Azbestové průzkumy a následné odstranění kontaminovaných stavebních materiálů Praha

NV Engineering s.r.o. Stavebně technický průzkum Praha

Azbestové průzkumy a následné odstranění kontaminovaných stavebních materiálů Praha

NV Engineering s.r.o.
Stavebně technický průzkum PrahaStavební dozor i koordinace BOZP jsou naše starost, ne vaše!

Stavební dozor i koordinaci BOZP pro vás zajistí společnost NV Engineering. Nabízíme komplexní podporu stavební činnosti pro všechny účastníky výstavby. Postaráme se o stavební dozor, koordinaci BOZP i další služby, které jsou k úspěšnému dokončení stavby nezbytné.

stavební dozor i koordinace BOZP

Stavební dozor zajistíme za vás

Mít stavební dozor se obzvláště při velkých zakázkách skutečně vyplatí. Kontrola a koordinace jednotlivých pracovníků je totiž tam, kde je potřeba dodržovat termíny, zásadní. Pokud ani vy nechcete nic podcenit, obraťte se na nás a využijte odborný stavební dozor. Dáme pozor na to, aby se neplýtvalo vašimi penězi, aby byla dodržena požadovaná kvalita práce i termíny.

Nenabízíme ale pouze stavební dozor, zajistíme také:
- zajištění a výběr realizačních firem
- harmonogram průběhu stavby
- technický dozor investora (TDI)
- technické poradenství v oblasti stavebnictví a architektury
- dokončovací stavební práce a interiéry
- posouzení energetické náročnosti
- zajišťování projektové dokumentace

Nejen stavební dozor


Koordinace BOZP

Naším oborem je pak také koordinace BOZP. Postaráme se o dodržování bezpečnosti na pracovišti, školení pracovníků i o to, aby všichni zúčastnění měli patřičné ochranné pomůcky. Pokud i vy stavíte a nemáte čas nebo možnost proces stavby kontrolovat, svěřte se do našich rukou. Koordinace BOZP, stavební dozor jsou naší specialitou. O vše potřebné se postaráme za vás!

Koordinace BOZP vám už nemusí dělat starosti
FIREMNÍ ČLÁNKY


Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 12 let na trhu

Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 12 let na trhu

Je známou pravdou, že kvalitu každé firmy prověří až čas. U společnosti NV Engineering s.r.o. to jistě platí dokonale, protože právě slaví své dvanácté narozeniny. Úspěšnost je zajištěna především správným výběrem spolupracovníků, spolehlivostí v každém ohledu a také tím, že poskytuje v oblasti stavební činnosti a diagnostiky staveb nejlevnější služby.

Vydáno 13.06.2018
NV Engineering Praha: Stavebně technický průzkum i diagnostika staveb

NV Engineering Praha: Stavebně technický průzkum i diagnostika staveb

Stavíte a potřebujete někoho, kdo vám zajistí veškeré podpůrné služby? Technickou podporu v oblastech stavební činnosti a diagnostiky staveb vám poskytne firma NV Engineering s.r.o., která na českém stavebním trhu působí stabilně od roku 2008. Ať už jste investor, projekční či statická kancelář, realizační společnost nebo uživatel objektu, obraťte se na nás.

Vydáno 19.12.2016
Diagnostika staveb: Odhalte problémy při stavbě včas

Diagnostika staveb: Odhalte problémy při stavbě včas

Stavíte nebo vás čeká rekonstrukce objektu? Pak se vám bude hodit technická podpora. Nejste si jisti složením geologického podloží? Rádi byste si nechali stávající objekt zaměřit? Nebo potřebujete provést stavebně–technický průzkum? Od toho je tu diagnostika staveb od společnosti NV Engineering.

Vydáno 10.12.2014Vydáno 04.12.2015
95 Zhlédnutí
Topováno 27.07.2019