Robert Sál - SPV
Bourací a demoliční práce PrahaDemoliční a bourací práce Praha

Výstavbě nového objektu velmi často předchází demolice a bourací práce u objektu předešlého. Ve většině případů je totiž ekonomicky výhodnější zbourat starou zanedbanou stavbu a začít od samotných základů. Firma Robert SÁL – SPV se sídlem v Praze 9 bouracími a demoličními pracemi zabývá již od roku 1993. Má bohaté zkušenosti s demolicí různého typu a nabízí komplexní služby v dané oblasti – od vyklízení a odvoz až po samotné bourací práce.

Demoliční práce, Praha 9

Demoliční práce včetně likvidace odpadu

Firma Robert SÁL – SPV zajišťuje kvalitní a kompletní bourací a demoliční práce, a to včetně likvidace odpadu. Své služby nabízí také na klíč. Firmu najdete na Praze 9, své služby poskytuje po celé Praze i v okolí. Demolice objektů různých typů se provádí s pomocí techniky, kterou firmy disponuje.
Je to především hydraulické kladivo, dále se pak využívají čelní nakladače a otočné bagry v kategorii 1-5 t. Firma si uvědomuje, že provést bourací práce vyžaduje jistou míru papírování. Proto nabízí bourání bez zbytečných formalit, vše sama zařídí a zprostředkuje. To vše za přijatelnou cenu a s ohledem na životní prostředí.

Demoliční a bourací práce včetně odvozu a ekologického zpracování suti


Demoliční práce různých konstrukcí a staveb

Firma provádí demoliční a bourací práce různých konstrukcí a staveb, ať už jde o konstrukce betonové, ocelové či jiné. Součástí demolice je také drcení materiálu a následný odvoz k recyklaci pro další použití. Úklid po samotné demolici je přitom v ceně samotné demolice. Rozsah demoličních a bouracích prací je pestrý, firma se zaměřuje především na následující činnosti:
• Demolice jednotlivých staveb a průmyslových areálů
• Bourání střech
• Demolice komínů
• Demoliční práce a bourání plotů, garáží ad.
• Likvidace odpadu

Demolice staveb, likvidace odpadu i demolice komínů


Bourací a demoliční práce s ohledem na bezpečnost

Jedním z hlavních principů firma je dbát na ochranu osob i majetku. Samotný průběh demolice je profesionální a jsou provedeny veškeré úkony, které zabezpečí osoby i majetek v bezprostřední blízkosti samotného bourání. Firma disponuje veškerou potřebnou technikou, díky které se postará o rychlou, efektivní a bezpečnou práci.


Bohaté zkušenosti v oblasti demolice

Firma Robert SÁL – SPV se sídlem na Praze 9 má v oblasti demoličních a bouracích prací opravdu velké zkušenosti. Zatímco zpočátku se firma orientovala především na drobné zákazníky, později se přeorientovala na provádění prací většího rozsahu. Nabízí také komplexní služby pro jednotlivce, ale i velké firmy či majitele rozsáhlých objektů. Má za sebou řadu realizací bouracích prací, zmiňme např. likvidaci opadu a bourací práce v zámku Roztoky, demolice bazénu Hotel Academic či bourací práce při rekonstrukci nákupního centra v Nových Butovicích.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sal.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Prodej písku a štěrku, odvoz odpadu a vyklízení objektů

Prodej písku a štěrku, odvoz odpadu a vyklízení objektů

K provádění výkopových prací a demolicí je zapotřebí speciální techniky. Tato technika však vyžaduje vyškolenou obsluhu, která dokáže provést terénní úpravy velmi přesně a co nejrychleji, což platí i o demoličních pracích. O všechny tyto a mnohé další činnosti, například v podobě vyklízení objektu před rekonstrukcí či bouráním se stará firma Robert Sál – SPV s více jak dvacetiletou zkušeností.

Vydáno 13.07.2017
Likvidace pozůstalosti Praha a okolí

Likvidace pozůstalosti Praha a okolí

Firma Robert SÁL – SPV působí na českém trhu od roku 1993. Nabízí kvalitní služby v oblasti vyklízení a likvidace odpadu. Vyklízí nejrůznější prostory, jako jsou byty, sklepy, dvory, půdy, nebytové prostory i další objekty. Už si nemusíte dělat starosti ani s likvidací pozůstalosti. Zajistíme kompletní služby.

Vydáno 17.04.2018
Vyklízecí práce včetně likvidace odpadu - Praha a okolí

Vyklízecí práce včetně likvidace odpadu - Praha a okolí

Vyklízení bytů nebo domů může být skutečně náročné, a to nejen fyzicky, ale v případě pozůstalosti mnohdy také psychicky. Odvoz a likvidace odpadu či likvidace elektroodpadu také není žádná hračka, obzvlášť pokud s tím nemáte zkušenosti a chybí vám potřebné vybavení.

Vydáno 21.03.2016Vydáno 05.12.2015
137 Zhlédnutí
Topováno 10.04.2017