Nepodceňujte výběr autoservisu, vhodnou volbou ušetříte čas i peníze

Autoservisů a autoopraven je u nás opravdu velké množství. Je tak zřejmé, že úroveň nabízených služeb, ale třeba i cena, se u jednotlivých firem výrazně liší. Váháte-li, který z řady autoservisů a autoopraven navštívit, vybírejte podle zkušeností, doby působnosti na trhu a rozsahu služeb. Firma Auto Krul se sídlem v Moravských Budějovicích funguje již od roku 1991, provádí standardní i nadstandardní služby (např. Xtuning vozů) a mimo jiné se zabývá i pneuservisem, servisem klimatizací i prodejem vozů.

Autoservis, autoopravna, Moravské Budějovice

Karosářské a lakýrnické práce

Potřebujete opravit váš vůz? Ať už je závada jakákoliv, technici ve zmíněné firmě se s tím vypořádají. Kromě samotných oprav firma provádí i karosářské práce, které jsou vyhledávané nejen u havarovaných vozů. Autoopravna navíc poskytuje ochranu proti korozi u všech vyměněných částí, provádí opravy plastů, rovná karoserie na stolici a zajistí prodej originálních i neoriginálních dílů podle přání klienta. Mezi zaměstnanci se nachází také zkušení autoelektrikáři, kteří provedenou podrobnou autodiagnostiku a zjistí závady ještě před tím, než bude do automobilu jakýmkoliv způsobem zasaženo.

Služby autoservisu Auto Krul využijte také v případě, potřebujete-li vyřešit problém čistě estetický. Firma provádí odborné lakování a opravy poškozených laků u všech osobních i dodávkových vozidel. Podle domluvy je možné provést celolakování, lakování jednotlivých částí, stejně tak i renovaci laku leštící technikou.

Autoopravna Auto Krul nabízí komplexní servis vozů od opravy přes pneuservis až po X tuning


Mechanické servisní práce

Autoservis Krul disponuje řadou školených automechaniků, kteří se postarají o provedení mechanických servisních prací na vašem voze. Provádí standardní mechanické opravy, které vznikly běžným opotřebením, tak i takové typy oprav, které nejsou každodenní záležitostí. Autoservis Krul se postará o kompletní opravy motorů, rozvodů, dají do pořádku brzdové centrum, vymění spojky i výfuky. Součástí provádění mechanických servisních prací je také instalace a montáž tažných zařízení, které u běžně dostupných vozů nejsou jejich běžnou součástí.


Servis klimatizací

Jednou z mnoha činností, kterými se autoopravna Krul zabývá, je servis klimatizací. Výhody klimatizace v automobilu jsou zřejmé, aby však fungovala správně a bez problémů, vyžaduje pravidelnou údržbu a servis. Firma se postará o kompletní servis klimatizací a v případě potřeby provede jejich opravu. Dezinfekce, doplnění klimatizace chladivem, vakuování, ale také komplexní opravy klimatizačního okruhu (výměna těsnění, filtrů ad.) bude ze strany autoservisu zajištěna.

Profesionální technici z autoservisu Auto Krul se o váš vůz postarají


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.krul.cz

Vydáno 29.11.2015
103 Zhlédnutí
Topováno 17.06.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Vlastimil Krul
WEBOVÁ STRÁNKA
Vlastimil Krul
www.krul.cz
Adresa

Adresa

Gagarinova 216
Moravské Budějovice 676 02

auto.krul@tiscali.cz
+420 604 218 741


Najdete nás také zde:

ARES
captcha