Tepelná čerpadla i klimatizace zvýší komfort vašeho bydlení

Nejedna rodina nebo firma čelí otázce, jak ušetřit na energiích. Ceny se neustále zvyšují a proto není na škodu podívat se, jaké trh nabízí alternativy. Musíte samozřejmě dobře zvážit, jak se vám změna vyplatí a která varianta bude nejvhodnější právě pro váš dům. Jednou z možností mohou být tepelná čerpadla, v dnešní době dosahující vysokých výkonů. Jistě také oceníte, že u nich dochází k rychlému navrácení vašich investic. Nejenom, že se hodí na vytápění domu, zvládnou také ohřev vody, ale jsou i levnou variantou klimatizace objektu. To všechno nabízí společnost FRESH AIR s.r.o., která vám samozřejmě s výběrem odborně poradí.

Klimatizace, FRESH AIR s.r.o.

Tepelné čerpadlo je investice do budoucnosti

Za posledních deset let prošla tepelná čerpadla velkým vývojem. Díky pokrokům se nejenom zvýšila jejich účinnost, ale také se snížila pořizovací cena. Stále však musíte počítat se vstupními investicemi, které nejsou nejnižší. Na druhou stranu je ale také třeba brát v úvahu životnost čerpadel. Ta dosahuje třiceti let, zatímco vaše investice se vám v případě rodinného domu vrátí už po třech, maximálně pěti letech. Tepelná čerpadla jsou v dnešní době již moderními přístroji, které jsou dokonale zpracované, což se odráží také v jejich funkčnosti a využití. Maximálního výsledku dosáhnete, budete-li tento druh vytápění využívat společně s jiným alternativní zdrojem. Poraďte se s profesionály ze společnosti FRESH AIR s.r.o., kteří vám navrhnou kalkulaci na míru.


Užití klimatizace je dnes možné téměř kdekoliv

Teplené čerpadlo ale nemusí být jediným možným řešením. Účinným východiskem může být také klimatizace. Nenechte se zmást. Klimatizace nejenomže umí skvěle zchladit vzduch v horkých dnech, při těch chladnějších je možné ji využívat také k vytápění, a to velmi úsporně. Dodání a montáž klimatizace zařídí i firma FRESH AIR s.r.o. Klimatizační jednotky se vždy skládají ze dvou částí, z vnitřní a venkovní jednotky. Venkovní jednotka je vždy umístěna za zdí, tudíž se nemusíte obávat velkého hluku – může být postavená na balkoně, na střeše nebo pověšená na zdi. Vnitřní jednotka je většinou umístěna v místnosti pod stropem. Montáž klimatizace však plně probíhá v režii společnosti FRESH AIR s.r.o., tudíž se nemusíte ničeho obávat.

Klimatizace od firmy FRESH AIR s.r.o.


Různé druhy čerpadel. Které si vybrat?

Ať už tepelné čerpadlo nebo klimatizace, namontovat je vždy musí odborná firma. U tepelných čerpadel si můžete vybírat ze čtyř základních druhů. Záleží na tom, odkud je teplo čerpadlem odebíráno a za pomocí jakého systému je pak dále rozváděno. Jedná se o typy země – voda, kdy je teplo bráno ze země pomocí vrtů a následně rozváděno teplovodním otopným systémem. Čerpadlo voda - voda odebírá teplo z podzemní vody prostřednictvím vyvrtaných studní. U typu vzduch – vzduch je hlavní předností rychlá montáž, ovšem v tuhých mrazech je dobré k tomuto typu přidat i jiné vytápění. Poslední variantou je vzduch – voda, které má řadu výhod – rychlá návratnost peněz, jednoduchá regulace, ohřev užitkové nebo bazénové vody a možnost připojení ke klimatizaci.

Jestliže máte zájem o tepelná čerpadla nebo montáž klimatizace, kontaktujte společnost FRESH AIR s.r.o. Rádi vám s výběrem vhodného druhu vytápění poradíme.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://freshair.cz/

Vydáno 01.12.2015
370 Zhlédnutí
Topováno 02.01.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Klimatizace a tepelná čerpadla vzduch – voda zajistí kvalitnější prostředí pro váš život

Klimatizace a tepelná čerpadla vzduch – voda zajistí kvalitnější prostředí pro váš život
Společnost FRESH AIR s.r.o. se specializuje na dodávku, montáž a servis klimatizací, chladírenské a mrazírenské technologie, tepelných čerpadel, a je také regionálním zástupcem firmy TESTO, která vyrábí přístroje na měření teploty, vlhkosti a proudění vzduchu.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FRESH AIR s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FRESH AIR s.r.o.
freshair.cz
Adresa

Adresa

Ořechov 193
Ořechov 687 37

info@freshair.cz
+420 603 450 210


Najdete nás také zde:

ARES
captcha