TOBA Plus, s.r.o.

TOBA Plus Vizovice: Ložiska, gufera, akumulátory, válečkové a článkové řetězy a další

TOBA Plus, s.r.o.Prodej ložisek, řetězů a dalších strojírenských dílů a příslušenství

Společnost TOBA Plus, s.r.o. se sídlem ve Vizovicích se již 21 let zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem produktů renomovaných výrobců. Nabízí široký sortiment částí pro mechanické pohony (ložiska, řetězy) a potřeby pro automobilový a strojírenský průmysl

TOBA Plus

Ložiska – kuličková, ložisková a další

Ložiska patří mezi nedílné součásti celé řady mechanických zařízení. Slouží pro snížení tření při posuvném nebo otáčivém pohybu. Podle konstrukce zařízení je třeba vybrat ideální velikost a typ. Společnost TOBA Plus, s.r.o. nabízí pestrý výběr ložisek různých výrobců.

V nabídce naleznete nerozšířenější ložiska kuličková, ale také válečková i kluzná. Dodávány jsou od několika výrobců, s určením pro běžné, ale i specifické a náročné provozy. Firma patří současně mezi distributory firem NKE a AKE.

Kvalitní ložiska zadaných parametrů


Přenos hnací síly pomocí řetězů

Dalším stěžejním nabízeným produktem jsou řetězy. Slouží pro přenos hnací síly na ostatní součástí a umožňují přepravu nebo spojení materiálů a částí mechanizace. Používají se v mnoha odvětvích, od dopravy přes pekárenství až po zemědělství či stavební a hutní průmysl.

Společnost TOBA Plus, s.r.o. nabízí řetězy různých typů podle stavby, vhodné jsou pro různá využití. Vyberte si tak z mnoha variant řetězů článkových i válečkových. Řetězy vyžadují pravidelný servis a údržbu, což je spojeno i s výměnou dílčích částí a příslušenství. Zmiňované firma nabízí i to. Je autorizovaným distributorem značek Řetězy Vamberk a Řetězárna.

Prodej článkových i válečkových řetězů


Řezačka na ploché řemeny – Nově v provozu

Používáte-li ve svém odvětví pro přenos hnací síly řemeny, jistě vyžadujete nízké náklady na jejich skladování. To zajistí řezačka na ploché řemeny, která vyniká jednoduchým ovládáním a snadnou manipulací a kterou pro řezání řemenů pro naše zákazníky využíváme i my. Její hlavní výhodou je především snížení nákladů na skladování jednotlivých řemenů. Řezačka na ploché řemeny řeže všechny běžné rozvodové řemeny i žebrované profily řemenů.

Kromě ložisek a řemenů nabízí firma také gufera, akumulátory, maziva, chemii, autožárovky a další produkty z oblasti strojírenského a automobilového průmyslu.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Značková ložiska firmy NSK dodává společnost Toba Plus, s.r.o.

Značková ložiska firmy NSK dodává společnost Toba Plus, s.r.o.

Vizovická společnost Toba Plus, s.r.o. spolupracuje s předními výrobci součástek pro automobilový a strojírenský průmysl. Důvěru dostala i od japonské firmy NSK, která je ve světě průmyslu řazena na samý vrchol pro své výrobky prvotřídní kvality.

Vydáno 11.07.2018
TOBA Plus Vizovice: Ložiska, gufera, akumulátory, válečkové a článkové řetězy a další

TOBA Plus Vizovice: Ložiska, gufera, akumulátory, válečkové a článkové řetězy a další

Nemusíte vlastně ani přímo podnikat ve strojírenství, abyste docenili služby kvalitního velko a maloobchodu, jako je TOBA Plus. Ten totiž nabízí řadu částí mechanických pohonů a jejich příslušenství, jako jsou ložiska, gufera, řetězy včetně sněhových řetězů, řetězová kola, klínové řemeny, ale třeba také akumulátory a autožárovky. A uznejte sami, že pořídit si například sněhové řetězy se v našem podnebném pásu čím dál častěji vyplácí i obyčejným smrtelníkům.

Vydáno 04.10.2013Vydáno 11.01.2016
147 Zhlédnutí
Topováno 18.07.2019