Kovovýroba se vším všudy - CNC, robotické svařování i prášková lakovna na jednom místě

Hledáte spolehlivého partnera v oblasti kovovýroby a strojírenství? Obraťte se na společnost SW – MOTECH. Kovovýroba od prvotního návrhu až po konečnou povrchovou úpravu výrobku je naší specialitou. Problém pro nás není ohýbání plechů a trubek, CNC řezání ani robotické svařování. O perfektní povrchovou úpravu se pak postará naše prášková lakovna. Nemusíte tak kontaktovat více firem, zhotovíme vám kompletní kovový výrobek na míru.

kovovýroba - řezání laserem

Kovovýroba od A do Z

Kovovýroba má v naší společnosti dlouholetou tradici. Spoléháme se při tom na použití moderních technologií, vysokou kvalitu práce a především individuální přístup. Výrobek zhotovíme přesně dle technické dokumentace zákazníka, a to v jednom kuse i celé sérii. Dbáme nejen na rychlost, ale samozřejmě i na dodržení všech předepsaných norem. Pokud i vy kladete důraz na kvalitu a splnění všech technologických nároků, je naše kovovýroba správnou volbou.

Naše kovovýroba se přizpůsobí vašim požadavkům


Nabízíme CNC řezání i robotické svařování

Ohýbání, řezání, broušení či ohraňování, to vše je často nutné k výrobě jednoho přesného výrobku. Ve společnosti SW – MOTECH proto disponujeme těmi nejmodernějšími technologiemi. Problém pro nás není:

- CNC řezání laserem
- 3D CNC řezání trubek
- širokopásové broušení
- CNC ohraňování
- CNC ohýbání trubek
- lisování
- vrtání
- svařování MIG, MAG, TIG
- robotické a bodové svařování

CNC řezání i robotické svařování


Prášková lakovna se postará o povrchovou úpravu výrobků

Nezapomínáme ale ani na povrchovou úpravu výrobků. Naše prášková lakovna zajistí povrchové úpravy práškovým lakováním, a to včetně chemické předúpravy. Práškové lakování zaručí dokonalý jednotný povrch každého výrobku i v ohybech, navíc splňuje přísná kritéria pro ochranu životního prostředí.
Vše od řezání až po práškové lakování? To nabízí SW – MOTECH. Obraťte se na nás i vy a nechte si vyrobit kovové díly na zakázku.Vydáno 01.12.2015
240 Zhlédnutí
Topováno 17.07.2018
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA SW - MOTECH s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SW - MOTECH s.r.o.
www.sw-motech.cz
Adresa

Adresa

Hrušovanská 404
Vojkovice 667 01

personal@sw-motech.cz
+420 547 424 570


Najdete nás také zde:

ARES
captcha