Nadstandardně vybavená zubní klinika - veškerá zubní péče pod jednou střechou

Rafael dentální klinika s.r.o. MUDr. Rafael Chajrušev

Nadstandardně vybavená zubní klinika - veškerá zubní péče pod jednou střechou

Rafael dentální klinika s.r.o.
MUDr. Rafael ChajruševRekonstrukce chrupu ani stomatochirurgie nemusí bolet

Zubní implantáty jsou účinným řešením nevzhledných či poškozených zubů. Rekonstrukce chrupu ale vyžaduje zásah zubaře, což je pro mnohé nepříjemné. Bojíte se, že vás návštěva stomatologa bude stát bolest, ale zároveň chcete krásný úsměv? U nás ho získáte i bez utrpení. Svěřte se do rukou špičkového odborníka MUDr. Rafaela Chajruševa a zbavte se obav ze zubařů.

implantace zubů - klinika Rafael Zlín

Bezbolestná rekonstrukce chrupu

Nové a krásné zuby bez bolesti vám zajistí naše zubní implantáty značek Bredent Medical, AlfaBio či Ankylos. Mezi těmito implantáty si zvolí každý, ať už požaduje rychlé hojení bez omezení, naprosto věrohodný tvar zubu, výbornou mechanickou stabilitu či ideální podmínky pro okolní tkáně. Všechny tyto implantáty patří do současné top nabídky.

Při implantaci zubů používáme nejmodernější technologie, které zajišťují bezbolestný zákrok a esteticky bezchybné trvalé výsledky.

Rekonstrukce chrupu bezbolestně


Zubní implantáty i stomatochirurgie snadno a rychle

Zubní implantáty jsou titanové pilíře, které se během krátkého chirurgického zákroku nasadí na místo kořene zubu. Jsou odolné, trvalé a dobře snášené. Ať už je pro vás rekonstrukce chrupu otázka zdravotní či estetická, u nás nemusíte čekat dlouho. Naše vybavení umožňuje zhotovení kvalitních zubních implantátů Bredent Medical, AlfaBio či Ankylos již během pár dní.


Implantace zubů a další služby i pro nejnáročnější klienty

Díky letitým zkušenostem a nejšpičkovějšímu vybavení poskytujeme svým zákazníkům péči nadstandardní úrovně v oblasti estetické stomatologie a rekonstrukce chrupu, ale také v oblastech stomatochirurgie, endodoncie, protetiky, záchovné stomatologie, parodontologie, dentální hygieny i prevence. Navštivte jedno z našich pracovišť a my vám zajistíme zdravý a krásný úsměv.

Najdete nás v Happy smile dentálním centru nebo na dentální klinice Rafael.

Implantace zubů a stomatochirurgie
FIREMNÍ ČLÁNKY


Rekonstrukce chrupu pomocí zubních implantátů

Rekonstrukce chrupu pomocí zubních implantátů

Zubní implantáty patří mezi nejmodernější typ zubních náhrad. Umožňují náhradu jednoho zubu, stejně jako i celkovou rekonstrukci chrupu a rovněž jsou vhodným řešením také pro bezzubou čelist. Díky 90% úspěšnosti implantace patří zubní implantáty současně mezi nejspolehlivější typy náhrad. Rafael dentální klinika se sídlem ve Zlíně – Prštném a Happy smile dentální centrum v Otrokovicích přináší profesionální péči o vaše zuby, včetně provádění procesu implantace. Dentální klinika se pyšní vysokou oblíbeností a velkým počtem klientů ze Zlína, Otrokovic i vzdálenějších míst.

Vydáno 06.01.2017
Návštěva zubaře nemusí bolet. Naše dentální klinika ví, jak na to

Návštěva zubaře nemusí bolet. Naše dentální klinika ví, jak na to

Jste ze Zlínského kraje a máte problém najít si kvalitního zubaře? Špičkově vybavené Dentální centrum MUDr. Rafael Chajrušev a profesionálové z jeho týmu se postarají o komplexní bezbolestnou péči o váš zářivý úsměv. Ať už hledáte běžnou či nadstandardní péči, naše dentální klinika působící ve Zlínském kraji již 7 let vám pomůže od zbytečných obav z návštěvy zubaře a nabídne vám zcela bezbolestné ošetření. Chtějte krásný úsměv třeba i po kompletní rekonstrukci chrupu také vy!

Vydáno 02.12.2013
Zubní klinika Rafael: Ošetření zubů i složité zákroky zvládneme rychle a bez zbytečné bolesti

Zubní klinika Rafael: Ošetření zubů i složité zákroky zvládneme rychle a bez zbytečné bolesti

Děsí vás návštěva zubaře několik týdnů dopředu a při zvuku vrtačky Vám naskakuje husí kůže? Pak pro Vás bude nová zubní klinika v centru Zlína příjemnou změnou. MUDr. Rafael Chajrušev a jeho tým zkušených stomatologů Vám totiž zajistí komplexní služby preventivní, záchovné i estetické stomatologie. A to vše bez bolesti a zbytečných komplikací. Potřebujete zubní implantát, novou zubní korunku nebo Vás čeká celková rekonstrukce chrupu? Na klinice Rafael Chajrušev Vás žádná bolest nečeká.

Vydáno 30.07.2015Vydáno 23.03.2016
2486 Zhlédnutí
Topováno 04.01.2017