Drogerie a čisticí prostředky pro firmy všech velikostí

Spotřeba drogerie a čisticích prostředků je ve firmách všeho druhu vždy vysoká. Nemáte čas nebo možnosti se o doplňování drogerie starat? Svěřte se do rukou firmy FROS ZPS. Provozujeme velkoobchod, maloobchod i e-shop s drogerií všeho druhu. Postaráme se o pravidelnou dodávku drogerie do firem i institucí všech velikostí.

FROS ZPS

Čisticí prostředky, utěrky i kosmetika od osvědčených dodavatelů

Nabídka drogerie je v naší společnosti skutečně velmi široká. Seženete u nás mycí, úklidové a čisticí prostředky všeho druhu, dezinfekční prostředky, utěrky, hadry i nejrůznější odmašťovadla a oplachovače. Nabízíme ale i mýdla, mycí pasty na ruce, papírenské a hygienické výrobky, krémy nebo kosmetické výrobky. Firmy, které ve svých prostorách i perou, pak jistě ocení kvalitní prací prášky, aviváže či škroby. Ať už si ale vyberete jakékoli zboží, jedním si můžete být jistí. Čisticí prostředky i veškerá drogerie jsou u nás v té nejvyšší kvalitě. Zboží totiž odebíráme od osvědčených firem v oboru, jako jsou ZENIT, BOCHEMIE, TRIGA COLOR a řada dalších.

Čisticí prostředky, mýdla i prací prášky


Paketování – drogerie na míru do vaší firmy

E-shop společnosti FROS ZPS je tu samozřejmě pro všechny, které zajímá kvalitní drogerie. Naší specialitou je ale dodávka drogerie pro firmy a veřejné instituce. Drobným řemeslníkům, nadnárodním firmám i zdravotnickým zařízením pravidelně dodáváme potřebné čisticí prostředky, mýdla i další nezbytnosti. Drogerii si můžete objednat dle potřeby. Pokud ale chcete mít jistotu, že bude vaše firma vždy dobře zásobena, doporučujeme vám využít tzv. paketování. V rámci paketování vám totiž dodáme balíček drogerie sestavený na míru potřebám vaší firmy nebo oddělení. Stačí si jednou vybrat konkrétní zboží a my se postaráme o jeho dodávání v pravý čas. Balíčky se při tom mohou lišit dle potřeb jednotlivých oddělení.

Zase vám došly utěrky, mýdlo nebo čisticí prostředky? Předejděte této situaci a obraťte se na společnost FROS ZPS. Postaráme se o kompletní dodávku drogerie do vaší firmy.

Drogerie do vaší firmyVydáno 15.12.2015
678 Zhlédnutí
Topováno 21.07.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FROS ZPS s.r.o. Opava Chráněná dílna invalidů
WEBOVÁ STRÁNKA
FROS ZPS s.r.o. Opava
www.fros.cz
Adresa

Adresa

Těšínská 29
Opava 746 01

fros@fros.cz
+420 553 625 252


Najdete nás také zde:

ARES
captcha