Sanitka pro zvířata denně zachraňuje v Plzni a okolí vaše domácí mazlíčky

Veterinární klinika Kleisslova v Plzni nabízí jedinečnou službu pro domácí zvířata a jejich majitele, kteří se v nouzi nemají jak rychle dostat do veterinární ordinace. Sanitka pro zvířata je skvělé a mnohdy i jediné řešení akutního zdravotního problému vašeho zvířete. Stres z toho, jak dostat pejska co nejrychleji k lékaři denně prožívá spousta lidí. Obyvatelé Plzně už ale tyto problémy řešit nemusí. Sanitka pro zvířata je vyřeší za ně.

sanitka pro zvířata

Kdy je sanitka pro zvířata potřeba

Služba okamžité zdravotní pomoci se dnes už nenabízí pouze lidem, ale i zvířatům. I domácí mazlíčky totiž může bohužel postihnout zdravotní komplikace, která nesnese odklad. A pokud nedisponujete autem, jste mnohdy postaveni do velmi komplikované situace. Veterinární klinika Kleisslova v Plzni vám tento problém naštěstí dokáže vyřešit. Sanitka pro zvířata je naprosto skvělou volbou právě pro ty, kteří nemají možnost dostat se urychleně na veterinární kliniku sami.

Sanitka pro zvířata Plzeň


Sanitní služby Veterinární kliniky Kleisslova Plzeň

Veterina je pro každého majitele domácího zvířete nedílnou součástí života. Ne každá veterina ale poskytuje tak nadstandardní sanitární služby, jako právě Veterinární klinika Kleisslova. A právě takové služby mohou například pro starší osoby nebo osoby bez řidičského průkazu znamenat nedocenitelnou pomoc. Sanitka pro zvířata vám odveze vašeho mazlíčka na veterinu nebo třeba po operaci domů kdykoli potřebujete, a to kdekoli po Plzni a okolí.


Veterinární klinika, která rozumí zvířecím potřebám

Díky nejmodernějšímu a kompletnímu veterinárnímu vybavení, vlastní laboratoři a zkušeným veterinárním lékařům je Veterinární klinika Kleisslova připravena poskytnout vašim domácím zvířatům špičkovou péči jak v oblasti diagnostiky a nadstandardních vyšetření, tak i v oblasti léčby, operací či běžné péče. Velkou výhodou je také nonstop provoz zajištěný běžným ordinačním režimem přes den a pohotovostním režimem večer, v noci a o víkendech.

Veterinární klinika Kleisslova PlzeňVydáno 12.01.2016
638 Zhlédnutí
Topováno 01.07.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Profesionální veterinární péče v prestižní plzeňské Kleissově klinice

Profesionální veterinární péče v prestižní plzeňské Kleissově klinice
Péče o zvířecí pacienty není o nic méně důležitá než o ty lidské. Profesionální a zkušení veterináři z plzeňské Kleisslovy kliniky jsou připraveni poskytnout vašim mazlíčkům i užitkovým zvířatům tu nejlepší možnou péči. Svěřte jim své miláčky do péče a maximalizujte šanci na to, že jejich zdravotní ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Veterinární klinika Kleisslova Ladislav Kuncl MVDr.
WEBOVÁ STRÁNKA
Veterinární klinika Kleisslova
www.veterinakleisslova.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Naše služby
Adresa

Adresa

Kleisslova 228/7
Plzeň 301 00

veterinakz@volny.cz
+420 377 533 461


Najdete nás také zde:

ARES
captcha