Kamenické práce, zpracování přírodního kamene a teracových výrobků

Kamenosochařství Benešovský Antonín

Kamenické práce, zpracování přírodního kamene a teracových výrobků

Kamenosochařství Benešovský Antonín
Kamenictví a kamenosochařství s tradicí: Pomníky i kuchyňské desky

Kamenictví a kamenosochařství Antonín Benešovský působí na trhu již od roku 1992. V oblasti kamenosochařství i kamenictví vám tedy nabízíme letité zkušenosti, individuální přístup a komplexní služby na míru. Ať už potřebujete zhotovit žulový pomník nebo se vám líbí kamenné kuchyňské desky či parapety, neváhejte a obraťte se na nás.

naše kamenictví vám zajistí i krásnou kuchyň

Kamenosochařství nabízí kompletní tvorbu pomníků

Kamenosochařství se v naší firmě týká hlavně výroby pomníků a hřbitovních doplňků. Vyrábíme kamenné pomníky všeho druhu, krycí desky ze žuly i terakoty, ale i kamenné vázy, obaly na urny, mísy a další doplňky. Mezi naše služby ale patří i sekání písma, rytí portrétů do kamene nebo zhotovení keramiky. V rámci kamenosochařství se postaráme o vše od zaměření a výroby pomníku, přes odbornou montáž pomníku i všech doplňků až po rekonstrukce starších pomníků přímo na místě.

Kamenosochařství – výroba pomníků i jejich opravy


Kámen využijete v kuchyni i v hale

Kámen ale najde své využití i v jiných oborech. Skvěle se například hodí do interiérů. V našem kamenictví to víme. Vyrábíme proto kamenné schody, kuchyňské desky, parapety i kamenné obklady krbů. Vybrat si při tom můžete kámen leštěný, flambovaný i teraco. Ani v tomto případě pak nezapomínáme na montáž, potřebné úpravy či řezání kamene.

Zaujalo vás naše kamenosochařství a kamenictví? Podívejte se na naše webové stránky. Zde najdete všechny potřebné informace, kontakty i ukázky naší práce.

Reference našeho kamenictví
FIREMNÍ ČLÁNKY


Kamenosochařství v Jihomoravském kraji

Kamenosochařství v Jihomoravském kraji

Z kamene se dají tvořit opravdu krásné věci. Jedná se o přírodní materiál, který je mnoha vlastnostmi užitečný. Z kamene se vyrábí nejen pomníky a náhrobky, ale také velice krásné prvky do interiérů. Pomocí tohoto materiálu si můžete vyzdobit kuchyni. Praktické, na pohled krásné a designově velice originální jsou kuchyňské desky, ale vyrábět se dají i schody, parapety a mnohé další výrobky dle představ a požadavků zákazníků.

Vydáno 06.12.2017
Kamenosochařství Antonín Benešovský vám zaručí kamenné parapety a desky nejvyšší kvality

Kamenosochařství Antonín Benešovský vám zaručí kamenné parapety a desky nejvyšší kvality

Řešíte stavbu pomníku? Máte zájem o vysoce kvalitní kamennou kuchyňskou desku, parapet nebo rovnou celé schodiště? Neváhejte se obrátit se na Kamenosochařství a kamenictví Antonín Benešovský. Odborníci ze Znojma se mohou pochlubit mnohaletými zkušenostmi v oboru.

Vydáno 21.12.2016Vydáno 11.01.2016
229 Zhlédnutí
Topováno 27.02.2017

Výroba pomníků

Výroba pomníků

Hřbitovní architektura, výroba pomníků a prodej hřbitovních doplňků

Žulové a kamenné schodiště, parapety

Žulové a kamenné schodiště, parapety

Žulové a kamenné schodiště, vnitřní a venkovní okenní parapety

Žulové a kamenné kuchyňské desky

Žulové a kamenné kuchyňské desky

Kuchyňské desky z přírodního i umělého kamene, žulové kuchyňské desky