových partií
- ambulantní zákrok bez nutnosti narkózy
- žádné zbytečné výdaje za hospitalizaci
- bezbolestný a rychlý zákrok (1 – 2 hodiny)
- bezproblémové a rychlé zotavení


Princip tvarování postavy metodou SUPERWET

Plastika-estetika Zlín využívá liposukční techniku SUPERWET. Základem této metody je aplikace roztoku do podkoží, který vyplní a roztáhne celý prostor a rozrušuje tukové buňky, které se následně dají odsát z těla ven pomocí kanyl. Množství aplikovaného roztoku je zhruba stejné jako zamýšlené množství odsátého tuku.


Rekonvalescence po tumescentní liposukci

Tvarování těla pomocí tumescentní liposukce je nekomplikovaná a rychlá operace, která s sebou obvykle nenese problémy. Mezi klasické pooperační znaky patří otoky a modřiny, které ale velmi rychle a přirozeně zmizí. Kromě asi týden dlouhého klidového režimu tak není zapotřebí zavádět žádná jiná opatření. Následně je možné se pozvolna vrátit do normálního režimu a zhruba po měsíci už pacient nemusí mít žádná omezení.


Nevýhody a možná rizika tumescentní liposukce

Pokud máte z tvarování těla touto technologií strach, nemusíte. Tato operace s sebou obvykle nenese žádná rizika a nevyžaduje ani žádnou velkou speciální přípravu. Je potřeba být v dobrém zdravotním stavu, 3 týdny před zákrokem vysadit některé léky a den před zákrokem dodržovat speciální režim. Málo častými, avšak možnými komplikacemi jsou otoky, infekce, nerovnosti či jizvy. Zkušený lékař však pracuje tak, aby těmto rizikům předešel. Jedinou možnou překážkou tak mohou pro některé být finance. Cena tumescentní liposukce se pohybuje podle velikosti ošetřované oblasti zhruba od 12 do 20 tisíc korun.


Odborná péče zajistí bezproblémový průběh

Pokud se rozhodnete svěřit do rukou společnosti Plastika-estetika Zlín, můžete zůstat v klidu. Starat se o vás totiž bude zkušený a špičkový doktor, který má za sebou již mnoho úspěšně odvedených zákroků v oblasti plastické a estetické chirurgie, dále v oblasti tvarovaní postavy, kožní chirurgie a také v oblasti léčebných zákroků na rukou.

Plastika-estetika Zlín vám vylepší, co příroda nezvládla.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.plastika-estetika.cz

Vydáno 05.12.2015
403 Zhlédnutí
Topováno 24.07.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vyhlazení vrásek kyselinou hyaluronovou ve Zlíně

Vyhlazení vrásek kyselinou hyaluronovou ve Zlíně
Stárnutí je přirozený proces. S jeho viditelnými projevy se ale dá bojovat a docílit tak mladistvějšího věku. Jedním z možných řešení je vyhlazení vrásek od zkušeného plastického chirurga. Takovým je MUDr. Libor Mrňa, který působí v privátní plastické a estetické chirurgické ambulanci Plastika – ...

MUDr. Libor Mrňa: Výplňové injekce a vyhlazení vrásek ve Zlíně

MUDr. Libor Mrňa: Výplňové injekce a vyhlazení vrásek ve Zlíně
Přibývající roky, nadměrné slunění nebo třeba kouření. Nejen tyto faktory mohou způsobit ubývání kolagenu a ztrátu elasticity vaší pokožky. Na obličeji tak přibývají viditelné stopy v podobě vrásek, váčků, povadlé kůže a dalších nedokonalostí, na které už je ale časem i ta nejdražší kosmetika ...

Operace očních víček na klinice Plastika – estetika ve Zlíně

Operace očních víček na klinice Plastika – estetika ve Zlíně
Oční víčka jsou jednou z nejvíce namáhaných a nejcitlivějších částí kůže. Postupem času kůže v oblasti víček ztrácí na elasticitě a objevují se známky stárnutí, nezdravého životního stylu, ale i dědičnosti a některých onemocnění. S těmito neestetickými projevy pomůže blepharoplastika neboli operace ...

Na privátní plastické a estetické chirurgii ve Zlíně vám změní život k lepšímu

Na privátní plastické a estetické chirurgii ve Zlíně vám změní život k lepšímu
Společnost Plastika – estetika Zlín nabízí služby plastické a estetické chirurgie, díky kterým opět nabudete sebevědomí z mladistvého vzhledu bez nedokonalostí způsobených stárnutím, nezdravým životním stylem, úrazem nebo vrozenými vadami. Ať už potřebujete úpravy v oblasti obličeje, vytvarování ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Plastika - estetika Zlín s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Plastika - estetika Zlín s.r.o.
www.plastika-estetika.cz
Adresa

Adresa

Padělky I/3645
Zlín 760 01

+420 577 221 149


Najdete nás také zde:

ARES
captcha