Tonery do tiskáren nevyhazujte, buďte ekologičtí a navíc vydělejte

Používáte tiskárnu ve velkém a tonery se vám hromadí? Pokud jste doposud prázdné tonery vyhazovali, vězte, že existuje výhodnější způsob, jak se jich zbavit. Společnost RK-EMTIES se zabývá ekologickou likvidací tonerů, přičemž poskytuje výkup tonerů online.

výkup prázdných tonerů i ekologická likvidace tonerů

Výkup tonerů, inkoustových kazet i cartridge

Prázdné tonery do koše nepatří. Pokud si tento fakt zapamatujete a využijete možnosti výkupu tonerů, počáteční investice do tiskových kazet se vám alespoň z části vrátí. Tonery lze totiž ekologicky likvidovat a renovovat.

To je také důvod, proč zmíněná společnost výkup tonerů poskytuje. Cena za jednotlivé tiskové kazety se liší kus od kusu, navštivte stránku poskytovatele služby a podívejte se, kolik peněz dostanete.

Finanční odměna za prázdný toner, který poskytnete k recyklaci


Ekologická likvidace tonerů a renovace

Ochrana životního prostředí by měla být obzvláště v dnešní době prioritním cílem celé společnosti. Naučili jsme se třídit sklo, plast i papír, s likvidací tonerů se začínáme seznamovat. To dokazuje fakt, že stále více firem i jednotlivců možnosti výkupu toneru využívá.

Společnost RK-EMTIES zajišťuje ekologickou likvidaci a je-li to možné, tiskové kazety renovuje. Recyklace šetří přírodu i peníze. Renovovaný toner ve výsledku ušetří alespoň polovinu nákladů na tisk.

Likvidace prázdný tonerů je ekologická a šetří náklady na tisk


Výkup tonerů: Recykluji, tedy jsem

Proč tedy tonery a další tiskové materiály nevyhazovat? Využitím služby výkupu tonerů pomáháte bránit naši přírodu a umožňujete recyklaci a jejich opětovné využití (a tedy i snížení nákladů). Za to budete náležitě finančně odměněni, při větším počtu kusů je příjem znatelný.Vydáno 17.12.2015
921 Zhlédnutí
Topováno 12.12.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA RK-EMPTIES Rostislav Kukla
WEBOVÁ STRÁNKA
RK-EMPTIES
www.prodejtoner.cz
Adresa

Adresa

U sv. Anny 1363
Hulín 768 24

kukla@prodejtoner.cz
+420 777 231 380


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha