TRONET, spol.s r.o.
Dřevěná okna Tronet – výsledek píle a cílevědomé práce

Firma Tronet se výrobou oken zabývá bezmála 25 let. Jak sama uvádí, v začátcích firmy disponovala znalostmi práce se dřevem, co však chybělo, byly znalosti a zkušenosti z oblasti marketingu. Tronet je jasným příkladem, že píle, sebevědomí, znalost materiálu a řemesla stačí k vybudování velké úspěšné firmy s působností po celé republice i mimo ni. Dnes se s dřevěnými okny Tronet setkáte v prodejních sítích, když se ale rozhlédnete kolem sebe, zjistíte, že spousta hotelů, administrativních budov či rodinných domů používá právě dřevěná okna tuzemského výrobce Tronet.

Dřevěná okna

Apel na kvalitní materiál

Při výrobě dřevěných oken musí být kladen velký apel na použitý materiál. Je škoda, že dnešní zákazníci často upřednostňují plastová okna, která se svou pevností, životností a vzhledem nemohou rovnat kvalitním, řemeslně zpracovaným dřevěným oknům.

Pro výrobu dřevěných oken používá firma třívrstvé hranoly. Dřevo je vysušeno na cca 12 % absolutní vlhkosti, což zajistí stálost tvaru i rozměrů i ve velmi náročných klimatických podmínkách. Klient si může při objednávce dřevěných oken Tronet vybrat konkrétní dřevinu. K dispozici je fixní i napojovaný smrk, dále pak fixní dub, meranti a modřín.

Dřevěná okna Tronet jsou oblíbená v České republice i v Rakousku


Odpovídající tepelná izolace

Při výběru oken patří mezi nejdůležitější parametry tepelná izolace. Každý chce pochopitelně okna, která zabrání zbytečnému unikání tepla, což ve výsledku vede k výrazným úsporám na energiích. Dřevěná okna Tronet díky specifické konstrukci vynikají skvělými tepelněizolačními vlastnostmi.

Kombinace kvalitního dřeva, skla i těsnění zajišťuje vynikající tepelné vlastnosti. Ty navíc zlepšuje také samotná konstrukce, např. těsnění okna doléhá na dřevo i ve spodní části, ne na okapnici, jak bývá u provedení mnoha firem zvykem. To pochopitelně zlepšuje tepelnou izolaci v této části, která bývá právem označována za kritickou.

Dřevěná okna jsou vhodnou volbou pro své izolační vlastnosti i kvalitní zpracování


Sklo a těsnění

Dřevěná okna Tronet se standardně osazují izolačními dvojskly, která mají měkce pokovenou vnitřní vrstvu. Izolační vlastnosti použitého skla zlepšuje tzv. teplý meziskelní rámeček, který je v plastovém provedení a používá se pro omezení vlivu tepelných mostů. V případě zájmu mohou být dřevěná okna vybavena příplatkovou výbavou, zajišťující lepší vlastnosti. Patří sem použití izolačního trojskla, ornamentního izolačního skla, také možnost použití bezpečnostních izolačních skel ad.

Nepropustnost při větru a náročných klimatických podmínkách zaručuje těsnění, které je elastické a je po celém obvodu oken. Vyrábí se z kvalitní elastické pryže, která vyniká svou tvarovou stálostí a udržením svých původních izolačních schopností.


Dřevěná okna Tronet – velká variabilita

Dřevěná okna Tronet jsou oblíbená především z důvodu své variability. Klient si může vybrat z velkého množství velikostí, ale také materiálů, skel, těsnění, dále pak barevného provedení a typu klik, okapnic či kování. Samozřejmě lze zakoupit dřevěná okna i s příslušenstvím, mezi které patří žaluzie, sítě proti hmyzu, rolety či parapety. Opět s apelem na kvalitu a estetiku.


