Hotel Zámek Valeč
Hotel Zámek Valeč skrývá krásné, moderně vybavené wellness centrum

Pod pojmem zámek si pravděpodobně všichni představíme útulné prostředí, dobový nábytek a kus historie. To vše skýtá Hotel Zámek Valeč, který však poskytuje mimo jiné i krásné moderní wellness centrum, které bychom v prostorách zámků čekali asi jen stěží. Co všechno wellness centrum skrývá a co nabízí svým návštěvníkům?

Hotel Zámek Valeč

Odpočinek i péče o zdraví a krásu

Ať už toužíte po odpočinku od každodenních starostí a potřebujete na chvíli takříkajíc vypnout, nebo chcete dopřát nějaké to pohodlí svému tělu a pečovat o své zdraví a krásu, návštěva wellness centra
v Hotelu Zámek Valeč bude skvělou volbou. V prostorách zámeckého prostředí si můžete odpočinout v jedné z pěti saun, navštívíte také relaxační zónu s krbem. Po domluvě využijete možnosti kvalitní profesionální masáže různého druhu, navštívíte manikúru i pedikúru a od profesionální kadeřnice si necháte vytvořit nový účes.

Pro návštěvníky Hotelu Zámek Valeč je návštěva wellness centra zahrnuta v ceně ubytování.


Do bazénu pro relax i kondici

Jste-li příznivci vody a plavání, jistě oceníte přítomnost dvou krásných moderních vnitřních bazénů, které jsou součástí wellness centra. Vnitřní bazény (jeden plavecký, jeden vířivý) přináší návštěvníkům ojedinělý pohled na vnitřní nádvoří bývalých hospodářských budov a Panského dvora. Součástí Panského dvora je pak také venkovní vyhřívaný bazén. Návštěvníkům je k dispozici po celý rok, a i ten přináší možnost krásného výhledu, návštěvníci uvidí konkrétně moderní budovu Stodola a celé podzámčí.

Wellness centrum disponuje saunami, bazény i možností zprostředkování služeb péče o zdraví i krásu.


Wellness centrum pro veřejnost i ubytované

Wellness centrum Hotelu Zámek Valeč je přístupné jak ubytovaným, tak široké veřejnosti. Pro hosty Hotelu Zámek Valeč je vstup do zámeckého wellness zahrnut v ceně ubytování, návštěvníci z řad veřejnosti si pak mohou vybrat mezi vstupem do celého wellness nebo jen do bazénů. Kapacita bazénového centra je omezena, proto doporučujeme provést před návštěvou předběžnou rezervaci po telefonu.


Wellness pobyty v Hotelu Zámek Valeč

Pokud zvažujete ubytování v Hotelu Zámek Valeč, vyberte si z pestré nabídky wellness pobytů, které oproti klasickému ubytování přináší řadu výhod. V současné době je aktuálním oblíbeným welless pobytem tzv. podzimní pobyt, který zahrnuje ubytování v moderním dvoulůžkovém pokoji na zámku
s polopenzí a celodenním vstupem do wellness, také neomezeným vstupem do fitness.

Wellness pobyt zahrnuje také prohlídku zámku pro dvě osoby a začíná večeří a končí snídaní. Ubytovaným jsou k dispozici župany. Dalšími wellness pobyty jsou silvestrovské, sportovně-relaxační či rodinné. Stačí si jen vybrat z široké nabídky pobytových balíčků, dostupných na internetových stánkách hotelu.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hotel-valec.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Uspořádejte svatbu nebo oslavu v krásném prostředí Hotelu Zámek Valeč

Uspořádejte svatbu nebo oslavu v krásném prostředí Hotelu Zámek Valeč

Hledáte reprezentativní prostory pro pořádání svatební hostiny a svatebního obřadu či velké společenské události? Zámek Valeč je se svými historickými sály, nádvořími i zahradou skvělým místem pro uspořádání velkolepých akcí. Hotel Zámek Valeč je vyhledávaným místem pro pořádání svateb, dokáže totiž novomanželům i svatebčanům zajistit veškeré služby, spojené se svatebním obřadem i hostinou.

