Famózní interiér vykouzlí magnetické tabule DUET HOMAPAL

DUET CZ, s.r.o.

Famózní interiér vykouzlí magnetické tabule DUET HOMAPAL

DUET CZ, s.r.o.DUET CZ nabízí vysoce kvalitní HPL lamináty už 20 let

Zařizujete novou domácnost či kancelář? Nebo jste se rozhodli váš stávající interiér modernizovat a rekonstruovat? V obou případech vám pomůže firma DUET CZ, která se zabývá prodejem sedacího nábytku a vysoce kvalitních HPL laminátů značek Homapal a Formica. DUET CZ na českém trhu působí už 20 let a po celou dobu své existence nabízí prvotřídní zboží, které se uplatňuje nejen v domácnostech a kancelářích, ale i v obchodech, hotelech či restauracích.

Špičkové lamináty

Kvalitní nábytek z HPL laminátů

Víte, co jsou HPL lamináty? Jedná se o kvalitní materiály, ze kterých se vyrábí špičkový nábytek do domácností, kanceláří a dalších různých interiérů. Zkratka HPL znamená v překladu „vysokotlaký laminát“, který má odolný povrch a zároveň dobře vypadá. HPL lamináty se vyznačují množstvím designových struktur a barev, tudíž si každý zákazník může nechat vytvořit nábytek podle svého přání. Firma DUET CZ nabízí HPL lamináty od světových značek Homapal a Formica, které ve svém oboru patří k absolutní špičce. HPL lamináty si můžete vybrat s různým povrchem – v nabídce je například dýha, nerez, hliník, měď + mosaz či kůže.

HPL lamináty - HOMAPAL


Homapal a Formica – špičkové HPL lamináty od DUET CZ

Pokud tedy chcete vybavit svůj interiér nábytkem s dlouhou životností a moderním designem, obraťte se na firmu DUET CZ. Tradiční česká firma sídlí v Hlinsku, ale její nabídku sedacího nábytku a HPL laminátů značek Homapal a Formica najdete i na webu. Firma DUET CZ má s HPL lamináty a sedacím nábytkem mnohaleté zkušenosti – letos už totiž slaví 20. výročí svého založení.

FORMICA
FIREMNÍ ČLÁNKY


Vysoce kvalitní HPL lamináty

Vysoce kvalitní HPL lamináty

Dnešní moderní trh přináší spoustu možností jak zařídit interiér vkusným nábytkem a dalšími prvky. Důležitou roli hraje nejen kvalita a pestrý výběr materiálů, ale také dekor. Díky těmto skutečnostem si můžete zařídit prostor se splněním i náročných představ. Takové možnosti dávají i HPL lamináty, které vám zajistí firma DUET CZ, s.r.o., Hlinsko.

Vydáno 22.11.2017Vydáno 10.12.2015
99 Zhlédnutí
Topováno 18.03.2017