UNIDATAZ s.r.o.
Informační a řídicí systémy pro centrální správu čerpacích stanic PHM

Společnost UNIDATAZ s.r.o. se sídlem ve Znojmě se zabývá vývojem, výrobou a instalací moderních čerpacích stanic PHM. Jedním ze základních pilířů kvalitní funkční a moderní čerpací stanice jsou jednak kvalitní platební terminály a jednak plnohodnotné informační a řídicí systémy pro centrální správu. Společnost v současnosti nabízí systém pro centrální správu čerpacích stanic PHM Unicentrum a dohledové centrum technologie čerpacích stanic UniGARD24.

Kontejnerové čerpací stanice, UNIDATAZ s.r.o.

Unicentrum – řídicí a informační systém čerpacích stanic

Společnost UNIDATAZ s.r.o. vyvinula moderní informační a řídicí systém Unicentrum, který umožňuje jednoduchou, rychlou a plnohodnotnou správu čerpací stanice. Systém je určen pro správu čerpacích stanic PHM pomocí prostředí WWW, díky čemuž je možné nahlížet na chod a stav čerpací stanice z jakéhokoliv internetového prohlížeče. Správa a řízení je tak možné odkudkoliv.
Unicentrum disponuje pokročilými funkcemi, díky čemuž je systém využitelný v rámci nejrůznějších společností, především stavebních či dopravních. Informační a řídicí systém Unicentrum je také využíván CNG Card Centrum, prostřednictví kterého je řízen provoz bezobslužných stanic CNG. Při využití tohoto systému bude zabezpečena správa identifikátorů, cenová politika, exporty, výstupní sestavy či příjem produktu. Vzhledem k tomu, že informační systém pracuje online, jsou provedené změny ihned viditelné. Informační systém Unicentrum je současně vybaven funkcí generování varovných zpráv v případě poruchy.

Mějte dohled nad čerpací stanicí odkudkoliv


Dohledové centrum technologie čerpacích stanic UniGARD24

Pro zákazníky společnosti UNIDATAZ s.r.o. je k dispozici informační systém UniGARD24, který slouží k registraci všech provozních a chybových stavů využívané technologie. UniGARD24 je tak moderním informačním systémem v oblasti čerpacích stanic PHM, který dokáže informovat o stavu samoobslužných platebních terminálů UNICARD, řídicích systémů UniPOS i systému hladinoměrů PLM609.
Informační systém všechny stavy zaznamenává a umožňuje k nim jednoduchý a rychlý přístup přes WWW rozhraní. Uživatel si také může definovat, které informace a za jakých podmínek mají být přeposlány na email či SMS. UniGARD24 je tak inteligentní informační systém, který dokáže kvalitně informovat o stavu dílčích modulů a částí čerpacích stanic PHM, ať už jde o platební terminály či řídicí systémy.

Moderní řídicí a informační systémy a platební terminály pro čerpací stanice PHM


Moderní čerpací stanice PHM pod taktovkou firmy UNIDATAZ s.r.o.

Firma UNIDATAZ s.r.o. se vývojem, výrobou a instalací moderních čerpacích stanic PHM zabývá již od roku 1997. Nabízí komplexní služby od návrhu a výroby platebních terminálů pro čerpací stanice až po kompletní realizace bezobslužných čerpacích stanic. Především dobře propracovaný informační a řídicí systém je pro funkčnost těchto stanic zásadní, proto věnuje velký důraz právě této činnosti.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.unidataz.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Platby prováděné mobilním telefonem pro samoobslužný výdej PHM a provozních kapalin

Platby prováděné mobilním telefonem pro samoobslužný výdej PHM a provozních kapalin

