Domovní (domácí) telefony a videotelefony - kvalitní včetně instalace

4M zabezpečovací systémy alarmy a kamerové systémy Opava

Domovní (domácí) telefony a videotelefony - kvalitní včetně instalace

4M zabezpečovací systémy
alarmy a kamerové systémy OpavaKamerový systém i zabezpečovací systém na míru pro Opavu a okolí

Kamerové a zabezpečovací systémy od společnosti 4M zabezpečovací systémy Opava vám pomohou chránit to nejcennější – vaši rodinu, blízké a samozřejmě i váš majetek. Pokud chcete mít i vy pod dohledem svůj byt, dům či firmu, obraťte se na nás. Poradíme vám, jaký kamerový či zabezpečovací systém je pro vaše účely nejvhodnější.

kamerové systémy a zabezpečovací systémy

Kamerové systémy různých rozlišení

Správně zvolený kamerový systém vám umožní mít pod dohledem velké prostory i výrobní procesy, natočené záznamy si navíc můžete zpětně přehrávat a analyzovat je. V naší společnosti chceme nabídnout kamerový systém pro každého, prodáváme proto kamerové systémy nízkého, středního, vysokého i velmi vysokého rozlišení, které mají celou řadu funkcí. Ať už chcete sledovat pohyb v obraze, předměty, obličeje, vozidla nebo mít pod kontrolou celou vaši firmu, naše kamerové systémy CCTV a OCTV vám v tom pomohou.

Kamerový systém vám dá potřebnou ochranu


Zabezpečovací systém EZS

Nenabízíme vám ale pouze kamerové systémy, v naší nabídce najdete i elektronické zabezpečovací systémy EZS. Tento zabezpečovací systém vám umožní detekci neoprávněného vstupu do chráněných prostor, přivolá první pomoc, dokáže ovládat topení, čerpadla i světla, to vše pomocí telefonu nebo PC.

Zabezpečovací systém, ať už v bezdrátové, drátové či hybridní formě lze navíc připojit na pult centrální ochrany. Firmy pak jistě ocení i naše další zboží, mezi které patří:

- Elektronická požární signalizace
- Elektronická kontrola vstupu
- Docházkové a stravovací systémy
FIREMNÍ ČLÁNKY


Kompletní zabezpečovací systémy ochrání vaše blízké i majetek

Kompletní zabezpečovací systémy ochrání vaše blízké i majetek

Chcete mít klidný spánek a udělat to nejlepší pro ochranu osob, majetku i celých objektů? Společnost 4M zabezpečovací systémy je profesionálem v oblasti dodávky a instalace zabezpečovacích a kamerových systémů. Mimo to se zabývá protipožární ochranou, počítačovými sítěmi a realizací jakýchkoliv slaboproudých rozvodů.

Vydáno 31.10.2016Vydáno 13.01.2016
349 Zhlédnutí
Topováno 30.09.2020