Systémy měření stavu pohonných hmot pro skladovací nádrže čerpacích stanic PHM

Společnost UNIDATAZ s.r.o. se sídlem ve Znojmě se již od roku 1997 zabývá vývojem, výrobou a instalací platebních terminálů, řídicích systémů a informačních systémů pro čerpací stanice PHM a autocisterny. Zabývá se především technologií pro výdej a skladování PHM moderních čerpacích stanic, které odpovídají dnešním požadavkům. S využitím pokrokových platebních terminálů, řídicích a informačních systému vytváří kvalitní zázemí pro provoz bezobslužných i obslužnách čerpacích stanic.

Jednotka PLM609, UNIDATAZ s.r.o.

Moderní systém měření hladiny PHM ve skladovacích nádržích

Aby mohl systém moderních čerpacích stanic fungovat bezproblémově, nestačí jen dodat kvalitní platební terminály a řídicí systémy, nepostradatelnou součástí jsou i informační systémy. Jedním z nich systém kontinuálního měření stavu PHM ve skladovacích nádržích PLM609 s využitím měřicích sond USTD II.

Informační a řídicí systémy a platební terminály pro čerpací stanice PHM


Variabilita měřicího systému

Zmíněný systém měření hladiny, dodávaný znojemskou společností UNIDATAZ s.r.o., vynikají především svou variabilitou. Systém PLM609 je řešený modulárně, každá konkrétní realizace je z hlediska funkcí i rozsahu dodávána podle aktuálních potřeb zákazníka. Řídicí systém PLM609 je komplexní, slouží pro monitorování skladovacích nádrží PHL – od zobrazení údajů hladinoměrů přes indikaci mezních stavů v nádržích až po detekci úniku PHL. Řídicí a informační systémy tohoto typu jsou navíc vybaveny dotykovým displejem.

Moderní řídicí systémy s pokročilými funkcemi pro čerpací stanice PHM


Pokročilé funkce řídicích systémů PL609

Zmíněný měřicí systém vyniká řadou pokročilých funkcí, které zajistí bezproblémový chod celé čerpací stanice PHM a společně s platebními terminály budou tvořit komplexní celek. Jednotka umožňuje připojení řady měřících sond. Systém obsahuje dvě komunikační linky RS485 – jedna slouží pro připojení inteligentních sond USTD II, druhá pro přenos do nadřízených řídicích a informačních systémů.
Jednotka PLM609 zaznamenává výšku produktů, případných kalů, teplotu, objem, také objem, přepočtený na 15 °C. Pomocí dotykového displeje se provádí zobrazování všech naměřených hodnot, stavů sond, ovládání a programování řídicího systému. Řídící a informační systémy tohoto typu lze také dovybavit WWW rozhraním, díky čemuž bude možné zobrazit veškeré hodnoty v jakémkoliv internetovém prohlížeči. Lze také připojit nadstavbové dohledové centrum a vytvořit tak ještě komplexnější systém čerpacích stanic PHM.


Měřicí sondy USTD II

Měřicí sondy USTD II slouží pro kontinuální měření PHM ve skladovacích nádržích. Jsou založené na magnetostrikční technologii a mají jen jednu pohyblivou část. Garantují vysokou spolehlivost, bezúdržbový provoz. Sonda je vyrobena z kvalitního nerezového materiálu a umožňuje okamžitý přenos naměřených informací do řídicího systému.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.unidataz.cz

Vydáno 01.12.2015
161 Zhlédnutí
Topováno 01.11.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Platby prováděné mobilním telefonem pro samoobslužný výdej PHM a provozních kapalin

Platby prováděné mobilním telefonem pro samoobslužný výdej PHM a provozních kapalin
Návštěva čerpací či plnicí stanice probíhá vždy stejně. Zastavíte svoje vozidlo u stojanu, natankujete a běžíte k pokladně uhradit čerpané množství. A ještě si vystojíte frontu, zatím co máte v autě třeba spící dítě nebo vystrašené zvíře. Věřili byste však, že to jde i zcela jinak? Ne, nebojte se, ...

Samoobslužný platební terminál pro čerpací a plnicí stanice funguje nonstop

Samoobslužný platební terminál pro čerpací a plnicí stanice funguje nonstop
Samoobslužný platební terminál UNICARD je pro čerpací a plnící stanice výhodný po všech směrech. Obslouží zákazníka 24 hodin denně, je vybaven dotykovou obrazovkou a majiteli stanice poskytne dokonalý přehled o jednotlivých transakcích. Hodí se tak pro bezobslužné čerpací stanice i pro noční provoz ...

Firma UNIDATAZ se opět zúčastnila Mezinárodního veletrhu zemědělské techniky TECHAGRO 2018

Firma UNIDATAZ se opět zúčastnila Mezinárodního veletrhu zemědělské techniky TECHAGRO 2018
Mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO 2018 se konal na výstavišti v Brně ve dnech 8.4. – 12.4.2018. Jednou z firem, které zde bylo možné potkat, byla i společnost UNIDATAZ s.r.o., která nabízela ucelenou řadu výrobků, komponentů a služeb pro čerpací stanice PHM. Společnost UNIDATAZ ...

Firma Unidataz s.r.o. oslavila své dvacáté výročí

Firma Unidataz s.r.o. oslavila své dvacáté výročí
Mezi hlavní úkoly firmy, tehdy v ní pracovalo pouhých 10 zaměstnanců, kteří odváděli vždy skvělou práci, patřil vývoj, výroba a servis elektroniky pro čerpací stanice a také montáž a servis zabezpečovacích systémů.

Informační a řídicí systémy pro centrální správu čerpacích stanic PHM

Informační a řídicí systémy pro centrální správu čerpacích stanic PHM
Společnost UNIDATAZ s.r.o. se sídlem ve Znojmě se zabývá vývojem, výrobou a instalací moderních čerpacích stanic PHM. Jedním ze základních pilířů kvalitní funkční a moderní čerpací stanice jsou jednak kvalitní platební terminály a jednak plnohodnotné informační a řídicí systémy pro centrální ...
PODSTRÁNKY

Samoobslužné platební terminály

Samoobslužné platební terminály
Samoobslužné platební terminály - efektivní snížení provozních nákladů čerpacích stanic

Výdejní stojany pohonných hmot

Výdejní stojany pohonných hmot
Výdejní stojany pohonných hmot, které zajistí 24hodinovou dostupnost čerpací stanice

Pokladní a řídicí systémy, hladinoměry

Pokladní a řídicí systémy, hladinoměry
Pokladní, řídicí systémy a hladinoměry k zajištění kompletního přehledu v řízení čerpací stanice
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA UNIDATAZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
UNIDATAZ s.r.o.
www.unidataz.cz
Adresa

Adresa

Průmyslová 3601/7
Znojmo 669 02

info@unidataz.cz
+420 515 225 257


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha