Oční optika – měření zraku a dioptrické brýle pro každého

Máte pocit, že do dálky vidíte hůř, než dříve a nebo se vám naopak špatně čte na blízko? Nosíte-li naopak dioptrické brýle již dlouho, ale potřebujete nová skla s jiným počtem dioptrií, nebo jednoduše jejich modernější model, navštivte jednu z našich poboček.

sluneční i dioptrické brýle

Top Optik Grůzová – kde najdete naše oční optiky

Oční optika Top Optik je v Hustopečích u Brna, Mikulově, Zlíně, Pohořelicích, Uherském Brodě i Břeclavi. V každé z očních optik se vám budou věnovat naši odborníci a samozřejmostí je kompletní servis, od měření zraku až po výběr a konzultaci, které dioptrické brýle pro vás budou nejvhodnější.


Měření zraku

Měření zraku je nezbytné pro zvolení správného počtu dioptrií i typu brýlí či kontaktních čoček, a proto jej v našich optikách provádějí zkušení optometristé každému zákazníkovi.

Naše oční optika nabízí přesné měření zraku, poradenství při výběru vhodného typu korekce a následné zhotovení korekční pomůcky – brýlí nebo aplikaci kontaktních čoček, a to se zárukou spokojeného a pohodlného vidění. Za námi naměřené hodnoty přebíráme zodpovědnost.

Měření zraku


Dioptrické brýle – od levnějších bez doplatku až po luxusní designové typy

Dioptrické brýle si u nás vyberete ze široké nabídky nejrůznějších barev i typů. Z našeho sortimentu společně vybereme přesně takové dioptrické brýle, které vám budou slušet, budete se v nich cítit dobře a navíc dotvoří a podtrhnou vaši image.

Najdete u nás brýle designové a značkové, ale stejně tak u nás seženete i levější typy bez doplatku.

Dioptrické brýle nejrůznějších typů i cenových kategorií



Vydáno 05.01.2016
190 Zhlédnutí
Topováno 07.11.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Oční optika, to není jen obchod s brýlemi

Oční optika, to není jen obchod s brýlemi
Zrak patří mezi nejdůležitější lidské smysly. Pokud jsme nějakým způsobem limitováni a tento smysl je oslaben, snažíme se problém vyřešit co nejrychleji. Zhoršení zraku výrazným způsobem mění kvalitu našeho života. Oční optika není dnes jen místem, kde zakoupíme obyčejné dioptrické brýle. I když ty ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Bc. Helena Grůzová
WEBOVÁ STRÁNKA
Bc. Helena Grůzová
www.topoptik.cz
Adresa

Adresa

Svobody 220/2
Mikulov na Moravě 692 01

mikulov@topoptik.cz
+420 519 510 878


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha