Komplexní stavební práce, inženýrská činnost ale i podpora projektů a pomoc potřebným – to vše je LavaRoss

Rekonstrukce bytů a rodinných domů, inženýrská činnost i kompletní stavební práce, to jsou obory stavební firmy LavaRoss z města Znojmo. Díky dlouholetým zkušenostem, kvalitnímu personálu a skutečně široké nabídce služeb se na nás tak může obrátit soukromník, který touží po hezkém bydlení, ale i investor s přáním vybudovat nový panelák či nákupní centrum. Ve společnosti LavaRoss víme, že pracovní úspěchy nejsou vše. V rámci podnikání se proto snažíme podporovat i dobré věci a smysluplné projekty.

Dětský koutek na zimním stadionu, LaVaRoss2010 s.r.o. - stavení práce

Dětský koutek na zimním stadionu – stavební práce trochu jinak

Hokej je ve Znojmě velmi populární a znojemští Orli se mohou pochlubit řadou oddaných fanoušků. Jak ale zajistit, aby nebyl hokej pouze pánskou záležitostí a přilákal celou rodinu? Nad touto otázkou jsme se zamysleli společně s vedením města a našli jsme řešení. Řekli jsme si, že když pro nás nejsou problém rekonstrukce bytů a rodinných domů ani další stavební práce, bude vybudování dětského koutku na stadionu hračka. Nepoužívaný prostor nad jedním z bufetů jsme proto přeměnili na útulné místo plné hraček a zajímavých podnětů pro ty nejmenší hokejové fanoušky. Rodiny s dětmi se už tak nemusí bát jít ve Znojmě na hokej. V případě, že se dítě začne nudit, je tu totiž dětský koutek se zkušenými pracovníky z DDM, kteří dítě zabaví po celou dobu zápasu.

Dětský koutek na zimním stadionu umožní rodičům v klidu dokoukat zápas.


Podporujeme děti, které neměly v životě moc štěstí

Štěstí v podnikání není samozřejmé a stojí za ním těžká práce i řada dílčích neúspěchů. Ne každý má ale to štěstí, že vyrůstá v prostředí, které ho v plánech podporuje a jeho případné chyby toleruje. Ve společnosti LavaRoss jsme si toho vědomi, podporujeme proto také projekty, ve kterých stavební práce ani inženýrská činnost nehrají žádnou roli. Úzce spolupracujeme například s DDM ve Znojmě a skupinou mladých studentů Green Way Ecompany. V roce 2014 jsme se například společně rozhodli udělat dětem z místního Dětského centra o něco veselejší Vánoce. Nejen že jsme jim tak přinesli plyšové hračky, které se vybrali od fanoušků místního hokeje, předali jsme jim i šek na 20 000 korun s přáním, aby jim alespoň částečně usnadnil život, který se s nimi doposud nemazlil. Věříme, že dary, které jsme za společnost LavaRoss věnovali, pomohou dobré věci a těšíme se na další užitečné projekty.

LavaRoss pomáhá potřebným.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.lavaross.cz

Vydáno 08.02.2016
99 Zhlédnutí
Topováno 24.11.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hliníkové fasádní lešení i mobilní zábrany k pronájmu

Hliníkové fasádní lešení i mobilní zábrany k pronájmu
Vlastníte stavební firmu, podnikáte ve stavebnictví nebo jste se sami pustili do realizace stavby, či rekonstrukce domu? Spousta stavebních prací se bez lešení neobejde. Pokud však víte, že hliníkové fasádní lešení by u vás nemělo kromě jednorázového použití více využití, případně se vám jeho nákup ...

Hrubé stavební práce, zateplení fasád i střech – LaVaRoss je s vámi od prvních plánů až po kolaudaci

Hrubé stavební práce, zateplení fasád i střech – LaVaRoss je s vámi od prvních plánů až po kolaudaci
Stavíte nebo rekonstruujete a nejste si jisti, jaké firmy na jednotlivé práce najmout? Nemůžete se v nabídce zedníků, obkladačů, instalatérů a architektů vyznat? Obraťte se na stavební firmu LaVaRoss ze Zlína a ušetříte si práci i peníze. My totiž nabízíme kompletní stavební práce pro jednotlivce, ...

Společnost LaVaRoss zajistí realizaci strojních omítek i projekci RD na klíč

Společnost LaVaRoss zajistí realizaci strojních omítek i projekci RD na klíč
Stavební a projekční firma LaVaross nabízí investorům komplexní stavební řešení. Zajistí projekci, samotnou výstavbu i kolaudaci. Kromě kompletních realizací na klíč však společnost poskytuje také celou řadu dílčích činností, ať už jde o realizace strojních omítek či sádrokartonových konstrukcí.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA LaVaRoss2010 s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
LaVaRoss2010 s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

U Sladovny 425
Hodonice 671 25

info@lavaross.cz
+420 530 511 300


Najdete nás také zde:

ARES
captcha