Návštěva čerpací či plnicí stanice probíhá vždy stejně. Zastavíte svoje vozidlo u stojanu, natankujete a běžíte k pokladně uhradit čerpané množství. A ještě si vystojíte frontu, zatím co máte v autě třeba spící dítě nebo vystrašené zvíře. Věřili byste však, že to jde i zcela jinak? Ne, nebojte se, nikdo vás nebude navádět, abyste z čerpací stanice odjeli bez placení. Vy zakoupené služby uhradíte, ale mnohem jednodušším a rychlejším způsobem. Díky zavedení samoobslužného režimu si můžete bez problémů načerpat potřebné pohonné hmoty a uhradíte pomocí bezplatné aplikace na telefonu. A tento dokonalý komfort pro čerpací stanice a jejich zákazníky zajistí firma UNIDATAZ s.r.o. se sídlem ve Znojmě.

Vydáno 06.12.2017
Firma UNIDATAZ se opět zúčastnila Mezinárodního veletrhu zemědělské techniky TECHAGRO 2018

Firma UNIDATAZ se opět zúčastnila Mezinárodního veletrhu zemědělské techniky TECHAGRO 2018

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO 2018 se konal na výstavišti v Brně ve dnech 8.4. – 12.4.2018. Jednou z firem, které zde bylo možné potkat, byla i společnost UNIDATAZ s.r.o., která nabízela ucelenou řadu výrobků, komponentů a služeb pro čerpací stanice PHM. Společnost UNIDATAZ s.r.o. patří k tradičním vystavovatelům na výstavě TECHAGRO.

Vydáno 22.03.2018
Firma Unidataz s.r.o. oslavila své dvacáté výročí

Firma Unidataz s.r.o. oslavila své dvacáté výročí

Mezi hlavní úkoly firmy, tehdy v ní pracovalo pouhých 10 zaměstnanců, kteří odváděli vždy skvělou práci, patřil vývoj, výroba a servis elektroniky pro čerpací stanice a také montáž a servis zabezpečovacích systémů.

Vydáno 30.06.2017
Samoobslužný platební terminál pro čerpací a plnicí stanice funguje nonstop

Samoobslužný platební terminál pro čerpací a plnicí stanice funguje nonstop

Samoobslužný platební terminál UNICARD je pro čerpací a plnící stanice výhodný po všech směrech. Obslouží zákazníka 24 hodin denně, je vybaven dotykovou obrazovkou a majiteli stanice poskytne dokonalý přehled o jednotlivých transakcích. Hodí se tak pro bezobslužné čerpací stanice i pro noční provoz čerpacích stanic s obsluhou. Kde tento platební terminál pořídit? Obraťte se na společnost UNIDATAZ.

Vydáno 09.12.2015
Systémy měření stavu pohonných hmot pro skladovací nádrže čerpacích stanic PHM

Systémy měření stavu pohonných hmot pro skladovací nádrže čerpacích stanic PHM

Společnost UNIDATAZ s.r.o. se sídlem ve Znojmě se již od roku 1997 zabývá vývojem, výrobou a instalací platebních terminálů, řídicích systémů a informačních systémů pro čerpací stanice PHM a autocisterny. Zabývá se především technologií pro výdej a skladování PHM moderních čerpacích stanic, které odpovídají dnešním požadavkům. S využitím pokrokových platebních terminálů, řídicích a informačních systému vytváří kvalitní zázemí pro provoz bezobslužných i obslužnách čerpacích stanic.

Vydáno 01.12.2015Vydáno 08.12.2015
86 Zhlédnutí
Topováno 18.10.2016

Samoobslužné platební terminály

Samoobslužné platební terminály

Samoobslužné platební terminály - efektivní snížení provozních nákladů čerpacích stanic

Výdejní stojany pohonných hmot

Výdejní stojany pohonných hmot

Výdejní stojany pohonných hmot, které zajistí 24hodinovou dostupnost čerpací stanice

Pokladní a řídicí systémy, hladinoměry

Pokladní a řídicí systémy, hladinoměry

Pokladní, řídicí systémy a hladinoměry k zajištění kompletního přehledu v řízení čerpací stanice