UNIDATAZ s.r.o.

Technologie sekvenčního plnění CNG - dodavatel UNIDATAZ

UNIDATAZ s.r.o.
Systémy měření stavu pohonných hmot pro skladovací nádrže čerpacích stanic PHM

Společnost UNIDATAZ s.r.o. se sídlem ve Znojmě se již od roku 1997 zabývá vývojem, výrobou a instalací platebních terminálů, řídicích systémů a informačních systémů pro čerpací stanice PHM a autocisterny. Zabývá se především technologií pro výdej a skladování PHM moderních čerpacích stanic, které odpovídají dnešním požadavkům. S využitím pokrokových platebních terminálů, řídicích a informačních systému vytváří kvalitní zázemí pro provoz bezobslužných i obslužnách čerpacích stanic.

Jednotka PLM609, UNIDATAZ s.r.o.

Moderní systém měření hladiny PHM ve skladovacích nádržích

Aby mohl systém moderních čerpacích stanic fungovat bezproblémově, nestačí jen dodat kvalitní platební terminály a řídicí systémy, nepostradatelnou součástí jsou i informační systémy. Jedním z nich systém kontinuálního měření stavu PHM ve skladovacích nádržích PLM609 s využitím měřicích sond USTD II.

Informační a řídicí systémy a platební terminály pro čerpací stanice PHM


Variabilita měřicího systému

Zmíněný systém měření hladiny, dodávaný znojemskou společností UNIDATAZ s.r.o., vynikají především svou variabilitou. Systém PLM609 je řešený modulárně, každá konkrétní realizace je z hlediska funkcí i rozsahu dodávána podle aktuálních potřeb zákazníka. Řídicí systém PLM609 je komplexní, slouží pro monitorování skladovacích nádrží PHL – od zobrazení údajů hladinoměrů přes indikaci mezních stavů v nádržích až po detekci úniku PHL. Řídicí a informační systémy tohoto typu jsou navíc vybaveny dotykovým displejem.

Moderní řídicí systémy s pokročilými funkcemi pro čerpací stanice PHM


Pokročilé funkce řídicích systémů PL609

Zmíněný měřicí systém vyniká řadou pokročilých funkcí, které zajistí bezproblémový chod celé čerpací stanice PHM a společně s platebními terminály budou tvořit komplexní celek. Jednotka umožňuje připojení řady měřících sond. Systém obsahuje dvě komunikační linky RS485 – jedna slouží pro připojení inteligentních sond USTD II, druhá pro přenos do nadřízených řídicích a informačních systémů.
Jednotka PLM609 zaznamenává výšku produktů, případných kalů, teplotu, objem, také objem, přepočtený na 15 °C. Pomocí dotykového displeje se provádí zobrazování všech naměřených hodnot, stavů sond, ovládání a programování řídicího systému. Řídící a informační systémy tohoto typu lze také dovybavit WWW rozhraním, díky čemuž bude možné zobrazit veškeré hodnoty v jakémkoliv internetovém prohlížeči. Lze také připojit nadstavbové dohledové centrum a vytvořit tak ještě komplexnější systém čerpacích stanic PHM.


Měřicí sondy USTD II

Měřicí sondy USTD II slouží pro kontinuální měření PHM ve skladovacích nádržích. Jsou založené na magnetostrikční technologii a mají jen jednu pohyblivou část. Garantují vysokou spolehlivost, bezúdržbový provoz. Sonda je vyrobena z kvalitního nerezového materiálu a umožňuje okamžitý přenos naměřených informací do řídicího systému.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.unidataz.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Platby prováděné mobilním telefonem pro samoobslužný výdej PHM a provozních kapalin

Platby prováděné mobilním telefonem pro samoobslužný výdej PHM a provozních kapalin

