Zámková dlažba, betonové dlaždice, tvárnice i obrubníky – betonové výrobky, ze kterých si vyberete

České betonové výrobky s tradicí? Přesně to nabízí společnost Družstvo cementářů. Již desítky let vyrábíme betonové dlaždice, tvárnice, obrubníky i další betonové výrobky. V naší nabídce ale nechybí ani kvalitní zámková dlažba různých tvarů. Pokud i vy sháníte kvalitní betonové výrobky pro vydláždění chodníku či příjezdové cesty, obraťte se na nás.

okrasné tvárnice

Zámková dlažba a betonové dlaždice - ideální pro dláždění

Ať už se chystáte dláždit velkou plochu nebo malý chodníček na zahradě, naše výrobky se vám budou hodit. Zámková dlažba nebo betonové tvárnice jsou totiž pro tyto účely ideální. Zámkovou dlažbu u nás najdete v klasické šedé barvě, ale i v řadě barevných variant. Také tvar zámkové dlažby si můžete zvolit dle libosti. Betonové dlaždice pak mohou využít i města a obce, díky své odolnosti se totiž skvěle hodí k vydláždění parků, cyklostezek či veřejných ploch.

Zámková dlažba


Tvárnice a obrubníky využijí jednotlivci i města

V nabídce naší společnosti najdete také betonové tvárnice, a to opět v několika variantách. Zvolit si můžete svahové či štípané betonové tvárnice, betonové cihly, ztracené bednění i plotové stříšky a hlavice. Vybrat si u nás můžete také potřebné betonové obrubníky. Nabízíme obrubníky silniční, záhonové, krajníky i odtokové žlaby, to pravé u nás jednoduše sežene soukromník i majitel stavební firmy.

Sháníte i vy kvalitní betonové dlaždice, dlažbu obrubníky či tvárnice? Navštivte naši podnikovou prodejnu v Měchenicích. Rádi vám s výběrem zboží poradíme.

Tvárnice a obrubníky v řadě variantVydáno 04.12.2015
775 Zhlédnutí
Topováno 27.10.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Družstvo Cementářů, družstvo Betonové výrobky Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Družstvo Cementářů, družstvo
dcpraha.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Objednávka
Adresa

Adresa

Novákových 805/24
Praha 8 - Libeň 180 00

obchod@dcpraha.cz
+420 284 820 180


Najdete nás také zde:

ARES
captcha