Tašky, sáčky, fólie, pytle i lepicí pásky pro každodenní využití v mnoha odvětvích

Společnost OBALY GREIT má více než dvacetileté zkušenosti v oboru obalových materiálů. Její sáčky, lepicí pásky, tašky, fólie a strečové pytle jsou praktickými pomocníky pro převoz či přepravu zboží a pro kancelářské i průmyslové využití. Chcete-li něco speciálního, pak společnost OBALY GREIT zajišťuje také potisk lepicích pásek, tašek, sáčků i menu boxů. Dejte obalovým materiálům jméno – jméno vaší společnosti. Obal nemusí být jen obal, nechte si z něj od nás vytvořit nepřehlédnutelnou reklamu.


Lepicí pásky všech druhů i barev

Tenké i široké, transparentní i neprůhledné, barevné i průsvitné, kancelářské, elektroizolační, oboustranné, stabilizační textilní, pevnostní s textilními vlákny i textilní kobercové – všechny tyto i mnohé další lepicí pásky najdete v prvotřídní kvalitě v nabídce společnosti OBALY GREIT. Na přání vám PP lepicí pásky také potisknou libovolným textem anebo i logem vaší společnosti.

Tašky s potiskem či bez?

Společnost OBALY GREIT má řadu produktů i pro nákupní maniačky, malé i větší obchody s potravinami či jiné firmy a prodejce – polyethylenové tašky, tašky s celoplošným potiskem i nákupní tašky s plastovými uchy. Chcete dárek pro své věrné zákazníky a zákaznice? Věnujte jim pevnou nákupní tašku s logem vaší společnosti a například vtipným nápisem či milým potiskem. V nabídce najdete také barevné i transparentní mikrotenové tašky s potiskem či bez něj, zcela podle vašich přání. Hodí se na balení ovoce, zeleniny, papírenských výrobků, ale i jiného zboží.

Je libo obyčejný sáček či ozdobný s křížovým dnem?

Pro balení drobnějších nákupů, svačin apod. se skvěle hodí mikrotenové sáčky, polyethylenové sáčky, svačinové sáčky či polyethylenové rychlouzavírací sáčky. Chcete-li zmrazit potraviny tak, aby zůstaly stejně chutné i po rozmražení, pak jsou vám k dispozici speciální sáčky zamrazovací. Skvělým pomocníkem pro rychlé balení jsou polyethylenové rychlouzavírací sáčky a pro okrasné balení například sušeného ovoce, bonbonů či ořechů se hodí polypropylenové sáčky s plochým dnem či tatrafánové sáčky s křížovým dnem. Pro pohodlnou manipulaci s odpadem ve vaší firmě, společnosti, školní jídelně, závodní jídelně, restauraci, hotelu či v jiných zařízeních slouží zase sáčky a pytle na odpad odolné proti protržení.

Fólie nejen pro potravinářství

Nejen společnosti z oblasti potravinářského průmyslu ocení širokou nabídku fólií a archů pro nejrůznější využití od balení potravin až po krytí větších či menších objektů. V nabídce společnosti OBALY GREIT najdete mikrotenové potravinové přířezy, tatrafánové archy, potravinové fólie a alobal, smršťovací fólie, polyethylenové fólie i krycí plachty.

S potiskem či bez, vždy ale podle vašich přání

Společnost OBALY GREIT klade zájmy svých klientů na první místo, proto se vždy snaží maximálně vyhovět jejich přáním a potřebám. Na většinu jejích produktů je možné vytisknout takřka jakýkoliv potisk a vytvořit tak ze sáčků, pytlů, fólií či lepicích pásek nenápadnou a přesto nepřehlédnutelnou reklamu. Kromě všeho výše zmíněného nabízí firma také jednorázové nádobí, gumičky, motouzy, jednorázové rukavice, transportní obálky či papírové sáčky, krabice i štítky. Objednáte-li zboží za více než dva tisíce, máte jeho dopravu zcela zdarma. Společnost OBALY GREIT si váží svých zákazníků, proto dbá na to, aby se zbožím byli vždy spokojeni.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.greit.cz

Vydáno 30.05.2014
499 Zhlédnutí
PODSTRÁNKY

Lepicí pásky a strojky

Lepicí pásky a strojky
Lepicí pásky a odvíječe v široké škále provedení a použití

Tašky, sáčky, pytle

Tašky, sáčky, pytle
Tašky, sáčky a pytle - obaly na nákup, balení i odpady

Fólie, papírové obaly

Fólie, papírové obaly
Fólie, plachty, alobal, papírové krabice a sáčky, velkoobchod s obaly
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA OBALY GREIT s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
OBALY GREIT s.r.o.
www.greit.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Lepící pásky
Adresa

Adresa

Chebská 23/79
Plzeň 322 00

adresygreit@greit.cz
+420 603 317 617


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha