Hliníková přechodová lávka, dočasná lávka přes výkop, půjčovna, pronájem

SCASERV a.s.

Hliníková přechodová lávka, dočasná lávka přes výkop, půjčovna, pronájem

SCASERV a.s.I ocelové schodiště může být mobilní

Určitě jste se už někdy setkali s problémem, že na některá místa se nedostanete, i kdybyste se snažili sebevíc. S takovými situacemi se setkáváme hlavně na stavbách. Nejde jen o nedostupnost míst, ale také o naše pohodlí, které často přizpůsobujeme dané situaci. Tomu je ale konec díky novince společnosti SCASERV - skládací ocelové schodiště, které zdolává převýšení až několik metrů.

Mobilní ocelové schodiště

Revoluční novinka - ocelové schodiště SAFESTEP

Společnost SCASERV vám nabízí revoluční novinku, co se týče pohodlnosti a dostupnosti (nejen) na stavbách. Unikátní řešení dostalo příznačný název SAFESTEP, tedy „bezpečný krok“. Jedná se o unikátní mobilní ocelové schodiště, které lze využít v každém prostoru. SAFESTEP je totiž skládacím schodištěm, které vám zpřístupní i jinak nedostupná místa. S pomocí mobilního ocelového schodiště překonáte i výškové rozdíly v terénu. Další obrovskou výhodou skládacího schodiště SAFESTEP je jeho snadná instalace v jakémkoliv prostředí. SAFESTEP představuje revoluční novinku na českém trhu, kterou získáte jedině u společnosti SCASERV.

Mobilní ocelové schodiště


Skládací schodiště je ideálním řešením pro zpřístupnění (nejen) lešení

SAFESTEP je výsledkem vyslyšení potřeb každého stavbyvedoucího, ale i dalších lidí, kteří potřebují překonávat výškové rozdíly. U společnosti SCASERV si můžete pronajmout rovnou dvě šířky tohoto unikátního mobilního ocelového schodiště - 0,7 metrů a 1 metr. A délka? Téměř neomezená. Jednotlivé komponenty skládacího schodiště totiž do sebe zapadají hladce a bezpečně jako dílky puzzle. Maximální výška, kterou můžete s naším unikátním systémem SAFESTEP překonat, je až 5 metrů! To však představuje jen jednu z mnoha výhod.


Mezi další výhody mobilního schodiště patří

- součástí ocelového schodiště je i pevné zábradlí, které je vždy ve stejném sklonu se schodištěm
- snadná a rychlá instalace - během několika málo minut s pomocí pouze dvou pracovníků
- SAFESTEP nabízí hned několik možností uchycení - ke stropu či k lešení
- skládací schodiště je vyrobeno z kvalitní pozinkované oceli, která zajišťuje dlouhou životnost a vysokou odolnost vůči poškození
- každý schodišťový stupeň je ošetřen protiskluzovou vrstvou
- zabudované háky pro jeřáb ještě více usnadňují manipulaci s ocelovým schodištěm


Dosáhněte dokonalosti díky mobilnímu ocelovému schodišti SAFESTEP

O výhodách schodišťového systému SAFESTEP by se dalo hovořit hodiny. Přesto nikdy nedokážeme popsat požitek ze zefektivnění a usnadnění práce, které přináší. To musíte zažít na vlastní kůži. Unikátní mobilní ocelové schodiště najdete v České republice jen u jedné společnosti - SCASERV. Abychom pokryli potřeby našich zákazníků, rozmístili jsme své pobočky rovnoměrně po celé České republice. Sídlo firmy najdete v Ostravě - Kunčičkách a další pobočky najdete v Praze 10 - Uhříněvsi a v Brně - Černovicích. Našim zahraničním klientům zase slouží pobočky v Bratislavě a pro polský trh fungujeme v Katowicích. Kromě revolučního schodišťového systému SAFESTEP dodáváme našim klientům také fasádní lešení, panelové bednění, stropní bednění, pojízdné hliníkové věže, závěsné lávky a mobilní oplocení.

Mobilní schodiště pořídíte pouze u firmy SCASERVVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.scaserv.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


SCASERV – Váš specialista v oblasti bednění a lešení sídlí v Brně na nové adrese

SCASERV – Váš specialista v oblasti bednění a lešení sídlí v Brně na nové adrese

Český specialista v oboru bednění a lešení, kterou je renomovaná společnost SCASERV a.s., otevřela svou novou pobočku v Brně Ivanovicích, Jahodové ulici 31, kde díky velkému areálu poskytuje služby na té nejvyšší možné úrovni.

Vydáno 28.06.2018
Montáž, prodej a pronájem lešení, stěnového bednění či mobilního oplocení v Praze, Brně a Ostravě

Montáž, prodej a pronájem lešení, stěnového bednění či mobilního oplocení v Praze, Brně a Ostravě

Komplexní služby, odborný tým a vlastní bohatý sortiment produktů. Na kvalitní lešenářské systémy od společnosti SCASERV se mohou zákazníci spolehnout už od roku 2012. Provozovny v Praze, Brně a Ostravě zajišťují špičkové zboží z oblasti lešení, stropního a stěnového bednění či mobilního oplocení. Potřebujete zařídit montáž, prodej či pronájem lešení? Spolehněte se na profesionalitu a špičkovou kvalitu produktů firmy SCASERV.

Vydáno 02.02.2017
Hliníkové přechodové lávky pro přemostění výkopů až do šířky 6 metrů

Hliníkové přechodové lávky pro přemostění výkopů až do šířky 6 metrů

Na stavbě se pracovníci setkávají s celou řadou rizik, kvůli kterým je potřeba bezpodmínečně dodržovat zásady bezpečnosti práce. Není asi potřeba příliš vysvětlovat, proč je například takové přeskakování výkopů doslova nepřípustné. Z tohoto důvodu je velmi důležité u každé stavby zajistit stabilní přechodovou lávku přes výkop. Není ale lávka jako lávka - také v přechodových lávkách totiž mohou existovat rozdíly, a to nejen z hlediska materiálu. Pojďme si o této problematice říci pár slov.

Vydáno 16.06.2015Vydáno 30.05.2014
499 Zhlédnutí
Topováno 19.02.2019