Robert Bílka - Zahradní technika

Vydáno 03.12.2015
199 Zhlédnutí
Topováno 13.10.2017

Zahradní technika – prodej i servis na jednom místě

Prodejců zahradní techniky je v České republice celá řada. Servis zahradní techniky ale nabízí málokdo. V případě, že se vám vaše zahradní technika rozbije, musíte hledat vhodného opraváře a přiděláváte si starosti. U společnosti Robert Bílka je to ale jinak. Naším oborem je zahradní technika, a to se vším všudy. U nás si vyberete vše od sekaček až po motorové pily, v případě potřeby ale můžete využít i náš odborný servis zahradní techniky.

zahradní technika včetně servisu

Zahradní technika všeho druhu

Zahradní technika z naší nabídky je kvalitní a osvědčená. Prodáváme výrobky ověřených značek, jako jsou například AL-KO, MTD, DOLMAR, Karsit či Seco. Díky bohatým skladovým zásobám vám navíc vždy dodáme přesně to, co právě potřebujete. U nás si přijdete na své, ať už sháníte: - motorové travní sekačky - motorové vyžínače a křovinořezy - žací traktory - motorové pily - kultivátory a kypřiče půdy - motorové postřikovače a rosiče

Zahradní technika pro každého


Pomůžeme vám vybrat to nejlepší od sekačky po motorové pily

Díky dlouholetým zkušenostem v oboru vám rádi poradíme, jaká zahradní technika se pro vaše účely nejvíce hodí. Nebudeme vám stroje pouze vychvalovat. Zhodnotíme výhody i nevýhody výrobku i jeho cenu v poměru k vašim požadavkům. Zpracujeme nabídky pro jednotlivce, firmy i velká zahradnictví.


Servis zahradní techniky je u nás samozřejmostí

Nezapomínáme ale ani na tolik potřebný servis zahradní techniky. Postaráme se o záruční i pozáruční servis zahradní techniky různých značek, o drobné opravy i pravidelné revize. Pro firmy z okresu Uherské Hradiště pak naplánujeme servisní úkoly a vypočítáme náklady spojené s údržbou techniky. To vše za dodržení platných norem a moderních servisních postupů.

Servis zahradní techniky využijete v záruční době i po ní