Lázně hrazené pojišťovnou - léčba pohybového ústrojí, nervových, cévních a gynekologických onemocnění

Lázně Lednice Lázeňský dům Perla

Lázně hrazené pojišťovnou - léčba pohybového ústrojí, nervových, cévních a gynekologických onemocnění

Relax v Lázních Lednice v lázeňském domě Perla

Chtěli byste zažít něco výjimečného? Vydejte se do lázní v Lednici! Ty se jako jediné v České republice nachází přímo v areálu zapsaném v seznamu světového a kulturního dědictví UNESCO. Lázeňský dům Perla nabízí svým návštěvníkům širokou nabídku pobytových balíčků: od klasických, přes relaxační, kdy vás budou rozmazlovat masážemi a perličkovými koupelemi, až po detoxikační a zeštíhlující pobyty. Celou nabídku najdete na www.lednicelazne.cz.

Lázeňské pobyty, Lázně Lednice

Jodobromové koupele – léčebné, preventivní i regenerační účinky

Kromě masáží či kosmetiky vyzkoušejte také jodobromové koupele. Lázeňský dům Perla v Lednici je vyhlášený přírodním léčivým zdrojem – jodobromovou minerální vodou neboli solankou, která patří mezi nejkvalitnější vody v Evropě. Solanka bývá pro své jedinečné léčebné, preventivní a regenerační účinky často přirovnávána k vodě z Mrtvého moře. Má výrazné protizánětlivé a lokální hojivé účinky a nejčastěji se aplikuje právě formou koupelí. Jodobromová koupel pomáhá při léčbě cévních a neurologických nemocí, chorobách pohybového systému, gynekologických potížích a popáleninových stavech. A když už v lázních budete, byla by škoda nevyzkoušet jejich blahodárný účinek!

Léčebné pobyty v Lázních Lednice i jodobromové koupele


Nabídka lázeňského domu Perla – Lázně Lednice

Patříte k těm, kdo má hodně práce nebo vyčerpanou dovolenou? Nemáte čas dopřát si dostatečný odpočinek. Nevěste hlavu, věřte, že i prodloužený víkend dokáže divy. Navíc v lázeňském domě Perla můžete kromě kratších pobytů využít tzv. ambulantních procedur. V Lázních Lednice jich nabízejí již více než 100 druhů. Dopřát si můžete různé druhy koupelí, termo obklady, celotělové zábaly a kúry a samozřejmě ze široké nabídky masáží. Pro rok 2016 si lázeňský dům Perla připravil hned několik novinek: rituál královny Kleopatry, koupel královny Kleopatry, Kneippovu bylinnou koupel, antistresovou koupel, regenerační antistresový zábal, jednorázový parafínový obklad se včelím voskem, detoxikační kúru z mořských řas anebo třeba oázu klidu. To zní slibně, nemyslíte? A to vše pod dohledem proškoleného personálu, který vám s celým programem rád poradí. Inspiraci najdete na stránkách www.lednicelazne.cz, a pak už jen stačí domluvit program ušitý na míru vám a vašim potřebám.

Procedury nabízené Lázněmi Lednice


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.lednicelazne.cz

Vydáno 09.12.2015
763 Zhlédnutí
Topováno 02.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Lázně pohádkového kraje – Lázně Lednice

Lázně pohádkového kraje – Lázně Lednice
V Lázních Lednice na jižní Moravě se vám dostane královské péče. V srdci překrásného Lednicko-valtického areálu najdete relaxaci a léčebné procedury, které vám uleví od vašich potíží s pohybovým ústrojím, klouby, páteří či cévami. Lázeňské, rehabilitační a relaxační pobyty v Lázních Lednice jsou ...
PODSTRÁNKY

Léčebné pobyty

Léčebné pobyty
Léčebné pobyty v Lázních Lednice s komfortním ubytováním a stravováním

Relaxační pobyty

Relaxační pobyty
Relaxační pobyty s lázeňskými procedurami, ubytováním a stravováním v Lázních Lednice

Denní lázně

Denní lázně
Denní lázně s léčebnými procedurami v Lázních Lednice na jižní Moravě
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Lázně Lednice Lázeňský dům Perla
WEBOVÁ STRÁNKA
Lázně Lednice
www.lednicelazne.cz
Adresa

Adresa

Břeclavská 700
Lednice na Moravě 691 44

recepce@lednicelazne.cz
+420 519 304 811


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha