Výroba nástaveb nákladních vozidel se specializací na kontejnerové nosiče a sklápěče

Když společnost Fornal v roce 1990 vznikla, zabývala se jen prodejem, montážemi a servisem nástaveb nákladních vozidel. V roce 1995 však udělala významný krok a z prodejce se stal výrobce. Téměř od samého počátku firmy se tak vsadilo na vlastní vývoj a konstrukci strojů. V současnosti patří firma mezi nejvýznamnější výrobce techniky tohoto druhu. Od roku 2013 je ve vlastním areálu 2km od Kroměříže směr Brno.

Nosiče kontejnerů, FORNAL trading s.r.o., Kroměříž

Neustálá práce na vývoji a modernizaci

Brzy se ukázalo, že vlastní výroba traktorových nosičů kontejnerů a ramenových či hákových nosičů a dalších zařízení se stala výraznou konkurenční výhodou. Společnost Fornal je totiž schopna nepřetržitě a prakticky okamžitě reagovat na požadavky a podněty svých klientů. Současně přitom neustále pracuje na vývoji a modernizaci doposud navržených výrobků.
Společnost Fornal patří mezi přední výrobce techniky tohoto typu v České republice, úspěšně však také vyváží na Slovensko, dále do Rakouska, Polska i Německa. Firma si získala řadu stálých partnerů, kteří služeb společnosti pravidelně využívají. O traktorové nosiče kontejnerů, hákové a ramenové nosiče a další nástavbová zařízení pro nákladní vozidla je tak neskutečný zájem.

Výroba a vývoj nástaveb na nákladní vozidla


Vysoká kvalita výrobků

Firma se pyšní produkováním výrobků té nejvyšší kvality. Splňují všechny podmínky, stanovené zákonem. Kvalita výrobků (ať už traktorových nosičů kontejneru či sklápěčů) je daná dlouhodobým vývojem, který probíhá prakticky již od roku 1995, podílí se na tom také neustálé vylepšování jakosti a zkvalitňování práce interních i externích spolupracovníků.

Produkty z dílny společnosti Fornal jsou oblíbené v mnoha zemích.


Produkty společnosti Fornal

Společnost Fornal vyrábí celou řadu nástaveb pro nákladní vozidla, přičemž se specializuje na kontejnerové nosiče a sklápěče. Výrobu ramenových nosičů kontejnerů firma započala již v roce 1996, čímž bylo dovršeno předchozího období zkušenosti s prodejem a servisem. Firma v současnosti nabízí moderní ramenové nosiče kontejnerů generace 14 a 15, které jsou k dispozici v mnoha typových provedeních a s širokou základní výbavou.
V roce 2000 byly na trh uvedeny vlastní hákové nosiče kontejnerů, které jsou vyrobeny v různých provedeních, které pokrývají použití pro vozy s kapacitou od 2 tun až po 35 tun. Hákové nosiče kontejnerů, vyráběné společností Fornal, jsou schopné manipulovat a přepravovat kontejnery až do objemu 55 m3.
Velmi oblíbeným a vyhledávaným produktem je pak traktorový nosič kontejnerů, který se na trhu v ucelené výrobní řadě objevil až v roce 2010. Traktorový nosič kontejnerů vyniká svou univerzálností, nízkou hmotností a malou ložnou výškou kontejneru.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://fornal.cz/

Vydáno 27.11.2015
374 Zhlédnutí
Topováno 07.12.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nosič výměnných nástaveb zajistí efektivní využití pro váš nákladní vůz

Nosič výměnných nástaveb zajistí efektivní využití pro váš nákladní vůz
Všestranné a maximálně hospodárné využití nákladního vozidla – to je ve stručnosti důvod pro nosiče výměnných nástaveb od FORNAL TRADING. Použití tohoto technického řešení je přitom velmi snadné – obsluhu nosiče zvládne bez problémů pouze jeden jediný člověk (řidič). Samotný nosič nástaveb je navíc ...

Hákový nosič kontejnerů – perfektně vybavený pomocník pro všechny typy vozidel

Hákový nosič kontejnerů – perfektně vybavený pomocník pro všechny typy vozidel
Vývoj a výroba kontejnerových nosičů a sklápěčů, to je specialita společnosti FORNAL TRADING již od roku 1995. Dnes vám tak nabízíme nosiče kontejnerů nejrůznějších druhů a velikostí, a to v té nejvyšší kvalitě a přesně dle předepsaných norem. Sháníte spolehlivý hákový nosič kontejnerů, sklápěč ...

Traktorové nosiče kontejnerů a jejich výhody

Traktorové nosiče kontejnerů a jejich výhody
V roce 2006 vyrobila firma Fornal trading s.r.o. první model traktorového nosiče kontejnerů. Od té doby uplynulo několik let, dnes jsou tyto nosiče hojně využívané a oblíbené. Vůbec první ucelenou řadu výrobků uvedla firma v roce 2010.

Ramenový nosič kontejnerů zjednoduší práci v terénu

Ramenový nosič kontejnerů zjednoduší práci v terénu
K čemu přesně slouží ramenové nosiče kontejnerů? Dennodenně produkujeme velké množství odpadu. Již nepotřebné věci vyhazujeme do košů, které následně vynášíme do popelnic a kontejnerů. Tam většinou vše ztrácíme z dohledu a o osud odpadků se dále nestaráme. Tuto povinnost přenecháváme povolaným ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FORNAL trading s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FORNAL trading s.r.o.
www.fornal.cz
Adresa

Adresa

Měrůtky 80
Lutopecny 767 01

obchod@fornal.cz
+420 573 514 019


Najdete nás také zde:

ARES
captcha