Prodej ložisek, řetězů a dalších strojírenských dílů a příslušenství

TOBA Plus, s.r.o. Dodavatel částí pro mechanické pohony

Prodej ložisek, řetězů a dalších strojírenských dílů a příslušenství

Prodej ložisek, řetězů a dalších strojírenských dílů a příslušenství

Společnost TOBA Plus, s.r.o. se sídlem ve Vizovicích se již 21 let zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem produktů renomovaných výrobců. Nabízí široký sortiment částí pro mechanické pohony (ložiska, řetězy) a potřeby pro automobilový a strojírenský průmysl

TOBA Plus

Ložiska – kuličková, ložisková a další

Ložiska patří mezi nedílné součásti celé řady mechanických zařízení. Slouží pro snížení tření při posuvném nebo otáčivém pohybu. Podle konstrukce zařízení je třeba vybrat ideální velikost a typ. Společnost TOBA Plus, s.r.o. nabízí pestrý výběr ložisek různých výrobců.

V nabídce naleznete nerozšířenější ložiska kuličková, ale také válečková i kluzná. Dodávány jsou od několika výrobců, s určením pro běžné, ale i specifické a náročné provozy. Firma patří současně mezi distributory firem NKE a AKE.

Kvalitní ložiska zadaných parametrů


Přenos hnací síly pomocí řetězů

Dalším stěžejním nabízeným produktem jsou řetězy. Slouží pro přenos hnací síly na ostatní součástí a umožňují přepravu nebo spojení materiálů a částí mechanizace. Používají se v mnoha odvětvích, od dopravy přes pekárenství až po zemědělství či stavební a hutní průmysl.

Společnost TOBA Plus, s.r.o. nabízí řetězy různých typů podle stavby, vhodné jsou pro různá využití. Vyberte si tak z mnoha variant řetězů článkových i válečkových. Řetězy vyžadují pravidelný servis a údržbu, což je spojeno i s výměnou dílčích částí a příslušenství. Zmiňované firma nabízí i to. Je autorizovaným distributorem značek Řetězy Vamberk a Řetězárna.

Prodej článkových i válečkových řetězů


Řezačka na ploché řemeny – Nově v provozu

Používáte-li ve svém odvětví pro přenos hnací síly řemeny, jistě vyžadujete nízké náklady na jejich skladování. To zajistí řezačka na ploché řemeny, která vyniká jednoduchým ovládáním a snadnou manipulací a kterou pro řezání řemenů pro naše zákazníky využíváme i my. Její hlavní výhodou je především snížení nákladů na skladování jednotlivých řemenů. Řezačka na ploché řemeny řeže všechny běžné rozvodové řemeny i žebrované profily řemenů.

Kromě ložisek a řemenů nabízí firma také gufera, akumulátory, maziva, chemii, autožárovky a další produkty z oblasti strojírenského a automobilového průmyslu.Vydáno 11.01.2016
240 Zhlédnutí
Topováno 18.07.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

TOBA Plus Vizovice: Ložiska, gufera, akumulátory, válečkové a článkové řetězy a další

TOBA Plus Vizovice: Ložiska, gufera, akumulátory, válečkové a článkové řetězy a další
Nemusíte vlastně ani přímo podnikat ve strojírenství, abyste docenili služby kvalitního velko a maloobchodu, jako je TOBA Plus. Ten totiž nabízí řadu částí mechanických pohonů a jejich příslušenství, jako jsou ložiska, gufera, řetězy včetně sněhových řetězů, řetězová kola, klínové řemeny, ale třeba ...

Značková ložiska firmy NSK dodává společnost Toba Plus, s.r.o.

Značková ložiska firmy NSK dodává společnost Toba Plus, s.r.o.
Vizovická společnost Toba Plus, s.r.o. spolupracuje s předními výrobci součástek pro automobilový a strojírenský průmysl. Důvěru dostala i od japonské firmy NSK, která je ve světě průmyslu řazena na samý vrchol pro své výrobky prvotřídní kvality.
PODSTRÁNKY

Klínové řemeny

Klínové řemeny
Klínové řemeny Rubena, klasické, variátorové a řezané řemeny

Válečkové řetězy

Válečkové řetězy
Válečkové, dopravní, speciální řetězy, řetězy Vamberk pro různá průmyslová odvětví

Ložiska, gufera

Ložiska, gufera
Kuličková, válečková, kluzná ložiska NSK, ložiskové jednotky Fersa, gufera
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TOBA Plus, s.r.o. Dodavatel částí pro mechanické pohony
WEBOVÁ STRÁNKA
TOBA Plus, s.r.o.
www.tobaplus.cz
Adresa

Adresa

Zlínská 1208
Vizovice 763 12

obchod@tobaplus.cz
+420 577 453 026


Najdete nás také zde:

ARES
captcha