Výkup železa a barevných kovů za bezkonkurenční ceny, to je MR STEEL GROUP

Výkup železa a výkup barevných kovů výhodně? To vám nabízí společnost MR STEEL GROUP. Na pobočkách v Opavě, Krnově a Bruntále vykupujeme železo, barevné kovy, autobaterie i katalyzátory. Jsme ideální volbou pro všechny, kdo hledají bezkonkurenční ceny a profesionální služby.

výkup železa a barevných kovů

Výkup železa i výkup barevných kovů včetně doprovodných služeb

Ve společnosti MR STEEL GROUP vám chceme výkup železa i výkup barvených kovů co nejvíce usnadnit. V případě zájmu vám nabízíme možnost přistavení kontejneru či naložení odpadu hydraulickou rukou. Také ceny jsou u nás bezkonkurenční. Platíme v hotovosti, při větším množství pak dokonce nabízíme navýšení výkupní ceny. Ať už se potřebujete zbavit starého odpadu, nebo máte velké množství kovového odpadu z vaší firmy, u nás se vám výkup železa i výkup barevných kovů skutečně vyplatí.

Výkup železa i výkup barevných kovů za skvělé ceny


Výhodný výkup železa i elektroniky – Opava, Krnov a Bruntál

Nezaměřujeme se ale pouze výkup železa a výkup barevných kovů, vykupujeme také autobaterie a staré katalyzátory. Pokud se chcete zbavit staré elektroniky bezpečně a ještě si něco vydělat, kontaktujte nás. Najdete nás hned na třech pobočkách ve městech Opava, Bruntál a Krnov. Ať už nás navštívíte na kterékoli z nich, můžete očekávat profesionální přístup, rychlé a kvalitní služby a usměvavou obsluhu.

Výkup železa – Opava, Krnov, BruntálVydáno 10.12.2015
1386 Zhlédnutí
Topováno 15.06.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Železo a železný šrot vykoupíme za nejlepší ceny – Krnov

Železo a železný šrot vykoupíme za nejlepší ceny – Krnov
Hledáte možnost, kam prodat železný šrot? Každý se samozřejmě také dívá na cenu a chce se svého šrotu vytěžit co nejvíce. Proto se naše společnost, MR STEEL GROUP s.r.o., zaměřuje na výkup železa a železného šotu za nejlepší a nejvýhodnější možnou cenu, a to v Krnově.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MR STEEL GROUP s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MR STEEL GROUP s.r.o.
mrsteelgroup.cz
Adresa

Adresa

Chářovská 884/131
Krnov 794 01

mrsteelgroup@seznam.cz
+420 776 740 063


Najdete nás také zde:

ARES
captcha