S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Odpočinout si od každodenních starostí, povinností a stresu, harmonizovat tělo i duši. To dokáže i krátkodobý pobyt v regeneračním centru a hotelu Harmonie, nacházející se v bezprostředním okolí Hostýnských vrchů. Absolvujte wellness procedury a dopřejte si kvalitní odpočinkovou zdravotní turistiku, během které o vás bude dokonale postaráno.

Harmonizace bioresonančním přístrojem Rayocomp

Návaznost na tradici

Regenerační centrum Harmonie funguje již dlouhých 17 let. Navazuje na tradici v Bystřici pod Hostýnem, která byla pro své obklopení přírodou Hostýnských vrchů oblíbeným lázeňským místem. Písemné prameny dokazují, že již na počátku 20. století si byli lidé vědomi zdraví prospěšného klimatu, které pozitivně ovlivňuje tvorbu krve, dýchací cesty a zrychluje rekonvalescenci. Na více než sto let starou tradici tak regenerační centrum navazuje a poskytuje lázeňské procedury, které vedou k harmonizaci těla i duše.

Za zdravotní turistikou do regeneračního centra Harmonie v Hostýnských vrších


Nastartování samouzdravovacích procesů

Vyrazíte-li za zdravotní turistikou do zmiňovaného regeneračního centra, můžete si být jisti, že po samotných Wellness procedurách se nejen budete cítit svěže a odpočatě, budete také vědět, jak přistupovat ke svému tělu. Cílem centra je harmonizovat tělo i duši a naučit klienty, jak správně ke svému tělu a zdraví přistupovat a jak nastartovat samouzdravovací procesy. Během pobytu vás tak školený personál naučí, jak se o sebe postarat, jak se sebou pracovat a jak si udržet dlouhodobě nejen zdraví těla, ale také duše a získat tak pocit radosti, uspokojení, mladosti a svěžesti.


Léčebné lázeňské procedury

Součástí zdravotní turistiky v regeneračním centru v Hostýnských vrších jsou lázeňské procedury, které pomáhají odstraňovat nejrůznější bolesti, které souvisí především s pohybovým ústrojím. Dále patří k významným činnostem centra podpora životních funkcí organismu, podpora látkové výměny či krvetvorby a tlumení zánětů. Během pobytu si tak nejen odpočinete, ale podpoříte tak léčbu onemocnění, které vás aktuálně trápí.

Harmonizační i lázeňské procedury pro harmonizaci těla i duše


Harmonizační procedury

Poskytované procedury neslouží jen za účelem léčby, ale také harmonizaci těla i duše. Proto je k dispozici celá řada harmonizačních procedur, které působí na několika úrovních – fyzické, psychické, duševní i duchovní. V nabídce harmonizačních procedur tak narazíte na akupunkturu, reiky, biorezonanční diagnostiku či třeba magnetoterapii. Každý host v rámci harmonizačního pobytu absolvuje přibližně 1,5 až 2 hodiny těchto procedur denně.

Regenerační centrum a hotel Harmonie je zasazen do krásné přírody Hostýnských vrchů, na dosah ruky je hora Hostýn s nádhernou bazilikou. Samotné centrum i okolí nabízí řadu možností pro zdravotní turistiku. Pro harmonizaci těla i duše bude pozitivně působit park plný zeleně, velká pyramida o základně deset metrů, dodávající energii, ale třeba i venkovní vyhřívaný bazén o teplotě 26 °C.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.harmonie-regencentrum.cz/cz

Vydáno 29.12.2015
976 Zhlédnutí
Topováno 29.09.2020
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Regenerační centrum a hotel HARMONIE František Ernest
WEBOVÁ STRÁNKA
Regenerační centrum a hotel HARMONIE
www.harmonie-regencentrum.cz
Adresa

Adresa

Lázně 626
Bystřice pod Hostýnem 768 61

harmonie.hotel@quick.cz
+420 573 378 840


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha