Dětské pokoje, palandy, psací stoly, postele, matrace Liberec.

NÁBYTEK LINEA, s.r.o. Prodejna nábytku v centru Liberce

Dětské pokoje, palandy, psací stoly, postele, matrace Liberec.

NÁBYTEK LINEA, s.r.o.
Prodejna nábytku v centru Liberce
Látkové i kožené sedací soupravy na míru od českých výrobců

Sedací soupravy jsou důležitým bodem každého obývacího pokoje, protože právě ony jsou místem, kde trávíme večery s rodinou, užíváme si rodinné oslavy nebo domácí posezení s přáteli či naopak relax o samotě.

sedací soupravy od českých výrobců

Sedací soupravy na míru

Sedací soupravy bývají mnohdy dominantním prvkem celého pokoje, od kterého se odvíjí celkový vzhled místnosti i dalšího vybavení. Nákup sedací soupravy je rozhodnutí na několik let, a proto je třeba vybírat pečlivě. Firem nabízejících sedací soupravy je sice celá řada, ale pokud chcete opravdu kvalitní sedací soupravu na míru, která bude dlouho a dobře sloužit a zároveň bude hezky vypadat, je třeba nakupovat u osvědčené společnosti, která nabízí produkty od spolehlivých výrobců.

Naše společnost Nábytek LINEA nabízí sedací soupravy od českých výrobců, na které se můžete spolehnout, a rádi vám zajistíme také sedací soupravy na míru, které budou splňovat veškeré vaše požadavky co se týče velikosti, barvy, stylu i provedení.

Sedací soupravy – široký sortiment i výroba na míru


Látkové i kožené sedací soupravy

U nás seženete sedací soupravy v nejrůznějších provedeních i cenových kategoriích, od jednoduchých látkových až po luxusní a kožené. Naše nabídka se skládá zejména z výrobků od ověřených českých a slovenských výrobců, kteří kladou důraz na precizní zpracování a pečlivý výběr kvalitního materiálu, jako je pravá kůže či tkaniny v nejnovějším designu s protišpinivou úpravou a čistitelné vodou, což oceníte zejména pokud máte malé děti či domácí mazlíčky.

Kromě sedacích souprav máme v nabídce i křesla, která můžete s pohovkami sladit.

Látkové i kožené sedací soupravy


Kožené sedací soupravy – symbol luxusu i kvality

Kožený nábytek je symbolem luxusu a kvality. Jde o investici, která se rozhodně vyplatí, jelikož vám bude dobře sloužit po dlouhá léta. Pokud chcete něco, co bude odrazem vašeho vkusu a zároveň udělá dojem na vaše hosty, kožené sedací soupravy jsou tím pravým řešením. Dávejte však pozor, abyste nenaletěli neznačkovým prodejcům, kteří nabízejí zboží sporných kvalit. To se vám však u nás nestane, nabízíme sedací soupravy od české firmy DOLCE VITA SOFA, jejíž sedací soupravy jsou známé svou bezvadnou konstrukcí i perfektním zpracováním.

Kožené sedací soupravy


Minimalistické pohovky i výrazné sedací soupravy

Zárukou kvality u látkových i kožených sedacích souprav je značka Aksamite s nabídkou kvalitního zboží české i zahraniční výroby. V nabídce najdete jak jednoduché a minimalistické pohovky, tak i výrazné a barevné sedací soupravy, které upoutají pozornost na první pohled.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Postele, skříně, matrace a rošty

Postele, skříně, matrace a rošty

Toužíte po nové ložnici? Chcete si dopřát konečně komfort, ale i hezký a moderní vzhled? Náš nábytek se vyznačuje kvalitou a zároveň příjemnou cenou. Spoléháme se na přední české a slovenské výrobce, kteří dbají na komfort a design. Díky tomu je nábytek hezký na pohled, praktický na udržování a také luxusní, co se týče příjemných novodobých materiálů.

Vydáno 02.11.2017Vydáno 30.11.2015
686 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017

Sedací soupravy

Sedací soupravy

Kvalitní a pohodlné sedací soupravy od českých i zahraničních výrobců

Obývací a dětské pokoje, bytové doplňky

Obývací a dětské pokoje, bytové doplňky

Obývací a dětské pokoje, bytové doplňky, poradenství a služby bytového architekta

Postele, skříně, zdravotní matrace a rošty

Postele, skříně, zdravotní matrace a rošty

Nabídka ložnicového nábytku, kvalitní spánek díky matracím respektující lidské tělo