Servis výtahů i jejich revize zajistíme s přehledem

Výtahy jsou v dnešním světě nepostradatelnou součástí většiny budov. Hojně je využíváme, u několikapatrových staveb je pro nás zcela nepředstavitelné chodit po schodech. Vzhledem k jejich každodennímu provozu je důležité je servisovat u odborné firmy. Společnost Elvýz zajišťuje opravy a revize výtahů, díky nimž budou fungovat jako hodinky. Pravidelné prohlídky jsou nezbytné k zaopatření bezpečnosti v každé budově, která výtahy užívá.

Výtahy, ELVÝZ, s.r.o.

Věnujte vašim výtahům náležitou péči

Jestliže jste majiteli výtahu nebo patříte do společenstva vlastníků nemovitostí, rozhodně byste si měli najít spolehlivého partnera na servis a opravy výtahů. Přesně takovým pro vás bude firma Elvýz, která se touto oblastí zabývá již od roku 1990. Všechny prohlídky probíhají podle stanovených norem, tudíž se můžete spolehnout na stoprocentní provedení.

Zajistíme různorodý servis výtahů. Stačí si vybrat, kterou službu chcete využívat:
• Odborné zkoušky výtahů
• Oborné prohlídky výtahů
• Provozní prohlídky výtahů
• Inspekční prohlídky
• Pozáruční servis výtahů

Každý z těchto úkonů probíhá v různých časových rozestupech. Odborné zkoušky jednou za tři nebo za šest let, prohlídky v lhůtách dva až čtyři měsíce podle stáří výtahu, provozní prohlídky i po čtrnácti dnech. Záleží jen na vás, jakou péči vašim výtahům budete chtít věnovat.

Revize a opravy výtahů u firmy Elvýz se vám vyplatí


Dbejte na bezpečnost a podstupujte pravidelný servis výtahů

Výtahy jsou denně využívány matkami s dětmi, důchodci nebo lidmi s omezeným pohybem. Pro ně je přítomnost výtahů zcela nezbytným vybavením, aby se mohli bez omezení pohybovat. Proto je nutné zajistit jejich maximální bezpečnost a pravidelně přizvat odborníky na revize výtahů.
Závada se na první pohled nemusí projevit, je důležité nechat posouzení na profesionálech. Takoví pracují i pro společnost Elvýz. Provozní prohlídka prověřuje bezpečnost a způsobilost výtahů – díky tomu jednoduše zjistíte, zda není třeba něco napravit. Nemusíte však volat nikoho dalšího, opravy výtahů pro vás zajistíme velice rádi.
Pokud na výtahu zjistíme závadu, pokusíme se provést samozřejmě její opravu. Jestliže je váš výtah ale ve špatném stavu, můžete také uvažovat o novém. Naše společnost je spolehlivým dodavatelem nových výtahů, na kterého se můžete spolehnout. Zajistíme vše od jeho dodání, montáže a také záručního i pozáručního servisu. Všechny naše nabízené služby můžete plně využívat, aby i lidé užívající vaše výtahy byli se servisem naprosto spokojení.

Naše kvalitní služby podporují četné reference


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.elvyz.cz

Vydáno 02.12.2015
49 Zhlédnutí
Topováno 06.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

O revize, zkoušky a servis výtahů se postará ELVÝZ

O revize, zkoušky a servis výtahů se postará ELVÝZ
Výtahy k dopravě osob a nákladů je potřeba odborně zkontrolovat a vyzkoušet jednou za tři roky, nákladní výtahy jednou za šest let. Několikrát do roka je také nutná odborná prohlídka výtahů. Hledáte firmu, která se o kontroly i prohlídky postará? Obraťte se na společnost ELVÝZ, s.r.o.. Jsme ...

Nové výtahy i jejich rekonstrukce zajistí Elvýz

Nové výtahy i jejich rekonstrukce zajistí Elvýz
Všechny technologie se ubírají neustále kupředu a jinak tomu není ani v případě výtahů. Výtahy jsou podstatnou součástí většiny bytových domů, ale také nezbytným vybavením výškových budov. Mezi takové patří nákupní centra nebo nemocnice. Nepostradatelné jsou pro matky s kočárky, pro starší lidi, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ELVÝZ, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ELVÝZ, s.r.o.
elvyz.webnode.cz
Adresa

Adresa

Suchohrdelská 2211/16
Znojmo 669 02

elvyz@elvyz.cz
+420 515 225 870


Najdete nás také zde:

ARES
captcha