Nový parketový lak pro maximální zatížení

Pro dosažení nejvyšší odolnosti podlah vůči opotřebení a zachování původních hodnot je prokazatelně nejefektivnějším a z hlediska kvality nejlepším řešením použití dvousložkových parketových laků. Výrobce parketových laků PALLMANN nabízí na trhu již několik let vysoce kvalitní parketový lak tohoto typu, před nedávnem však přišel s vylepšenou verzí, jež přináší ještě kvalitnější výsledek – lak PALL-X 98 GOLD.

Savannah Club House - Podlaha americká třešeň, palubky

Parketový lak PALL-X 98 GOLD - vylepšení nejdůležitějších vlastností

Na trhu je již několik let dostupný a současně mezi podlaháři velmi oblíbený parketový lak PALL-X 98, který je dostupný v matné i polomatné verzi. Vývojáři společnosti PALLMANN se rozhodli vlastnosti parketového laku zlepšit, vznikl tak produkt doplněný označením GOLD, který přináší zlepšení odolnosti vzhledem k zatížení, také dokonalé a snadné rozlévání, snadné zpracování, rychlé vytvrzení i ekologičnost.

Na rakouském a německém trhu je tento lak na parkety běžně dostupný od června, ověřovací období však probíhala již od začátku roku. Produkt si získal označení GOLD především pro velkou spokojenost ze strany podlahářů, parketářů i koncových zákazníků, současně se zařadil mezi nejlepší dvousložkové parketové laky vůbec. Od začátku října je zmiňovaný produkt dostupný také na českém trhu, pro zdůraznění nového složení i zkvalitnění vlastností jej naleznete v novém obalu a s novými etiketami.

Nový parketový lak je vhodný na maximálně zatížené a využívané parkety


Rychlé vytvrzení a velká pevnost

Laky na parkety PALL-X 98 GOLD se řadí mezi dvousložkové laky, které se vyznačují rychlý vytvrzení i celkovou velkou pevností. Zmíněný lak obsahuje méně než 5 % rozpouštědel, z toho důvodu je také certifikován značkou Emicode EC 1R Plus. Právě díky pevnosti, mechanické odolnosti ale i odolnosti proti chemikáliím se použití tohoto parketového laku doporučuje na velmi zatížená a využívaná místa. Školy, školky, restaurace, kavárny, hospody, ale i veškerý další komerční sektor si o využití zmíněného laku na parkety přímo říká.

Dvousložkový lak na parkety s označením GOLD se pyšní vylepšením stávajících vlastností


20 minut pro dokonalý výsledek

Vzhledem k tomu, že se lak na parkety PALL-X 98 GOLD skládá ze dvou složek, je třeba je před samotnou aplikací smíchat. Po smíšení složky A a B dojde k chemické reakci, která zajišťuje právě kýžené vlastnosti laku – zvýšení a následné snižování viskozity laku. Aby byl výsledek co nejkvalitnější a bylo využito maximálního potenciálu parketového laku, po samotném smíchání je třeba nechat lak 15 až 20 minut zreagovat. Mimořádně kvalitní vlastnosti po zatvrzení, stejně jako jednoduchá aplikace, budou zaručeny.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pallmann.cz

Vydáno 01.12.2015
132 Zhlédnutí
Topováno 27.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Čištění a ošetřování podlahových krytin s pomocí profesionálních prostředků

Čištění a ošetřování podlahových krytin s pomocí profesionálních prostředků
Podlahové krytiny je třeba pravidelně čistit a ošetřovat, aby dobře vypadaly a současně byly v pořádku i z hlediska hygieny. Chcete-li dosáhnout co nejkvalitnějšího čištění, musíte sáhnout po speciálních přípravcích pro konkrétní typ podlahové krytiny a míry znečištění. S obyčejnými univerzálními ...
PODSTRÁNKY

Produkty Pallmann pro ochranu, údržbu a čištění dřevěných podlah

Produkty Pallmann pro ochranu, údržbu a čištění dřevěných podlah
Produkty Pallmann pro údržbu, ochranu a čištění dřevěných podlah a parket

Produkty RZ pro kvalitní údržbu podlahových krytin, obkladů a dlažeb

Produkty RZ pro kvalitní údržbu podlahových krytin, obkladů a dlažeb
Ochranné a čisticí produkty značky RZ pro podlahy, koberce, obklady a dlažbu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA UZIN s.r.o. Podlahová stavební chemie Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
UZIN s.r.o.
www.uzin.cz
Adresa

Adresa

Českomoravská 12a
Praha 9 190 00

info@uzin.cz
+420 283 083 314


Najdete nás také zde:

ARES
captcha