Řezání lanovou pilou - mostních pilířů, masivních konstrukcí, silných stěn, základů

BBG-BENDA, s.r.o.

Řezání lanovou pilou - mostních pilířů, masivních konstrukcí, silných stěn, základů

BBG-BENDA, s.r.o.Vrtání a řezání betonu diamantem je rychlé, účinné a přesné

Odstraňování či úprava betonu byl ve stavebnictví vždy komplikovaný, zdlouhavý a náročný proces. S moderními diamantovými nástroji je to však hračka! Vrtání a řezání betonu diamantem je totiž velice přesné, úsporné a rychlé řešení s efektivními výsledky. A navíc s minimem hluku, prachu a odpadní suti.

vrtání a řezání betonu diamantem

Špičkou v oboru řezání betonu diamantem je BBG-BENDA

Vrtání a řezání betonu je velmi náročnou činností, kterou byste měli svěřit pouze prověřené firmě se zkušenými pracovníky. A tou je například firma BBG-BENDA sídlící v Brně, jež se na vrtání a řezání betonu diamantem specializuje už od roku 1993. Firma BBG-BENDA navíc spolupracuje s předními výrobci diamantových nástrojů a zařízení a kromě betonu nabízí také řezání a vrtání do železobetonu, cihel či živice.

Specialisté na vrtání a řezání betonu diamantem


Využití vrtání a řezání betonu diamantem

Diamantové nástroje na řezání a vrtání betonu se používají při přestavbách, sanacích či rekonstrukcích, ale také při postupných demolicích. Vrtání betonu diamantem se typicky užívá pro mimořádně hluboké otvory a zkušební vrty, vrtání kotevních otvorů nebo dodatečné vrtání otvorů pro rozvody a potrubí. Naopak řezání betonu diamantem se využívá například při odstraňování stěn, dodatečném vyřezávání otvorů pro dveře i okna či při demolici celých objektů.

Řezání betonu diamantem – možnosti použitíVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.vrtani-rezani-betonu.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Vrtání a řezání betonu diamantem zaručuje maximálně efektivní výsledky

Vrtání a řezání betonu diamantem zaručuje maximálně efektivní výsledky

Diamantové nástroje na řezání a vrtání betonu či železobetonu s ocelovými armaturami jsou snadnou cestou k dosažení rychlých, přesných a efektivních výsledků nejen při rekonstrukcích pozemních a inženýrských staveb.

Vydáno 04.04.2013Vydáno 04.12.2015
228 Zhlédnutí
Topováno 19.03.2019