Okna Tronet v dřevohliníkovém provedení

Mezi klienty je stále větší zájem o okna, provedené v kombinaci dřeva a hliníku. Tato kombinace spočívá v použití přírodního dřevěného materiálu z vnitřní strany a hliníku ze strany vnější. Hliník je vysoce odolný vůči povětrnostním vlivům a dalším vlivům počasí. Jde o optimální kombinaci ceny a tepelněizolačních vlastností, současně jde o tzv. bezúdržbové provedení.
Okna Tronet, vyrobená v kombinaci dřevo-hliník, jsou finančně náročnější než okna dřevěná, přináší však řadu výhod, díky kterým jsou stále oblíbenější. Vzhledem ke spolupráci s více dodavateli jsou navíc tato kombinovaná okna levnější než v minulosti, dnes je tedy ideální období k jejich nákupu.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tronet.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Interiérové dveře a okna s nádechem stáří díky technice strukturování dřeva

Interiérové dveře a okna s nádechem stáří díky technice strukturování dřeva

Zájem veřejnosti o staré věci je zřejmý ve všech oblastech a dveře a okna nejsou výjimkou. Díky velké poptávce po produktech se starým vzhledem nabízí společnost Tronet interiérová okna a dveře, které získají patinu pomocí metody drásání (strukturování) dřeva. Ve výsledku pak okna i dveře vypadají, jako by byly staré desítky let. Z hlediska parametrů se však nic nemění. Jako všechny produkty od výrobce Tronet vynikají svým kvalitním provedením a vysokou izolační schopností.

Vydáno 16.10.2016
Výroba špaletových oken, vnitřních dveří, okenic a pergol na zahradu

Výroba špaletových oken, vnitřních dveří, okenic a pergol na zahradu

Firma Tronet pochází z Vysočiny. Zaměřují se na oblast Třebíče, Jihlavy, Mor. Budějovic, Znojma a dále na města Jemnice, Dačice, Slavonice a Jindřichův Hradec. Dřevěná eurookna značky Tronet, splňují ty nejvyšší nároky běžných uživatelů. Rozhodně dodržují to, co si předsevzali. Vyrábí kvalitní a poctivé výrobky ze dřeva, které jsou určené jak českým tak i zahraničním lidem.

Vydáno 26.09.2017
Vchodové i interiérové dřevěné dveře české výroby

Vchodové i interiérové dřevěné dveře české výroby

Dveře patří k nejdůležitějším a současně také nejpoužívanějším součástem každého domu. Dveře dokáží oddělovat jednotlivé prostory a vytvořit tak soukromí a pocit bezpečí. Jednoduchost otevírání, vzhled, zvuková izolace, tichý chod. To vše jsou důležité parametry, podle kterých lze určit jejich kvalitu. Dřevěné dveře Tronet splňují vše zmíněné a jsou skvělou volbou pro každého, kdo si uvědomuje důležitost vchodových i interiérových dveří.

Vydáno 06.12.2015
Zimní zahrada jako běžný doplněk rodinných domů

Zimní zahrada jako běžný doplněk rodinných domů

Oblíbenost zimních zahrad neustále stoupá. Se zimní zahradou se často počítá už při projektování domu, ovšem zájem o ně je i u starších rodinných domů, kde jsou stavěny dodatečně. Zimní zahrady lze stavět z různých materiálů. Osvědčeným, dobře vypadajícím a požadavky na teplenou izolaci splňujícím materiálem je dřevo. Firma Tronet se zabývá výrobou dřevěných zimních zahrad různých rozměrů i tvarů dle konkrétních potřeb a přání klientů.

Vydáno 13.12.2015Vydáno 29.11.2015
192 Zhlédnutí
Topováno 18.04.2018

Dřevěná eurookna

Dřevěná eurookna

Dřevěná eurookna TRONET na míru, okna podle požadavků zákazníka

Špaletová okna

Špaletová okna

Špaletová okna – řešení pro historické domy, starší obytné budovy, roubenky a stylové chalupy

Interiérové a vchodové dveře

Interiérové a vchodové dveře

Dřevěné interiérové a vchodové dveře TRONET v různém provedení