Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv

Křivé zuby nejsou jen estetickým problémem, který se pacienti snaží před zraky ostatních skrývat co nejvíce, ale mohou představovat i jiná rizika, než sociální či profesní. Nesprávné postavení zubů může komplikovat ústní hygienu i například rozmělňování potravy. Zuby se rychleji obrušují, čímž může dojít k jejich předčasné ztrátě. Keramická nebo kovová fixní rovnátka těmto problémům zabrání, a vy navíc zase budete mít důvod k úsměvu.

Zubní ordinace

Jak fungují fixní rovnátka?

Fixní rovnátka, ať se jedná o variantu kovovou nebo keramickou, jsou určena k rovnání zubů za pomoci ortodontických zámečků. Tyto drobné součástky rovnátek jsou nalepeny přímo na zuby speciálním lepidlem, a drátek protažený jednotlivými zámečky tlakem posouvá jednotlivé zuby do požadované polohy. Fixní rovnátka pomáhají nejen vyrovnat zuby, ale také uzavřít mezery mezi nimi nebo například upravit předkus. Poradí si však i s dalšími vadami horní i dolní čelisti, s jejichž optimální léčbou či korekcí vám nejlépe poradí zkušení odborníci oboru ortodoncie.

Nejvhodnější dobou pro použití fixních rovnátek pro vyrovnání zubů je mezi 12 a 14 rokem, ortodontickou léčbu se však doporučuje započít daleko dříve, a to mezi 6 a 7 rokem. Vyskytnou-li se však anomálie a estetické nedostatky v dospělosti, i v takových případech jsou fixní rovnátka vhodným řešením.

Je třeba mít také na paměti, že fixní rovnátka vyžadují pravidelnou perfektní ústní hygienu, tedy čištění zubů po každém jídle doporučenými zubními kartáčky. Jen tak dosáhnete skvělého výsledku bez zbytečných komplikací.

Fixní rovnátka


MDDr. Stanislava Vašková – specialistka na ortodoncii pro Zlín a Otrokovice

Privátní lékařka Stanislava Vašková je specialistka oboru ortodoncie s mnohaletou praxí v řešení vad horní i dolní čelisti, především pak křivých zubů. Fixní rovnátka jsou běžnou pomůckou pro korekci chrupu a není třeba se obávat jejich dlouhodobějšího nošení, právě naopak. MDDr. Stanislava Vašková poradí, která varianta korekce chrupu je pro vás nejvhodnější a zajistí, že budou rovnátka vaším skvělým módním doplňkem, nikoli estetickým hendikepem. Navíc zde dostanete fixní rovnátka za velmi příznivou cenu.


Kovová či keramická fixní rovnátka pomohou s:

- nesprávně postavenými zuby
- mezerami mezi zuby
- zhoršeným žvýkáním
- estetickými problémy
- zhoršenými podmínkami pro správnou hygienu
- prodlouženou životností zubů
- se silným stěsnáním zubů
- dalšími vadami a anomáliemi zubů
- se změnou postavení zubů způsobenou paradentózou

Objednejte se na telefonním čísle 577921865 nebo 774721473.


Ordinační hodiny:

Po: 7:30 – 16

Út: 7:30 – 14

St: 7:30 – 17

Čt: 7:30 – 13:30

Pá: 7:30 - 12Více informací o ortodoncii pro Zlínský kraj naleznete na webových stránkách : https://www.zlin-otrokovice-ortodoncie.cz/


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zlin-otrokovice-ortodoncie.cz/

Vydáno 03.06.2014
15243 Zhlédnutí
Topováno 12.10.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rovnátka znamenají dodržování důkladné hygieny chrupu

Rovnátka znamenají dodržování důkladné hygieny chrupu
Rovnátka v úsměvu nejsou v dnešní době vůbec neobvyklé. Vybírat si můžete z keramických či kovových typů, můžete mít dokonce barevné gumičky. Jsou módní záležitostí a navíc vám narovnají zuby. Rovnátka řeší mnoho nesrovnalostí chrupu, špatné postavení zubů, zakřivené zuby nebo další anomálie. Při ...

Rovnátka včas: První návštěva na ortodoncii se nesmí odkládat

Rovnátka včas: První návštěva na ortodoncii se nesmí odkládat
Trápí vaše děti křivé zuby? Jejich problémy vyřeší včasná návštěva ortodoncie - vady chrupu je totiž třeba léčit co nejdříve. Pokud jste ze Zlína, Otrokovic, Napajedel nebo jejich okolí, navštivte ortodoncii MDDr. Stanislavy Vaškové v Otrokovicích. Zajistíme rovnátka pro děti i dospělé, ale i ...
PODSTRÁNKY

Snímací rovnátka

Snímací rovnátka
Ortodontická léčba nerovností chrupu pomocí snímacích rovnátek

Fixní rovnátka kovová a keramická

Fixní rovnátka kovová a keramická
Fixní aparátky, rovnátka keramická a kovová ke korekci vad chrupu

Korekce chrupu

Korekce chrupu
Korekce chrupu, léčba anomálií a estetických vad fixními rovnátky
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Ortodoncie Otrokovice s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Ortodoncie Otrokovice s.r.o.
poliklinika-otrokovice.cz
Adresa

Adresa

Třída Osvobození 1388, poliklinika
Otrokovice 765 02

+420 577 921 865


Najdete nás také zde:

ARES
captcha