Návštěva čerpací či plnicí stanice probíhá vždy stejně. Zastavíte svoje vozidlo u stojanu, natankujete a běžíte k pokladně uhradit čerpané množství. A ještě si vystojíte frontu, zatím co máte v autě třeba spící dítě nebo vystrašené zvíře. Věřili byste však, že to jde i zcela jinak? Ne, nebojte se, nikdo vás nebude navádět, abyste z čerpací stanice odjeli bez placení. Vy zakoupené služby uhradíte, ale mnohem jednodušším a rychlejším způsobem. Díky zavedení samoobslužného režimu si můžete bez problémů načerpat potřebné pohonné hmoty a uhradíte pomocí bezplatné aplikace na telefonu. A tento dokonalý komfort pro čerpací stanice a jejich zákazníky zajistí firma UNIDATAZ s.r.o. se sídlem ve Znojmě.

Vydáno 06.12.2017
Firma UNIDATAZ se opět zúčastnila Mezinárodního veletrhu zemědělské techniky TECHAGRO 2018

Firma UNIDATAZ se opět zúčastnila Mezinárodního veletrhu zemědělské techniky TECHAGRO 2018

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO 2018 se konal na výstavišti v Brně ve dnech 8.4. – 12.4.2018. Jednou z firem, které zde bylo možné potkat, byla i společnost UNIDATAZ s.r.o., která nabízela ucelenou řadu výrobků, komponentů a služeb pro čerpací stanice PHM. Společnost UNIDATAZ s.r.o. patří k tradičním vystavovatelům na výstavě TECHAGRO.

Vydáno 22.03.2018
Firma Unidataz s.r.o. oslavila své dvacáté výročí

Firma Unidataz s.r.o. oslavila své dvacáté výročí

Mezi hlavní úkoly firmy, tehdy v ní pracovalo pouhých 10 zaměstnanců, kteří odváděli vždy skvělou práci, patřil vývoj, výroba a servis elektroniky pro čerpací stanice a také montáž a servis zabezpečovacích systémů.

Vydáno 30.06.2017
Samoobslužný platební terminál pro čerpací a plnicí stanice funguje nonstop

Samoobslužný platební terminál pro čerpací a plnicí stanice funguje nonstop

Samoobslužný platební terminál UNICARD je pro čerpací a plnící stanice výhodný po všech směrech. Obslouží zákazníka 24 hodin denně, je vybaven dotykovou obrazovkou a majiteli stanice poskytne dokonalý přehled o jednotlivých transakcích. Hodí se tak pro bezobslužné čerpací stanice i pro noční provoz čerpacích stanic s obsluhou. Kde tento platební terminál pořídit? Obraťte se na společnost UNIDATAZ.

Vydáno 09.12.2015
Informační a řídicí systémy pro centrální správu čerpacích stanic PHM

Informační a řídicí systémy pro centrální správu čerpacích stanic PHM

Společnost UNIDATAZ s.r.o. se sídlem ve Znojmě se zabývá vývojem, výrobou a instalací moderních čerpacích stanic PHM. Jedním ze základních pilířů kvalitní funkční a moderní čerpací stanice jsou jednak kvalitní platební terminály a jednak plnohodnotné informační a řídicí systémy pro centrální správu. Společnost v současnosti nabízí systém pro centrální správu čerpacích stanic PHM Unicentrum a dohledové centrum technologie čerpacích stanic UniGARD24.

Vydáno 08.12.2015Vydáno 01.12.2015
122 Zhlédnutí
Topováno 01.11.2016

Samoobslužné platební terminály

Samoobslužné platební terminály

Samoobslužné platební terminály - efektivní snížení provozních nákladů čerpacích stanic

Výdejní stojany pohonných hmot

Výdejní stojany pohonných hmot

Výdejní stojany pohonných hmot, které zajistí 24hodinovou dostupnost čerpací stanice

Pokladní a řídicí systémy, hladinoměry

Pokladní a řídicí systémy, hladinoměry

Pokladní, řídicí systémy a hladinoměry k zajištění kompletního přehledu v řízení čerpací stanice