Stavební i generální úklid svěřte do rukou odborníků. Vyplatí se to!

Situace před kolaudací, před auditem nebo po stavbě mají jedno společné – nutnost velkého úklidu. Ať už jde o malé či velké objekty, samotný stavební či generální úklid je časově velmi náročnou záležitostí. Svěřte tuto starost do ruky odborníkům, kteří vše zvládnou rychle a na velmi vysoké úrovni. Úklidová firma Geisler se postará o generální i stavební úklid na profesionální rovině, pod taktovkou odborných pracovníků. Disponuje řadou certifikátů v oboru, díky čemuž patří mezi absolutní špičku.

Jednorázový úklid, mytí oken, Olomouc

Jednorázové úklidové služby – stavební i generální úklid

Do kategorie jednorázových úklidových služeb patří stavební i generální úklid. Jednorázový úklid zajišťuje firma Geisler pro malé i velké firmy, a to v rámci celé České republiky. Firma disponuje zástupem profesionálních uklízečů, kteří se postarají o drobné, ale i rozsáhlé a fyzicky náročné úklidové práce. Jednorázové úklidové služby však nejsou cíleny jen na firmy. Pokud máte po stavbě a potřebujete zajistit kvalitní a rychlý úklid vaší novostavby, stejně jako předkolaudační generální úklid, firma je vám k dispozici.

Jednorázové úklidové služby


Rozsah úklidových služeb

Firma nabízí rozsáhlou nabídku úklidových služeb, která zahrnuje mimo jiné:
• Mytí oken ve výškách včetně mytí žaluzií a výloh
• Kompletní bezprašné čištění průmyslových a výrobních hal
• Úklid po stavebních úpravách, malování, předkolaudační úklid
• Speciální profesionální ošetření podlah
• Generální úklidy před auditem
• Úklidy administrativních prostor atd.


Stavební a generální úklid

Během stavby vzniká spousta nepořádku, který je třeba uklidit. Jde především o úklid mechanický a fyzicky náročný. Sutiny, nepoužitý či odpadní materiál a podobně je třeba přemístit a vyhodit. Stavební úklid však zahrnuje i drobné činnosti, vyžadující pečlivost a smysl pro detail, jakými jsou zametání nebo umývání. Mezi stavební úklidy lze zařadit i úklidy po malování, které jsou často velmi náročné. Firma Geisler si však i s těžkými a silně znečištěnými prostory poradí. Velký zájem je taktéž o generální úklid hal, administrativních a jiných prostor.

Úklid před auditem nebo po malování


Generální úklid před auditem

Pokud čeká vaši firmu audit, důraz na úklid by měl být o to výraznější. Využití profesionální úklidové firmy před auditem je v mnoha případech nezbytné. Audity ve výrobních prostorách, skladech potravin a v potravinářském průmyslu obecně jsou totiž povinné. Firma Geisler disponuje veškerými důležitými osvědčeními a certifikáty pro provádění generálních úklidů. Pokud tak úklid před auditem svěříte do rukou právě naší úklidové společnosti, budete mít jistotu, že z tohoto hlediska během auditu rozhodně uspějete.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.geisler.cz

Vydáno 08.12.2015
90 Zhlédnutí
Topováno 15.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Reverzní osmóza, to je mytí oken, žaluzií, prosklených ploch, opláštění, fasád budov a výloh nové generace

Reverzní osmóza, to je mytí oken, žaluzií, prosklených ploch, opláštění,  fasád budov a výloh nové generace
Celá řada zejména menších firem se snaží o úklid svého obchodu a mytí oken včetně výloh starat sama na vlastní pěst. S náročnými pracovními povinnostmi a zejména velkými plochami, které výlohy a okna ve firmách představují, se však pořádek a čistota neudržují vůbec snadno. Práce ve výškách jsou ...

Úklidová firma Geisler zajišťuje i čištění solárních panelů

Úklidová firma Geisler zajišťuje i čištění solárních panelů
Pravidelné čištění solárních panelů je velmi důležité, jelikož stav panelů má velký vliv na jejich účinnost a životnost. Společnost Geisler je úklidová firma, která kromě pravidelných či jednorázových úklidových prací nabízí i tuto službu. Svědomitá údržba solárních panelů je předpokladem k jejich ...

Komplexní úklidové služby pro nákupní centra i průmyslové areály

Komplexní úklidové služby pro nákupní centra i průmyslové areály
Administrativní budovy, nejrůznější skladové, výrobní, prodejní prostory i průmyslové areály si žádají specifickou péči. A to nejen třeba v oblasti úklidových služeb, ale také co se zabezpečení ostrahy objektů týče. Většinou se jedná o specifické prostory jak svým charakterem, tak rozlohou. Proto ...

Život je krátký, tak proč ho strávit uklízením?

Život je krátký, tak proč ho strávit uklízením?
Znáte význam spojení „dvojitá směna“? Znamená to, že v práci máte spoustu úkolů a místo toho, abyste přišli domů a relaxovali, nastupujete na tzv. druhou směnu. Staráte se o běžný chod domácnosti, perete, vaříte a uklízíte. Nebylo by báječné, kdyby to vše udělal někdo za vás?

Úklid průmyslových prostor je potřeba provádět pravidelně

Úklid průmyslových prostor je potřeba provádět pravidelně
Úklidové služby pro firmy, to není jenom úklid kanceláří nebo mytí oken na výškových budovách či výloh obchodních center. Úklidová firma Geisler se specializuje mimo jiné také na úklid průmyslových prostor, jako jsou velké výrobní haly továren a nejrůznější sklady.
PODSTRÁNKY

Úklid firem a domácností

Úklid firem a domácností
Pravidelný a jednorázový úklid domácností i firem

Úklid nákupních center a průmyslových areálů

Úklid nákupních center a průmyslových areálů
Úklid nákupních center a průmyslových areálů, mytí a čištění eskalátorů

Mytí oken ve výškách

Mytí oken ve výškách
Mytí oken, výloh, parapetů i solárních panelů ve výškách
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Úklidová firma Geisler
WEBOVÁ STRÁNKA
Úklidová firma Geisler
geisler.cz
Adresa

Adresa

Peřinova 4
Olomouc - Černovír 779 00

sklad@geisler.cz
+420 734 608 600


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha