Dřevěné brikety, uhlí a další palivo za víc než skvělé ceny

Máte dostatek paliva na zimu? Ne? Pak byste měli navštívit Uhelné sklady Hlinsko. Prodáváme kvalitní brikety, hnědé a černé uhlí i palivové dřevo, to vše za velmi výhodné ceny.

Dřevěné brikety

Brikety jsou levné a šetrné k přírodě

Brikety jsou jako palivo výhodné po všech stránkách. Mají velkou výhřevnost, jsou levné, snadno se skladují a jsou vhodné pro všechny typy kotlů na tuhá paliva. Brikety jsou navíc snadno recyklovatelné a šetrné k životnímu prostředí. V naší společnosti výhody briket známe. Nabízíme vám proto německé brikety i klasické dřevěné brikety různých velikostí za skvělé ceny. Ať už je potřebujete jako doplňkové palivo nebo sháníte brikety ve velkém množství, rádi vám vyhovíme.

Brikety různých typů


Nabízíme dřevěné brikety, uhlí i palivové dřevo

Našim zákazníkům ale nedodáváme pouze kvalitní dřevěné brikety. Naším oborem je také prodej uhlí a dalších tuhých paliv. Pohodlně u nás můžete nakupovat například:
- Černé ostravské uhlí
- Hnědé uhlí (Kostka, ořech)
- Kovářské uhlí
- Koks
- Palivové dřevo

Stáhněte si aktuální ceník paliva


Palivo vám odvezeme až domů

Protože vám chceme nabízet kompletní služby, uhlí, brikety i další palivo vám přivezeme až domů. Uhlí vám navíc rádi složíme až do sklepa dopravníkovým pásem. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat. Stačí si nakoupit kvalitní brikety či uhlí z naší nabídky a užívat si teplo domova!Vydáno 15.12.2015
545 Zhlédnutí
Topováno 11.03.2017
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Uhelné sklady Hlinsko
WEBOVÁ STRÁNKA
Uhelné sklady Hlinsko
www.uhelnesklady-hlinsko.cz
Adresa

Adresa

Nádražní 1704
Hlinsko 539 01

janauhlivankova@seznam.cz
+420 601 327 763


Najdete nás také zde:

ARES
captcha