Dřevěné schodiště na míru pro každý interiér

Při stavbě domu je často potřeba vytvořit schodiště na míru, aby perfektně sedlo do daného objektu a bylo stoprocentně funkční, praktické a zároveň i pěkně vypadalo. Pokud si přejete dřevěné schodiště, budete potřebovat kvalitní truhlářství. A vybrat pečlivě to správné, spolehlivé a ověřené se vyplatí. Výsledkem budou nejen perfektní schody na míru přesně dle vašich představ, ale vyhnete se také zbytečným organizačním problémům, které u některých firem nastávají.

Schodiště na míru, Truhlářství ZdeNo, s.r.o.

Truhlářství ZdeNo – odborník na dřevěné schodiště

Najít dobré truhláře je při stavbě dřevěného schodiště na míru základním a jedním z nejdůležitějších kroků. Naše firma Truhlářství ZdeNo je tady od toho, aby vám přesně takové poskytla. Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku i komplexním servisem s ním spojeným. Jsme schopni vyrobit nejen dřevěné schodiště, ale také veškerý další nábytek od jednoduchých polic až po celé složité interiéry domácností, restaurací, škol i firem.

Truhlářství ZdeNo vám vytvoří schodiště na míru.


Zkušený tým odborníků jako základ úspěchu

Pokud se rozhodnete nechat si vyrobit schodiště na míru u firmy Truhlářství ZdeNo, bude se vám od začátku věnovat tým schopných pracovníků, kteří vaše dřevěné schodiště dovedou k dokonalosti. Spolupracujeme se zkušenými a nápaditými architekty, kteří schodiště navrhnou a na jeho stavbu dohlédnou. Tým našich pracovníku vám pak poskytne veškeré služby a servis spojený se samotnou stavbou na odborné úrovni.


Klasická i točitá dřevěná schodiště na míru

Dřevěné schodiště je krásným doplňkem každého interiéru, na který jsou ale zároveň kladeny vysoké nároky. Proto používáme zásadně kvalitní materiály, které nejenže skvěle vypadají, ale také jsou spolehlivé, funkční a dlouho vydrží. Dřevěná schodiště vyrábíme k kvalitních masívů z České republiky. Ať už sníte o pohádkovém točitém schodišti, nebo jste příznivci spíše klasických, širokých, rovných schodů, vyhovíme vám. Jsme připraveni splnit vám i ty nejoriginálnější a nevšední představy.


Kompletní realizace schodiště od zaměření po zametení

Vaše nové dřevěné schodiště zhotovíme kompletně od zaměření a návrhu přes výrobu až po montáž a poslední konečné detailní úpravy, a to kdekoli v České republice. Ke schodišti si samozřejmě můžete nechat udělat i zábradlí, buď také ze dřeva, nebo i ze skla, nerezu a tak dále. Udělejte si radost a pořiďte si skutečně kvalitní dřevěné schodiště, které ve vašem domě vydrží po generace.

Schodiště na míru včetně návrhu, výroby, montáže i detailů.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.truhlarstvi-zdeno.cz

Vydáno 25.11.2015
167 Zhlédnutí
Topováno 16.08.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kuchyně na míru od Truhlářství ZdeNO

Kuchyně na míru od Truhlářství ZdeNO
Kuchyně je zřejmě nejdůležitější částí každého domu či bytu. Nejen, že zde vznikají lahodná jídla, kuchyně je často také místem, kde se setkáváte s rodinou u společného stolu, kde hostíte kamarády a pořádáte slavnostní obědy. Právě proto je velmi důležité, abyste se v kuchyni cítili dobře a ...

Kvalitní nábytek do ložnice i do dětského pokoje přímo od truhláře

Kvalitní nábytek do ložnice i do dětského pokoje přímo od truhláře
Hezky a vkusně vybavený interiér zútulní každou místnost, ať už se jedná o váš dům, školní třídu nebo restauraci. Když se po náročném dni vracíte domů, ložnice je místem, kde potřebujete nabrat energii na den další. Nábytek do ložnice byste měli proto vybírat pečlivě, aby nenarušoval vaše chvíle ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Truhlářství ZdeNo, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Truhlářství ZdeNo, s.r.o.
www.truhlarstvi-zdeno.cz
Adresa

Adresa

č.223
Prosiměřice 671 61

truhlarstvi.zdeno@seznam.cz
+420 515 271 925


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha