Sportcentrum Maty Zlín poskytuje cvičení a pohybové aktivity všeho druhu, nově také badminton a tenis

V dnešní době existuje řada komplexně zpracovaných cvičebních programů a nejrůznějších pohybových aktivit. Široké spektrum cvičení všeho druhu nabízí sportcentrum Maty Zlín, které se pyšní čtyřmi velkými sportovními sály, moderním vybavením a 32 profesionálními instruktory, kteří jsou na jednotlivé sportovní aktivity dokonale proškoleni. Přijďte si některý typ cvičení vyzkoušet sami, jistě si vyberete vhodnou aktivitu, která bude vašim potřebám nejvíce vyhovovat.

Sportcentrum Maty Zlín

Rozsah nabízených cvičení

Sportcentrum Maty ve Zlíně se od běžných posiloven výrazně liší. Je vybaveno speciálními a také netypickými cvičebními pomůckami, díky kterým lze vykonávat i méně známé, přesto však účinné a ve světě oblíbené cviky. Populární je např. TRX trénink, je funkční a sami si u něj volíte zátěž dle potřeby. Cvičí se s vlastní vahou, proto je TRX trénink vhodný pro každého.

Moderním a hojně využívaným cvičícím nástrojem se stal Kettlebell, se kterým si zacvičíte i zde. Využijte také lekcí fitboxu, power jógy, step aerobiku či kardio tréninku Insane. Chcete-li zformovat svou postavu a získat kýžený tvar, lekce body stylingu pod odborným dozorem se vám budou jistě hodit. A pokud chcete vytvarovat své břišní svaly, zapojte se do lekce „Břišní pekáč“, která, jak je z názvu zřejmé, je orientována právě na tvarování břišních svalů, ale také hýždí a svalů pánevního dna.

Sportcentrum Maty Zlín nově nabízí také vnitřní i venkovní tenisové kurty a největší badmintonovou halu ve Zlíně. Všechna čtyři hřiště na badminton jsou vybavena speciálním osvětlením, které zaručuje dobrou viditelnost košíku, a speciálním povrchem, který je šetrný ke kloubům hráčů. Přijďte se k nám odreagovat tenisem či badmintonem.

Sportcentrum Maty Zlín


Skupinové cvičení Jumping

Fitness centrum Maty sleduje aktuální trendy v oblasti posilování a cvičení a jde takříkajíc s dobou. Novinkou ve sportcentru je skupinové cvičení Jumping, které probíhá za použití speciálně navržených patentovaných trampolínek o průměru 122 cm za doprovodu motivující hudby.

Kombinace rychlých a pomalých skoků, sprintů, strečinku i silových prvků vede ke zpevnění zádového svalstva, redukci váhy a k celkovému zlepšení motoriky a balančních schopností. Jumping je navíc nesmírně zábavným typem cvičení, které je vhodné pro všechny bez ohledu na věk.

Je třeba upozornit, že pohybová aktivita Jumping pod dozorem zkušených instruktorů ve sportcentru Maty vede prokazatelně k celkovému zlepšení zdravotního stavu. Detoxikace organismu, pozitivní působení na lymfatický systém, zvýšení kapacity plic, normalizace krevního tlaku i snížení cholesterolu, to jsou jen některé pozitivní vlivy tohoto cvičení.

Jumping – moderní skupinové cvičení


Power plate a Alpinning

Další oblíbenou aktivitou ve fitness centru Maty je cvičení Power plate. Jde o posilování na vibračních plošinách, kde organismus reaguje na vibrace a působí na svalová vlákna. Výhodou je doba cvičení – stačí 30 minut a intenzita se vyrovná 1,5 až 2 hodinám klasického cvičení.

Vyhledávaným skupinovým cvičením je Alpinning. Efektivní a výkonné cvičení tohoto typu probíhá na speciálních Alpitracích, které slouží k chůzi. Během Alpinningu se cvičící osoby prochází různým tempem a v různých rovinách, a to podle aktuálně puštěné hudby. Posílení horní poloviny těla je navíc ovlivněno posilováním s lehkými činkami či posilovacími gumami.

Fitness centrum Maty Zlín nabízí mnohem více než běžná posilovna. Díky zkušeným odborným lektorům je kvalita jednotlivých cvičení vysoko ceněná. Kromě výše zmíněných sportovních aktivit nabízí sportcentrum další cvičení. Oblíbenou stálicí v dané oblasti je spinning či tzv. Schwinn Cycling, cvičení, které probíhá na speciálních značkových kolech Schwinn. Vede k celkovému posílení organismu i redukci váhy. Sportcentrum myslí i na nejmenší a poskytuje komplexní cvičební lekce pro děti pod souhrnným označením MATY Kids. Patří sem Dětská jóga, Jumping KIDS a kruhový trénink pro děti Kruháček.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sportcentrum-maty.cz

Vydáno 29.12.2015
344 Zhlédnutí
Topováno 31.03.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Sportcentrum Maty Zlín René Štěpaník
WEBOVÁ STRÁNKA
Sportcentrum Maty Zlín
www.sportcentrum-maty.cz
Adresa

Adresa

Růmy 5470, badmintonová hala - suterén
Zlín 760 01

info@sportcentrum-maty.cz
+420 775 296 669


Najdete nás také zde:

ARES
captcha