Vchodové i interiérové dřevěné dveře české výroby

Dveře patří k nejdůležitějším a současně také nejpoužívanějším součástem každého domu. Dveře dokáží oddělovat jednotlivé prostory a vytvořit tak soukromí a pocit bezpečí. Jednoduchost otevírání, vzhled, zvuková izolace, tichý chod. To vše jsou důležité parametry, podle kterých lze určit jejich kvalitu. Dřevěné dveře Tronet splňují vše zmíněné a jsou skvělou volbou pro každého, kdo si uvědomuje důležitost vchodových i interiérových dveří.

Vchodové dveře, TRONET, spol.s r.o.

Kvalitní materiál zajistí dlouhou životnost

Uvědomme si, jak výrazně jsou každé veře zatěžovány. Neustále jsou otevírány a zavírány, občas se s nimi bouchne. Taková zátěž vyžaduje především kvalitní použití materiálu pro výrobu dřevěných dveří. Právě materiál zajistí dlouhou životnost. Nákup takových dveří pak bude současně investicí z dlouhodobého hlediska, která se vyplatí.


Vyberte si dřevinu podle preferencí

Firma Tronet používá při výrobě dveří lepené třívrstvé hranoly. Klient si však může vybrat, z jaké dřeviny bude konkrétní hranol vyroben. K dispozici je smrk, dub, meranti a modřín. Je také třeba upozornit, že dřevo je vysušeno tak, aby nedocházelo k dalším změnám tvaru i rozměru. Dřevo svou plochou tvoří největší částí dveří, a to jak u interiérových, tak vchodových dveří. Důraz na kvalitní dřevo, které nemění své vlastnosti, je tak na místě.

Vyberte si z nepřeberného množství tvarů a modelů vchodových i interiérových dveří Tronet


Dveře, vyplněné sklem

Klienti mají zájem jak o dveře celodřevěné, tak vyplněné sklem. Vyhledávané jsou vyplněné interiérové dveře, i ty exteriérové. Především do malých místností se hodí dveře se skleněnou výplní. Firma Tronet umožňuje svým klientům výběr osazení izolačními dvojskly, v případě zájmu i trojskly. Dveře lze též vyplnit různými ornamentními skly, dále skly protislunečními, protihlukovými či bezpečnostními.


Izolační vlastnosti

U vchodových dveří, ale také u interiérových je velmi důležitou vlastností samotná izolace dveří. Vchodové dveře musí být zkonstruovány tak, aby skrze ně unikalo co nejmenší množství tepla. Dřevěné dveře Tronet jsou díky použití izolačních skel, kvalitního dřeva, těsnění, ovšem také díky dveřním zatepleným výplním z hlediska izolačních vlastností na velmi vysoké úrovni. Pokud hledáte vchodové dveře, které se budou podílet na šetření za energie, pak již víte, po čem sáhnout.

Díky skvělým izolačním vlastnostem dřevěných dveří Tronet zabráníte úniku tepla i zvuku


Dřevohliníkové provedení pro venkovní dveře

Hledáte-li takové provedení venkovních dveří, které bude jednak působit útulně, jednak bude zaručeně kvalitní, odolné s vysokou životností a prakticky bezúdržbové, zaměřte se na venkovní dveře v dřevohliníkovém provedení. Tyto dveře jsou z vnitřní části celé ze dřeva a působí tak útulným příjemným dojmem, z venkovní strany jsou však opláštěné hliníkovými profily. Hliník přitom zajišťuje vynikající trvanlivost, dlouhou životnost a jednoduchou údržbu. Venkovní vchodové dveře v kombinaci dřevo-hliník lze jednoduše a rychle umýt, nevyžadují žádnou zvláštní péči.


Vstříc klientům

Společnost Tronet působí na trhu již téměř 25 let a snaží se maximálně vyhovět potřebám a žádostem svým klientů. Vysoká kvalita, mnohaletá životnost, moderní vzhled, tradice a řemeslné zpracování, to jsou hlavní rysy, které naleznete v produktech, které firma vyrábí. Vchodové i interiérové dveře z dílny Tronet tak budou chloubou vašeho bydlení.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tronet.cz

Vydáno 06.12.2015
392 Zhlédnutí
Topováno 19.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Interiérové dveře a okna s nádechem stáří díky technice strukturování dřeva

Interiérové dveře a okna s nádechem stáří díky technice strukturování dřeva
Zájem veřejnosti o staré věci je zřejmý ve všech oblastech a dveře a okna nejsou výjimkou. Díky velké poptávce po produktech se starým vzhledem nabízí společnost Tronet interiérová okna a dveře, které získají patinu pomocí metody drásání (strukturování) dřeva. Ve výsledku pak okna i dveře vypadají, ...

Dřevěná okna Tronet – výsledek píle a cílevědomé práce

Dřevěná okna Tronet – výsledek píle a cílevědomé práce
Firma Tronet se výrobou oken zabývá bezmála 25 let. Jak sama uvádí, v začátcích firmy disponovala znalostmi práce se dřevem, co však chybělo, byly znalosti a zkušenosti z oblasti marketingu. Tronet je jasným příkladem, že píle, sebevědomí, znalost materiálu a řemesla stačí k vybudování velké ...

Výroba špaletových oken, vnitřních dveří, okenic a pergol na zahradu

Výroba špaletových oken, vnitřních dveří, okenic a pergol na zahradu
Firma Tronet pochází z Vysočiny. Zaměřují se na oblast Třebíče, Jihlavy, Mor. Budějovic, Znojma a dále na města Jemnice, Dačice, Slavonice a Jindřichův Hradec. Dřevěná eurookna značky Tronet, splňují ty nejvyšší nároky běžných uživatelů. Rozhodně dodržují to, co si předsevzali. Vyrábí kvalitní a ...

Zimní zahrada jako běžný doplněk rodinných domů

Zimní zahrada jako běžný doplněk rodinných domů
Oblíbenost zimních zahrad neustále stoupá. Se zimní zahradou se často počítá už při projektování domu, ovšem zájem o ně je i u starších rodinných domů, kde jsou stavěny dodatečně. Zimní zahrady lze stavět z různých materiálů. Osvědčeným, dobře vypadajícím a požadavky na teplenou izolaci splňujícím ...
PODSTRÁNKY

Dřevěná eurookna

Dřevěná eurookna
Dřevěná eurookna TRONET na míru, okna podle požadavků zákazníka

Špaletová okna

Špaletová okna
Špaletová okna – řešení pro historické domy, starší obytné budovy, roubenky a stylové chalupy

Interiérové a vchodové dveře

Interiérové a vchodové dveře
Dřevěné interiérové a vchodové dveře TRONET v různém provedení
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TRONET, spol.s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TRONET, spol.s r.o.
www.tronet.cz
Adresa

Adresa

Jersice 22
Dačice 380 01

tronet@tronet.cz
+420 384 420 253


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha