Informační a řídicí systémy pro centrální správu čerpacích stanic PHM

Společnost UNIDATAZ s.r.o. se sídlem ve Znojmě se zabývá vývojem, výrobou a instalací moderních čerpacích stanic PHM. Jedním ze základních pilířů kvalitní funkční a moderní čerpací stanice jsou jednak kvalitní platební terminály a jednak plnohodnotné informační a řídicí systémy pro centrální správu. Společnost v současnosti nabízí systém pro centrální správu čerpacích stanic PHM Unicentrum a dohledové centrum technologie čerpacích stanic UniGARD24.

Kontejnerové čerpací stanice, UNIDATAZ s.r.o.

Unicentrum – řídicí a informační systém čerpacích stanic

Společnost UNIDATAZ s.r.o. vyvinula moderní informační a řídicí systém Unicentrum, který umožňuje jednoduchou, rychlou a plnohodnotnou správu čerpací stanice. Systém je určen pro správu čerpacích stanic PHM pomocí prostředí WWW, díky čemuž je možné nahlížet na chod a stav čerpací stanice z jakéhokoliv internetového prohlížeče. Správa a řízení je tak možné odkudkoliv.
Unicentrum disponuje pokročilými funkcemi, díky čemuž je systém využitelný v rámci nejrůznějších společností, především stavebních či dopravních. Informační a řídicí systém Unicentrum je také využíván CNG Card Centrum, prostřednictví kterého je řízen provoz bezobslužných stanic CNG. Při využití tohoto systému bude zabezpečena správa identifikátorů, cenová politika, exporty, výstupní sestavy či příjem produktu. Vzhledem k tomu, že informační systém pracuje online, jsou provedené změny ihned viditelné. Informační systém Unicentrum je současně vybaven funkcí generování varovných zpráv v případě poruchy.

Mějte dohled nad čerpací stanicí odkudkoliv


Dohledové centrum technologie čerpacích stanic UniGARD24

Pro zákazníky společnosti UNIDATAZ s.r.o. je k dispozici informační systém UniGARD24, který slouží k registraci všech provozních a chybových stavů využívané technologie. UniGARD24 je tak moderním informačním systémem v oblasti čerpacích stanic PHM, který dokáže informovat o stavu samoobslužných platebních terminálů UNICARD, řídicích systémů UniPOS i systému hladinoměrů PLM609.
Informační systém všechny stavy zaznamenává a umožňuje k nim jednoduchý a rychlý přístup přes WWW rozhraní. Uživatel si také může definovat, které informace a za jakých podmínek mají být přeposlány na email či SMS. UniGARD24 je tak inteligentní informační systém, který dokáže kvalitně informovat o stavu dílčích modulů a částí čerpacích stanic PHM, ať už jde o platební terminály či řídicí systémy.

Moderní řídicí a informační systémy a platební terminály pro čerpací stanice PHM


Moderní čerpací stanice PHM pod taktovkou firmy UNIDATAZ s.r.o.

Firma UNIDATAZ s.r.o. se vývojem, výrobou a instalací moderních čerpacích stanic PHM zabývá již od roku 1997. Nabízí komplexní služby od návrhu a výroby platebních terminálů pro čerpací stanice až po kompletní realizace bezobslužných čerpacích stanic. Především dobře propracovaný informační a řídicí systém je pro funkčnost těchto stanic zásadní, proto věnuje velký důraz právě této činnosti.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.unidataz.cz

Vydáno 08.12.2015
99 Zhlédnutí
Topováno 18.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Platby prováděné mobilním telefonem pro samoobslužný výdej PHM a provozních kapalin

Platby prováděné mobilním telefonem pro samoobslužný výdej PHM a provozních kapalin
Návštěva čerpací či plnicí stanice probíhá vždy stejně. Zastavíte svoje vozidlo u stojanu, natankujete a běžíte k pokladně uhradit čerpané množství. A ještě si vystojíte frontu, zatím co máte v autě třeba spící dítě nebo vystrašené zvíře. Věřili byste však, že to jde i zcela jinak? Ne, nebojte se, ...

Samoobslužný platební terminál pro čerpací a plnicí stanice funguje nonstop

Samoobslužný platební terminál pro čerpací a plnicí stanice funguje nonstop
Samoobslužný platební terminál UNICARD je pro čerpací a plnící stanice výhodný po všech směrech. Obslouží zákazníka 24 hodin denně, je vybaven dotykovou obrazovkou a majiteli stanice poskytne dokonalý přehled o jednotlivých transakcích. Hodí se tak pro bezobslužné čerpací stanice i pro noční provoz ...

Firma UNIDATAZ se opět zúčastnila Mezinárodního veletrhu zemědělské techniky TECHAGRO 2018

Firma UNIDATAZ se opět zúčastnila Mezinárodního veletrhu zemědělské techniky TECHAGRO 2018
Mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO 2018 se konal na výstavišti v Brně ve dnech 8.4. – 12.4.2018. Jednou z firem, které zde bylo možné potkat, byla i společnost UNIDATAZ s.r.o., která nabízela ucelenou řadu výrobků, komponentů a služeb pro čerpací stanice PHM. Společnost UNIDATAZ ...

Firma Unidataz s.r.o. oslavila své dvacáté výročí

Firma Unidataz s.r.o. oslavila své dvacáté výročí
Mezi hlavní úkoly firmy, tehdy v ní pracovalo pouhých 10 zaměstnanců, kteří odváděli vždy skvělou práci, patřil vývoj, výroba a servis elektroniky pro čerpací stanice a také montáž a servis zabezpečovacích systémů.

Systémy měření stavu pohonných hmot pro skladovací nádrže čerpacích stanic PHM

Systémy měření stavu pohonných hmot pro skladovací nádrže čerpacích stanic PHM
Společnost UNIDATAZ s.r.o. se sídlem ve Znojmě se již od roku 1997 zabývá vývojem, výrobou a instalací platebních terminálů, řídicích systémů a informačních systémů pro čerpací stanice PHM a autocisterny. Zabývá se především technologií pro výdej a skladování PHM moderních čerpacích stanic, které ...
PODSTRÁNKY

Samoobslužné platební terminály

Samoobslužné platební terminály
Samoobslužné platební terminály - efektivní snížení provozních nákladů čerpacích stanic

Výdejní stojany pohonných hmot

Výdejní stojany pohonných hmot
Výdejní stojany pohonných hmot, které zajistí 24hodinovou dostupnost čerpací stanice

Pokladní a řídicí systémy, hladinoměry

Pokladní a řídicí systémy, hladinoměry
Pokladní, řídicí systémy a hladinoměry k zajištění kompletního přehledu v řízení čerpací stanice
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA UNIDATAZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
UNIDATAZ s.r.o.
www.unidataz.cz
Adresa

Adresa

Průmyslová 3601/7
Znojmo 669 02

info@unidataz.cz
+420 515 225 257


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha