Prodej transportbetonu Jindřichův Hradec

HB beton, s.r.o.

Prodej transportbetonu Jindřichův Hradec

HB beton, s.r.o.
Prvotřídní betonová dlažba i betonové skruže od firmy HB Beton

Stavíte si vlastní studnu a potřebujete betonové skruže? Nebo vás zaujala betonová dlažba a chcete pomocí ní zkrášlit okolí vašeho domu? V těchto a mnoha jiných dalších případech je tu pro vás firma HB Beton z Jindřichova Hradce, která se už téměř 25 let zabývá výrobou a prodejem různých produktů z betonu.

betonové skruže

Proč právě HB Beton?

Pokud si chcete pořídit opravdu kvalitní výrobky z betonu, navštivte firmu HB Beton, která sídlí v Jindřichově Hradci. Tato firma se totiž na beton a výrobky z něj specializuje už od roku 1991. Produkty firmy HB Beton testuje a certifikuje Technický a zkušební ústav stavební Praha, kvalitu ovšem posuzuje také mnichovský zkušební ústav. Firma HB Beton je úspěšná nejen na českém trhu, ale i v zahraničí – do zemí Evropské unie totiž vyváží téměř třetinu své produkce.

Betonové výrobky vysoké kvality


Beton na mnoho způsobů: skruže, obrubníky i zámková dlažba

Betonové skruže, rošty do stájí, překlady, betonové obrubníky, stropní desky, šachtová dna i silniční panely. To je jen malý výčet z rozmanité nabídky firmy HB Beton. Velmi oblíbeným a poptávaným produktem firmy je mimo jiné zámková betonová dlažba. Dlaždice jsou totiž dvouvrstvé, ekologicky nezávadné, a navíc mají estetický vzhled. Zámkovou dlažbu můžete také doplnit o betonové obrubníky, které zamezují roztahování spár a prorůstání trávy do chodníku.

Betonová zámková dlažba
FIREMNÍ ČLÁNKY


Betonové výrobky vysoké kvality pořídíte u firmy HB beton

Betonové výrobky vysoké kvality pořídíte u firmy HB beton

Betonové rošty do stájí pro prasata i skot, dlažby, stropní desky, skruže, silážní jámy a další betonové výrobky. To vše vyrábí a dodává firma HB beton s.r.o. se sídlem v Jindřichově Hradci. Na trhu působíme od roku 1991 a své produkty dodáváme jak v tuzemsku, tak i po celé Evropské unii.

Vydáno 20.10.2016Vydáno 13.01.2016
543 Zhlédnutí
Topováno 30.07.2016

Betonové rošty do stájí

Betonové rošty do stájí

Kvalitní betonové rošty jako podlahy do stájí pro skot a prasata

Zámková dlažba

Zámková dlažba

Betonová zámková dlažba pro dláždění chodníků a parkovacích ploch

Transportbeton a výrobky z betonu

Transportbeton a výrobky z betonu

Transportbeton – potěrový, konstrukční, silniční, výrobky z betonu