ZAMMA-SUDY, s.r.o.
vinařské potřeby

Vydáno 04.12.2015
429 Zhlédnutí
Topováno 25.01.2018

Deskový filtr na víno, křemelinový filtr, vinařské lisy i další vinařské potřeby na jednom místě

Každý správný vinař ví, že základem úspěchů není pouze kvalitní úroda hroznů, ale i správné vinařské potřeby. A přesně ty seženete v nabídce společnosti ZAMMA SUDY. Nabízíme vinařské potřeby pro malé vinaře i velké vinařské společnosti. Sháníte-li vinařské lisy, sudy nebo deskový filtr na víno, u nás si přijdete na své.

ZAMMA-SUDY, vinařské potřeby

Vinařské potřeby pro každého

Ve společnosti ZAMMA SUDY chceme nabídnout vše potřebné pro výrobu vína každému vinaři. Základem naší nabídky jsou kompletní technologie na zpracování hroznů. Prodáváme vinařské listy, deskové filtry na víno, křemelinové filtry, mlýnkoodzrňovače i nejrůznější kompresory. Nezapomínáme ale ani na další důležité vinařské potřeby, jako jsou například: - etiketovací stroje - myčky lahví - sudy, vinifikátory, tanky - dopravníky hroznů - zátky, záklopky - produkty na ošetření hroznů

Křemelinový i deskový filtr na víno i další vinařské potřeby


Vinařské potřeby včetně potřebného servisu

Veškeré vinařské potřeby pochází od osvědčených českých, německých i italských výrobců, samozřejmostí je pak servis technologií, a to v záruční době i po ní. Ať už sháníte vinařské potřeby pro vlastní účely, vlastníte velkovýrobnu vína nebo se vám jen porouchal deskový filtr na víno, jsme tu pro vás.

Vinařské lisy i ostatní vinařské potřeby - servis