Cestujte levně a pohodlně s autobusy BOHEMIAN LINES

Cestujete rádi do zahraničí? Nebo vás už nebaví jezdit stále jen do Chorvatska a chtěli byste poznat i jiná místa? V tom případě se vydejte s námi a našimi autobusy BOHEMIAN LINES do Skandinávie! Jezdíme do Švédska, Dánska, Norska i Finska, kde na vás čeká nádherná příroda, historické památky i rozmanitá architektura. Naší doménou jsou levné autobusové jízdenky, díky nimž se může do Kodaně, Stockholmu či Osla vypravit takřka každý.

autobusová doprava kvalitními autobusy

Autobusová doprava je chytré řešení

Vyrazit do světa s vlastním autem, to přináší jen samé starosti. Železnice nevede všude a letecká doprava je drahá. Jak tedy cestovat? Ideálním řešením je autobusová doprava, která je bezpečná a pohodlná. A pokud se chcete vydat do Skandinávie, tak nejlepší volbou je naše společnost BOHEMIAN LINES. U nás totiž najdete opravdu levné autobusové jízdenky, které si navíc můžete rezervovat či koupit přes internet.

Autobusové jízdenky online - Skandinávie


Autobusem z Brna do Stockholmu za dva tisíce

Velmi oblíbenou a vyhledávanou trasou je autobusová linka Brno - Praha - Berlín - Kodaň - Malmö - Stockholm. Díky speciálnímu tarifu SMARTFARE vás cesta z Brna do Stockholmu vyjde na neuvěřitelně nízkých 2090 korun. V ceně navíc máte i přepravu jednoho ručního zavazadla a dvou cestovních zavazadel (každé do váhy 20 kg). Cestujte výhodně, cestujte s BOHEMIAN LINES!

Autobusová linka Brno - Praha - Berlín - Kodaň - Malmö - StockholmVydáno 14.01.2016
416 Zhlédnutí
Topováno 05.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Levné autobusové jízdenky z Brna, Prahy přes Berlín až do Stockholmu

Levné autobusové jízdenky z Brna, Prahy přes Berlín až do Stockholmu
Co byste řekli na navštívení takových zemí jako Švédsko, Dánsko, Norsko nebo Finsko? Pohodlně autobusem a za ty nejpříznivější ceny? Zdá se vám to jako sen? Budete překvapeni, ale o sen ani vtip se nejedná. Společnost BOHEMIAN LINES s.r.o. se sídlem v Roudnici nad Labem vám zajistí pohodlné ...

Autobusová doprava Bohemian Lines: Bezpečně vás dopravíme do Skandinávie

Autobusová doprava Bohemian Lines: Bezpečně vás dopravíme do Skandinávie
Už dlouho toužíte poznat krásy některé ze skandinávských zemí? Obáváte se dlouhé jízdy autem a z cesty letadlem máte strach? Pak si jako způsob cestování zvolte autobusovou dopravu. Společnost Bohemian Lines vám nabízí bezpečnou a komfortní přepravu autobusem. Navíc vám nabízíme možnost objednat si ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BOHEMIAN LINES, s.r.o. Levné autobusové jízdenky - předprodej
WEBOVÁ STRÁNKA
BOHEMIAN LINES, s.r.o.
www.bohemianlines.cz
Adresa

Adresa

V Uličkách 2580
Roudnice nad Labem 413 01

info@bohemianlines.cz
+420 416 810 054


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha