Kovošrot OPAMETAL: Výhodný výkup železného šrotu nejen na Znojemsku

Velmi výhodná výkupní cena železného šrotu, kompletní služby i ekologické zpracování odpadu, to vše nabízí kovošrot OPAMETAL. Nabízíme výkup železného šrotu, barvených kovů i dalšího zboží, velké skladovací prostory, moderní techniku i vybavení pro svoz odpadu, a to hned na sedmi provozovnách. Pokud nevíte, na koho se v této oblasti obrátit, náš kovošrot je pro vás správnou volbou. Působíme v okolí Znojma i v dalších českých městech.

Kovošrot Znojmo

Výkup železného šrotu i jeho přeprava

Výkup železného šrotu je hlavní náplní naší činnosti. Tuto službu vám proto chceme co nejvíce zpříjemnit. Výkupní cena železného šrotu je u nás nejvyšší v celém okrese, nabízíme ale i možnost bezplatného přistavení kontejneru, svozy odpadů našimi vozy nebo lisování železného šrotu přímo u nás. Rozměrné celky jsme pak schopni rozpálit přímo na místě a převoz kovošrotu vám usnadnit. Nenabízíme ale pouze výkup železného šrotu - vykupujeme také barevné kovy, olověné autobaterie i kompletní elektromotory, to vše za stejně výhodné ceny.

Nejvyšší výkupní cena železného šrotu


I kovošrot se dá využít

Poselství naší firmy je jasné. Nepotřebný odpad od vás vykupujeme a měníme ho na potřebné věci. Kovošrot proto dále zpracováváme na mobilních či stacionárních lisech, stříháme nebo pálíme a prodáváme odběratelům. Výkup železného šrotu i barevných kovů je zkrátka výhodný po všech směrech. Vám pomůže k příjemnému výdělku, díky ekologickému zpracování a recyklaci ale přispěje i k ochraně životního prostředí.


Nejvyšší výkupní cena železného šrotu na sedmi provozovnách

Kovošrot OPAMETAL patří k největším provozovnám v České republice. Není divu, je vám k dispozici hned 7 našich provozoven. Dvě provozovny najdete ve městě Znojmo a dvě v Opavě. Výkup železného šrotu ale můžete využít i ve městech Dačice, Otice či Jemnice. Na všech těchto místech vás čeká ta nejvýhodnější výkupní cena železného šrotu a také kompletní služby.

Kovošrot – výkup na 7 místech – Znojmo, Opava i Dačice


Více informací naleznete na našich stránkách  https://opametal.cz

Vydáno 15.12.2015
673 Zhlédnutí
Topováno 09.07.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Životní prostředí je u nás na prvním místě

Životní prostředí je u nás na prvním místě
Mnoho firem se snaží o zelenou politiku. Tedy alespoň na papíře, skutečné hodnoty pak můžou ukazovat pravý opak. My však nejsme jednou z nich. Jsme Opametal a ochranu životního prostředí jsme si vytyčili jako hlavní činnost. Nabízíme proto komplexní služby v oblasti zpracovávání druhotných surovin.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA OPAMETAL s.r.o. Kovošrot a sběrné suroviny
WEBOVÁ STRÁNKA
OPAMETAL s.r.o.
opametal.cz
Adresa

Adresa

Dobšická 3661/26
Znojmo 669 02

josef.strecha@opametal.cz
+420 777 859 862


Najdete nás také zde:

ARES
captcha