Vydáno 10.11.2015
Hotel Zámek Valeč: Luxusní ubytování s pohádkovým wellness centrem

Hotel Zámek Valeč: Luxusní ubytování s pohádkovým wellness centrem

Přejete si prožít pár dní v takovém prostředí, v jakém žila skutečná šlechta? Hotel Zámek Valeč vám to umožní. Zažijte neopakovatelné zážitky v krásném hotelu, který kloubí starobylou atmosféru krásných starožitných předmětů s luxusními službami a nejlepším servisem, díky němuž se budete cítit jako „panstvo“. Nechte se hýčkat v překrásném wellness centru nebo si objednejte jednu ze specialit místní kuchyně, které potěší všechny vaše chuťové pohárky.

Vydáno 28.08.2015
Hotel Zámek Valeč vybízí návštěvníky k prohlídkám zámku

Hotel Zámek Valeč vybízí návštěvníky k prohlídkám zámku

Hotel Zámek Valeč je unikátní především svou koncepcí, propojením historického objektu s moderním ubytovacím a relaxačním zařízením. Není tak divu, že je pro návštěvníky hotelu i pro širokou veřejnost poskytována možnost komentovaných prohlídek zámku. Máte-li bližší vztah k historii či se chcete jen dozvědět zajímavosti o daném místě, zámek Valeč je krásnou a z hlediska historických faktů také snadno vstřebatelnou památkou.

Vydáno 27.10.2015
Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku

Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku

Pomalu se blíží Vánoce a s nimi také Silvestr. Chcete oslavu konce starého roku a začátku toho nového prožít originálně a nezapomenutelně? Pak přivítejte nový rok na Zámku Valeč! Silvestrovský pobyt All Inclusive si zarezervujte už teď a užijte si u nás wellness i slavnostní Silvestrovský večer.

Vydáno 04.11.2016
Celoroční kulturní společenský program v prostorách Hotelu Zámek Valeč

Celoroční kulturní společenský program v prostorách Hotelu Zámek Valeč

Reprezentativní prostory Hotelu Zámek Valeč vybízí nejen k rekreačním pobytům, ale také k uskutečňování řady kulturních a společenských akcí, které si získaly své pevné místo a staly se tradicí. Hotel Zámek Valeč se tak v průběhu celého roku stává důležitým dějištěm plesů, hodů, slavností, vystoupení, trhů, oslav a třeba i tanečních kurzů.

Vydáno 28.12.2015
Romantické pobyty pro páry i pobyty pro rodiny v Hotelu Zámek Valeč

Romantické pobyty pro páry i pobyty pro rodiny v Hotelu Zámek Valeč

Hotel Zámek Valeč, nacházející se na malebném, ničím nerušeném prostoru v obci Valeč u Hrotovic, je skvělým místem pro trávení romantických chvilek ve dvou, ale také pro pobyt s celou rodinou. Nabídka ubytování zámku Valeč je přímo přizpůsobená pro tyto účely, proto hotel poskytuje konkrétní ubytovací balíčky pro dva i pro rodiny. Okolí je vhodné jak pro pěší turistiku či cykloturistiku, tak k návštěvě Třebíče či jiných historických měst a míst v okolí.

Vydáno 20.10.2015
Zámek Valeč nabízí historické prostory pro vaše školení

Zámek Valeč nabízí historické prostory pro vaše školení

Noc na zámku nemusí trávit jen zamilované páry, velké a kvalitně vybavené prostory jsou vhodné také k nejrůznějším firemním akcím. Jedním typem z nich může být například školení. Proč se nesejít v motivujícím a hezkém prostředí, kde se vaši zaměstnanci budou cítit příjemně? Právě takové místnosti pro školení nabízí zámek Valeč. Vaše kongresy už nikdy nebudou nudné a nezáživné, pokud zvolíte krásné prostředí jednoho z našich salónků.

Vydáno 02.10.2015Vydáno 01.12.2015
371 Zhlédnutí
Topováno 13.10.2016

Firemní teambulding

Firemní teambulding

Kongres nebo firemní školení v prostorách zámku Valeč pro 10 až 500 osob

Dovolená na Vysočině

Dovolená na Vysočině

Dovolená v zámeckém hotelu Valeč s možností výletů za perlami Vysočiny

Wellness hotel Vysočina

Wellness hotel Vysočina

Komfortní ubytování s wellnes relaxací - sauna, masáže, fitness, bazén