Jak ušetřit na dodávce plynu bez kompromisů

Možná se také řadíte mezi ty, kteří velmi neradi dělají kompromisy. Proč si vybírat mezi nízkou cenou a kvalitou, proč nechtít obojí? Nejznámější a největší dodavatelé plynu často přesvědčují své klienty, že jsou možná dražší než konkurence, že však nabízí mnohem kvalitnější produkty. To však dávno neplatí. Na trhu existuje několik alternativních dodavatelů plynu, kteří nabízí produkty za mnohem nižší ceny a kvalitu služeb si drží vysoko. Takovou je také společnost Energie2.

Energie2 – alternativní dodavatel plynu

Energie2 – alternativní dodavatel oblíbený u nás i ve světě

Společnost Energie2 patří mezi přední české dodavatele plynu a elektřiny, působí však i na mnoha místech ve světě. Společnost nabízí dodávku mimo jiné i na Slovensku, v Chorvatsku, Polsku či Maďarsku. Společnost se také přihlásila k dodržování pravidel, která spadají pod Etický kodex obchodníka. Těmito pravidly se řídí jak při komunikaci s klienty, tak s dalšími obchodníky s plynem a elektřinou.

Energie2 – dodavatel plynu pro domácnosti, firmy i obce


Dodavatel plynu pro domácnosti

Alternativní dodavatel plynu Energie2 poskytuje v současnosti dodávku více než 100 000 domácnostem. Výhody zemního plynu dnes využívá takřka každá domácnost, využití je velmi časté a na vyúčtování je zřetelný jakýkoliv finanční rozdíl. Společnost se snaží o ekologické, ekonomicky úsporné a pohodlné využití plynu. Proto jako dodavatel plynu nabízí možnost změny dodavatele zadarmo, navíc se postará o veškeré úkony, které se změnou dodavatele souvisí, případně poskytne bezplatné poradenství.

Je třeba také upozornit na to, že při podepsání smlouvy na 6 let garantuje dodavatel plynu Energie2 nejnižší ceny ve srovnání s konkurencí. Ve srovnání s komerčnějšími a také dražšími společnostmi nabízí stejný, mnohdy i vyšší komfort – bezplatné poradenství, profesionální zákaznickou péči, individuální vypracování cenové nabídky či individuální přistup ke každému klientovi.


Dodavatel plynu pro firmy i obce

Energie2 se také stala vyhledávaným dodavatelem plynu pro firmy, ale také pro města a obce. To je zřejmé i ze statistik, podle kterých využívá těchto služeb dnes více než 10 000 firem. Až 90% klientů z České republiky zakládá podnikatelský úspěch na dodávce zemního plynu. Cena přitom hraje zásadní roli. Proto společnost přistupuje ke každému klientovi individuálně, zajistí navíc zvýhodněné ceny pro domácnosti firemních zákazníků a postará se o optimalizaci a nastavení technických parametrů odběrného místa. Podobné podmínky platí i pro města a obce, které snížení ceny za plyn také cení.

Dodavatele plynu si můžeme vybírat, díky tomu máme spoustu možností. Rozhodně nezavrhujte alternativní dodavatele, o kterých se zase tolik nemluví, vykonají však stejně kvalitní práci jako výrazná jména v této oblasti.

Dodavatel plynu za výhodné ceny pro každého


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.energie2.cz

Vydáno 01.12.2015
39 Zhlédnutí
Topováno 17.06.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nepodlehněte falešným slevám za elektřinu a zemní plyn

Nepodlehněte falešným slevám za elektřinu a zemní plyn
Neetické získávání klientů dodavatelů energií pomocí klamavé reklamy či krátkodobých slev, které se z dlouhodobějšího hlediska nevyplatí, se v posledních letech stalo jakýmsi smutným trendem. Tyto praktiky mnohdy hází špatné světlo i na poctivé společnosti, které jsou pak nuceny horko těžko ...

Dodávka elektřiny od alternativních dodavatelů se vyplatí domácnostem i firmám

Dodávka elektřiny od alternativních dodavatelů se vyplatí domácnostem i firmám
Ušetřit na elektřině je cílem každé domácnosti i firmy. Způsobů, jak ušetřit, je vcelku dost. Je samozřejmě důležité snažit se co nejméně elektřinu spotřebovávat a proto si pořizovat spotřebiče s nízkou spotřebou, nenechávat zbytečně rozsvíceno a při odchodu z domu vypínat televizi, podstata však ...

Plyn a elektřina od jednoho poskytovatele přináší mnoho výhod

Plyn a elektřina od jednoho poskytovatele přináší mnoho výhod
Plyn od jedné firmy a elektřinu od jiné? To nemusí být nejlepší nabídka a navíc to přináší příliš starostí o obě agendy. Usnadněte si situaci a spojte své dodavatele energie do jednoho. Není to nemožné. Přesně od toho je tu společnost Energie2.

Víte, jak ušetřit za elektřinu a plyn? Stačí si vybrat správného dodavatele energií

Víte, jak ušetřit za elektřinu a plyn? Stačí si vybrat správného dodavatele energií
Alternativní dodavatelé elektřiny obsluhují už tisíce domácností. Jejich oblíbenost roste zejména díky tomu, že dokážou nabídnout ceny nižší o 5 až 10 % než u tradičních dodavatelů energií. Společnost Energie2 je alternativním dodavatelem elektrické energie, který vám dokáže snížit vaše náklady na ...

Ušetřit za plyn je možné! Jak na to?

Ušetřit za plyn je možné! Jak na to?
Plyn potřebujeme k životu všichni a dodavatelé si to moc dobře uvědomují. Někteří však nastavují ceny, které neodpovídají tomu, co skutečně využijete. Naštěstí je tu výhodný dodavatel (nejenom) plynu - Energie2.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Energie2, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Energie2, a.s.
www.energie2.cz
Adresa

Adresa

Křenova 438/7
Praha 6 - Veleslavín 162 00

info@energie2.cz
+420 844 000 010


Najdete nás také zde:

ARES
captcha