BOHEMIAN LINES, s.r.o.
Levné autobusové jízdenky - předprodejCestujte levně a pohodlně s autobusy BOHEMIAN LINES

Cestujete rádi do zahraničí? Nebo vás už nebaví jezdit stále jen do Chorvatska a chtěli byste poznat i jiná místa? V tom případě se vydejte s námi a našimi autobusy BOHEMIAN LINES do Skandinávie! Jezdíme do Švédska, Dánska, Norska i Finska, kde na vás čeká nádherná příroda, historické památky i rozmanitá architektura. Naší doménou jsou levné autobusové jízdenky, díky nimž se může do Kodaně, Stockholmu či Osla vypravit takřka každý.

autobusová doprava kvalitními autobusy

Autobusová doprava je chytré řešení

Vyrazit do světa s vlastním autem, to přináší jen samé starosti. Železnice nevede všude a letecká doprava je drahá. Jak tedy cestovat? Ideálním řešením je autobusová doprava, která je bezpečná a pohodlná. A pokud se chcete vydat do Skandinávie, tak nejlepší volbou je naše společnost BOHEMIAN LINES. U nás totiž najdete opravdu levné autobusové jízdenky, které si navíc můžete rezervovat či koupit přes internet.

Autobusové jízdenky online - Skandinávie


Autobusem z Brna do Stockholmu za dva tisíce

Velmi oblíbenou a vyhledávanou trasou je autobusová linka Brno - Praha - Berlín - Kodaň - Malmö - Stockholm. Díky speciálnímu tarifu SMARTFARE vás cesta z Brna do Stockholmu vyjde na neuvěřitelně nízkých 2090 korun. V ceně navíc máte i přepravu jednoho ručního zavazadla a dvou cestovních zavazadel (každé do váhy 20 kg). Cestujte výhodně, cestujte s BOHEMIAN LINES!

Autobusová linka Brno - Praha - Berlín - Kodaň - Malmö - Stockholm
FIREMNÍ ČLÁNKY


Levné autobusové jízdenky z Brna, Prahy přes Berlín až do Stockholmu

Levné autobusové jízdenky z Brna, Prahy přes Berlín až do Stockholmu

Co byste řekli na navštívení takových zemí jako Švédsko, Dánsko, Norsko nebo Finsko? Pohodlně autobusem a za ty nejpříznivější ceny? Zdá se vám to jako sen? Budete překvapeni, ale o sen ani vtip se nejedná. Společnost BOHEMIAN LINES s.r.o. se sídlem v Roudnici nad Labem vám zajistí pohodlné cestování autobusem za skvělé ceny a dopraví vás kromě jiného třeba do Stockholmu.

Vydáno 21.06.2017
Autobusová doprava Bohemian Lines: Bezpečně vás dopravíme do Skandinávie

Autobusová doprava Bohemian Lines: Bezpečně vás dopravíme do Skandinávie

Už dlouho toužíte poznat krásy některé ze skandinávských zemí? Obáváte se dlouhé jízdy autem a z cesty letadlem máte strach? Pak si jako způsob cestování zvolte autobusovou dopravu. Společnost Bohemian Lines vám nabízí bezpečnou a komfortní přepravu autobusem. Navíc vám nabízíme možnost objednat si autobusové jízdenky online, a tak ušetříte spoustu času.

Vydáno 11.11.2014Vydáno 14.01.2016
174 Zhlédnutí
Topováno 05.10.2016