Špičková kotevní technika a spojovací materiál jedině od Novotného

SPOJOVACÍ A UPEVŇOVACÍ MATERIÁL - NOVOTNÝ, s.r.o. spojovací materiál Náchod

Špičková kotevní technika a spojovací materiál jedině od Novotného

Špičková kotevní technika a spojovací materiál jedině od Novotného

Ať už podnikáte ve stavebnictví nebo jste jen domácí kutil, určitě oceníte širokou nabídku firmy Spojovací a upevňovací materiál – Novotný. V její náchodské prodejně naleznete mimo jiné spojovací materiál, kotevní techniku, vrtáky, brusivo či stavební chemii. Sortiment firmy zahrnuje zhruba 16,5 tisíce skladových položek, v takové nabídce si vybere opravdu každý!

kompletní sortiment spojovacího materiálu

Od šroubů až po chemické kotvy

Co všechno se dá ve firmě Spojovací a upevňovací materiál – Novotný sehnat? Spojovací materiál zahrnuje různé druhy šroubů, matice, podložky, závlačky i napínáky. Velké zastoupení má v nabídce firmy i kotevní technika – najdete zde řadu užitečných pomůcek od plastových hmoždinek až po ocelové a chemické kotvy. Pokud potřebujete něco přivrtat, základem jsou vhodné kvalitní vrtáky. Ať už se chystáte vrtat do dřeva, kovu, kamene, betonu, skla či keramiky, tak v náchodské prodejně firmy Spojovací a upevňovací materiál – Novotný si určitě vyberete. Kromě toho je v nabídce také brusivo, stavební chemie či diamantové řezné kotouče.

Šrouby, chemické kotvy a další spojovací materiál


Nakupovat můžete v obchodě i na webu

Firma Spojovací a upevňovací materiál – Novotný působí na českém trhu už od roku 1997 a od samého počátku se specializuje na prodej spojovacího a upevňovacího materiálu. Ten můžete zakoupit buď přímo na prodejně v Náchodě v ulici Na Hamrech, nebo také na webových stránkách přes objednávkový formulář. A pokud si objednáte zboží v hodnotě nad 5 tisíc korun, nebudete platit žádné poštovné a balné.

Spojovací materiál na e-shopu v kamenné prodejněVydáno 10.12.2015
186 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Montážní a stavební chemie

Montážní a stavební chemie
Sháníte spojovací materiál, montážní a stavební chemii nebo kotevní techniku? Vše najdete ve velkoobchodním ale i maloobchodním prodeji naší firmy Spojovací a upevňovací materiál – NOVOTNÝ.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SPOJOVACÍ A UPEVŇOVACÍ MATERIÁL - NOVOTNÝ, s.r.o. spojovací materiál Náchod
WEBOVÁ STRÁNKA
SPOJOVACÍ A UPEVŇOVACÍ MATERIÁL - NOVOTNÝ, s.r.o.
www.sroubynovotny.cz
Adresa

Adresa

Na Hamrech 874
Náchod 547 01

novotny@grafitto.cz
+420 491 427 943


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha