Nový způsob platby za pohonné hmoty pomocí mobilního telefonu

UNIDATAZ s.r.o.

Nový způsob platby za pohonné hmoty pomocí mobilního telefonu

UNIDATAZ s.r.o.
Samoobslužný platební terminál pro čerpací a plnicí stanice funguje nonstop

Samoobslužný platební terminál UNICARD je pro čerpací a plnící stanice výhodný po všech směrech. Obslouží zákazníka 24 hodin denně, je vybaven dotykovou obrazovkou a majiteli stanice poskytne dokonalý přehled o jednotlivých transakcích. Hodí se tak pro bezobslužné čerpací stanice i pro noční provoz čerpacích stanic s obsluhou. Kde tento platební terminál pořídit? Obraťte se na společnost UNIDATAZ.

samoobslužný platební terminál funguje nonstop

Samoobslužný platební terminál ocení zákazníci i provozovatelé stanic

Samoobslužný platební terminál UNICARD funguje na jednoduchém principu, provozovatelům čerpacích stanic šetří náklady i čas, zákazníkům ale přesto poskytuje plnohodnotné služby v jakoukoli denní či noční hodinu.

Platební terminál stačí instalovat na vhodné místo a o vše ostatní je již postaráno. Samoobslužný platební terminál totiž nabízí jednoduché intuitivní ovládání pomocí dotykové obrazovky, integrovanou tiskárnu daňových dokladů, čtečku bezkontaktních karet, čipových karet i karet s magnetickým proužkem. To vše při vysoké bezpečnosti, odpovídající standardu EMV Level 1 a Level 2.

Platební terminál UNICARD je intuitivní a bezpečný


Platební terminál UNICARD se přizpůsobí vašim potřebám

Ve společnosti UNIDATAZ víme, že každá čerpací stanice vyžaduje něco jiného. I takovou věc, jako je samoobslužný platební terminál proto rádi přizpůsobíme vašim požadavkům. Zvolit si můžete platební terminál UNICARD ve dvou variantách a v libovolném barevném provedení, Terminál umožní řízení libovolného počtu výdejních stojanů čerpací stanice.

Samoobslužný platební terminál se vám přizpůsobí


Hotovostní akceptor i přehledová IP kamera – to může být vybavení platebního terminálu

V případě potřeby si na čerpací stanici můžete nainstalovat i několik platebních terminálů. Každý samoobslužný terminál vám pak nabízí celou řadu úprav a vylepšení. Doplnit ho můžete například čtečkou slevových a zákaznických karet. Platební terminál ale umožňuje také akceptaci hotovostních plateb, a to s  ukládáním hotovosti do trezorové skříně. Vybavit ho můžete také přehledovou IP kamerou s vlastním datovým úložištěm či napojením na elektronické zabezpečovací zařízení. Na dotykové obrazovce pak v době nečinnosti terminálu můžete přehrávat libovolně zvolenou reklamu.

Hledáte i vy možnost, jak zajisti bezobslužný provoz vaší čerpací stanice? Vsaďte na samoobslužný platební terminál od společnosti UNIDATAZ.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.unidataz.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Platby prováděné mobilním telefonem pro samoobslužný výdej PHM a provozních kapalin

Platby prováděné mobilním telefonem pro samoobslužný výdej PHM a provozních kapalin

Návštěva čerpací či plnicí stanice probíhá vždy stejně. Zastavíte svoje vozidlo u stojanu, natankujete a běžíte k pokladně uhradit čerpané množství. A ještě si vystojíte frontu, zatím co máte v autě třeba spící dítě nebo vystrašené zvíře. Věřili byste však, že to jde i zcela jinak? Ne, nebojte se, nikdo vás nebude navádět, abyste z čerpací stanice odjeli bez placení. Vy zakoupené služby uhradíte, ale mnohem jednodušším a rychlejším způsobem. Díky zavedení samoobslužného režimu si můžete bez problémů načerpat potřebné pohonné hmoty a uhradíte pomocí bezplatné aplikace na telefonu. A tento dokonalý komfort pro čerpací stanice a jejich zákazníky zajistí firma UNIDATAZ s.r.o. se sídlem ve Znojmě.

Vydáno 06.12.2017
Firma UNIDATAZ se opět zúčastnila Mezinárodního veletrhu zemědělské techniky TECHAGRO 2018

Firma UNIDATAZ se opět zúčastnila Mezinárodního veletrhu zemědělské techniky TECHAGRO 2018

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO 2018 se konal na výstavišti v Brně ve dnech 8.4. – 12.4.2018. Jednou z firem, které zde bylo možné potkat, byla i společnost UNIDATAZ s.r.o., která nabízela ucelenou řadu výrobků, komponentů a služeb pro čerpací stanice PHM. Společnost UNIDATAZ s.r.o. patří k tradičním vystavovatelům na výstavě TECHAGRO.

Vydáno 22.03.2018
Firma Unidataz s.r.o. oslavila své dvacáté výročí

Firma Unidataz s.r.o. oslavila své dvacáté výročí

Mezi hlavní úkoly firmy, tehdy v ní pracovalo pouhých 10 zaměstnanců, kteří odváděli vždy skvělou práci, patřil vývoj, výroba a servis elektroniky pro čerpací stanice a také montáž a servis zabezpečovacích systémů.

Vydáno 30.06.2017
Systémy měření stavu pohonných hmot pro skladovací nádrže čerpacích stanic PHM

Systémy měření stavu pohonných hmot pro skladovací nádrže čerpacích stanic PHM

Společnost UNIDATAZ s.r.o. se sídlem ve Znojmě se již od roku 1997 zabývá vývojem, výrobou a instalací platebních terminálů, řídicích systémů a informačních systémů pro čerpací stanice PHM a autocisterny. Zabývá se především technologií pro výdej a skladování PHM moderních čerpacích stanic, které odpovídají dnešním požadavkům. S využitím pokrokových platebních terminálů, řídicích a informačních systému vytváří kvalitní zázemí pro provoz bezobslužných i obslužnách čerpacích stanic.

Vydáno 01.12.2015
Informační a řídicí systémy pro centrální správu čerpacích stanic PHM

Informační a řídicí systémy pro centrální správu čerpacích stanic PHM

Společnost UNIDATAZ s.r.o. se sídlem ve Znojmě se zabývá vývojem, výrobou a instalací moderních čerpacích stanic PHM. Jedním ze základních pilířů kvalitní funkční a moderní čerpací stanice jsou jednak kvalitní platební terminály a jednak plnohodnotné informační a řídicí systémy pro centrální správu. Společnost v současnosti nabízí systém pro centrální správu čerpacích stanic PHM Unicentrum a dohledové centrum technologie čerpacích stanic UniGARD24.

Vydáno 08.12.2015Vydáno 09.12.2015
182 Zhlédnutí
Topováno 09.12.2020

Samoobslužné platební terminály

Samoobslužné platební terminály

Samoobslužné platební terminály - efektivní snížení provozních nákladů čerpacích stanic

Výdejní stojany pohonných hmot

Výdejní stojany pohonných hmot

Výdejní stojany pohonných hmot, které zajistí 24hodinovou dostupnost čerpací stanice

Pokladní a řídicí systémy, hladinoměry

Pokladní a řídicí systémy, hladinoměry

Pokladní, řídicí systémy a hladinoměry k zajištění kompletního přehledu v řízení čerpací stanice