Čerstvé maltové směsi Malmix připravené k okamžitému použití

Malta neodmyslitelně patří ke každé stavbě. Díky společnosti TBG Pražské malty se ale nemusíte zdržovat její přípravou. Nabízíme vám totiž čerstvé maltové směsi MALMIX. Připravenou maltu vám ve smluvený den jednoduše přivezeme na stavbu a práce mohou začít.

čerstvé maltové směsi

Čerstvé maltové směsi vyrobíme za vás

Společnost TBG Pražské malty je v oboru čerstvým malt na českém trhu průkopníkem. Naše vize je přitom velmi jednoduchá – chceme vám ušetřit peníze za pracovní sílu i energie, místo a zefektivnit celý proces stavby. Nemusíte tak nakupovat pytle s maltou a řešit jejich správné namíchání. Postaráme se o přípravu maltové směsi v našem centru a přivezeme vám ji v požadovaném množství přímo na stavbu. Maltu pak přelijeme do velké plastové vany a vy můžete začít ihned pracovat. S vanou navíc můžete libovolně manipulovat, a to pomocí  jeřábu, teleskopického nakladače, výtahu, nebo terénního podvozku.

Maltové směsi


Maltové směsi využijete při stavbě i rekonstrukci

Ptáte se, čím jsou naše čerstvé maltové směsi výjimečné? Vyrábíme je z prvotřídních vstupních surovin ve speciálním míchacím jádru. Kvalitní maltové směsi pak mícháme s vodou a všemi potřebnými přísadami a ihned je dodáváme zákazníkovi. To vše za dodržení předepsaných norem. Čerstvé maltové směsi nabízí také širokou škálu využití. Hodí se ke zdění cihel, cihelných bloků i plynosilikátových tvárnic, využít je tak můžete při stavbě domů, bytovek, obchodních center i veřejných budov, ale i při rekonstrukcích.

Čerstvé maltové směsi vyrábíme z prověřených surovin


Maltové směsi MALMIX vydrží do druhého dne

Čerstvé maltové směsi jsou připraveny k okamžitému použití. Pokud ale objednané množství maltové směsi nestihnete vypotřebovat, nemusíte zoufat. Naše čerstvé maltové směsi MALMIX jsou totiž zpracovatelné až po 36 hodin. Bez problému s nimi tak můžete pracovat i druhý den.

Neztrácejte čas mícháním malty, obraťte se na společnost TBG Pražské malty a nechte si přivézt kvalitní maltu až na stavbu.Vydáno 04.01.2016
92 Zhlédnutí
Topováno 12.09.2022
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA TBG Pražské malty, s.r.o. Maltárna Praha Rohanský ostrov
WEBOVÁ STRÁNKA
TBG Pražské malty, s.r.o.
www.tbg-metrostav.cz
Adresa

Adresa

Rohanský ostrov, Rohanské nábřeží 68
Praha 8 186 00

obchod@tbg-beton.cz
+420 606 672 599


Najdete nás také zde:

ARES
captcha