Snadno ovladatelné žací, zahradní traktory Seco pro celoroční použití

Robert Bílka - Zahradní technika

Snadno ovladatelné žací, zahradní traktory Seco pro celoroční použití

Robert Bílka - Zahradní technika
Zahradní technika – prodej i servis na jednom místě

Prodejců zahradní techniky je v České republice celá řada. Servis zahradní techniky ale nabízí málokdo. V případě, že se vám vaše zahradní technika rozbije, musíte hledat vhodného opraváře a přiděláváte si starosti. U společnosti Robert Bílka je to ale jinak. Naším oborem je zahradní technika, a to se vším všudy. U nás si vyberete vše od sekaček až po motorové pily, v případě potřeby ale můžete využít i náš odborný servis zahradní techniky.

zahradní technika včetně servisu

Zahradní technika všeho druhu

Zahradní technika z naší nabídky je kvalitní a osvědčená. Prodáváme výrobky ověřených značek, jako jsou například AL-KO, MTD, DOLMAR, Karsit či Seco. Díky bohatým skladovým zásobám vám navíc vždy dodáme přesně to, co právě potřebujete. U nás si přijdete na své, ať už sháníte:

- motorové travní sekačky
- motorové vyžínače a křovinořezy
- žací traktory
- motorové pily
- kultivátory a kypřiče půdy
- motorové postřikovače a rosiče

Zahradní technika pro každého


Pomůžeme vám vybrat to nejlepší od sekačky po motorové pily

Díky dlouholetým zkušenostem v oboru vám rádi poradíme, jaká zahradní technika se pro vaše účely nejvíce hodí. Nebudeme vám stroje pouze vychvalovat. Zhodnotíme výhody i nevýhody výrobku i jeho cenu v poměru k vašim požadavkům. Zpracujeme nabídky pro jednotlivce, firmy i velká zahradnictví.


Servis zahradní techniky je u nás samozřejmostí

Nezapomínáme ale ani na tolik potřebný servis zahradní techniky. Postaráme se o záruční i pozáruční servis zahradní techniky různých značek, o drobné opravy i pravidelné revize. Pro firmy z okresu Uherské Hradiště pak naplánujeme servisní úkoly a vypočítáme náklady spojené s údržbou techniky. To vše za dodržení platných norem a moderních servisních postupů.

Servis zahradní techniky využijete v záruční době i po níVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.zahradni-technika.biz/servis-zahradni-techniky/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Dokonale upravený trávník bez námahy zajistí robotická sekačka

Dokonale upravený trávník bez námahy zajistí robotická sekačka

Je krásný den, vy si užíváte chvíle odpočinku s rodinou a vaše sekačka mezitím sama pracuje na zahradě. Zdá se vám to nemožné? Tak to ještě neznáte robotické sekačky na trávu Gardena, které vám nabízíme v prodejně zahradní techniky Robert Bílka. Díky této revoluční robotické sekačce si i vy můžete splnit sen o krásné zahradě a dokonalém trávníku. A nemusíte při tom hnout ani prstem, sekačka na trávu Gardena pracuje za vás.

Vydáno 07.02.2015
Zahradní technika – Robert Bílka Modrá: Servis zahradní techniky

Zahradní technika – Robert Bílka Modrá: Servis zahradní techniky

Ačkoli to za okny ještě tak nevypadá, je nejvyšší čas na servis zahradní techniky a její přípravu na jaro a novou sezónu. Postará se o to firma Zahradní technika – Robert Bílka, která poskytuje kompletní služby v oblasti zahradní techniky pro region Uherské Hradiště. Zajišťujeme jak prodej zahradní techniky, tak i její záruční a pozáruční servis či opravy.

Vydáno 02.01.2017Vydáno 03.12.2015
240 Zhlédnutí
Topováno 05.10.2020

Zahradní technika

Zahradní technika

Zahradní technika – sekačky, traktory, křovinořezy, pily prodej a servis

Lesní technika

Lesní technika

Lesní technika – prodej, autorizovaný záruční a pozáruční servis, náhradní díly

AKU technika

AKU technika

Akumulátorová zahradní technika Husqvarna – prodej, servis Zlínský kraj